Showcase

7 of 7 products listed
Atlantis Showcase
Atlantis Showcase
Showcase
₺ 930 ₺ 855
Bolera Showcase
Bolera Showcase
Showcase
₺ 900 ₺ 825
Terra Showcase
Terra Showcase
Showcase
₺ 1.095 ₺ 1.005
Sardis Showcase
Sardis Showcase
Showcase
₺ 955 ₺ 875
Limyra Showcase
Limyra Showcase
Showcase
₺ 1.120 ₺ 1.030
Myra Bramberg Showcase
Myra Bramberg Showcase
Showcase
₺ 845 ₺ 775
Vesta Showcase
Vesta Showcase
Showcase
₺ 650 ₺ 595

Ev dekorasyonunun olmazsa olmazı vitrin modelleri İder Mobilya’da! Klasik ya da modern dekorasyon konseptlerine uyumlu farklı model ve boyutlardaki modeller evinize yeni bir hava kazandıracak.

Genellikle gümüşlük olarak ya da diğer dekoratif objeler için ihtiyaç duyulan vitrin modelleri eskimeyen ve modası hiç geçmeyen mobilyalar arasındadır. Kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanan ürünler, estetik olarak ortama renk katarken aynı zamanda özel eşyaların saklanması gibi işlevsellikleri ile de beğeni kazanıyor. Yemek odası ve salonlarda kullanılan vitrinler kapaklı, çekmeceli ya da açık raf özelliklerine sahip olarak her ihtiyaca uygun olarak üretiliyor.

İşlevsellik ve zarafeti bir arada sunan vitrin modelleri ile yemek odalarını zenginleştirebilir, misafirlerinize eşsiz bir görsel şölen sunabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilmiş cam kapaklı modeller salonlarda eşsiz bir zerafet sunarken, çekmeceli vitrinlerde ise yemek takımlarınızı kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Yemek odası dekorasyonunuza ve kullanım şeklinize uygun tasarımlarda modelleri bulmak için kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Salon vitrin modelleri ile siz de evinizin dekorasyonunu tamamlayın! Farklı modeller arasından aradığınız modeli kolaylıkla bulabilir; İder Mobilya güvencesi ile satın alabilirsiniz.