Ürünler

Ürünleri nasıl kullanmalıyım?

Lütfen linki tıklayarak mobilya kullanma kılavuzundan istediğiniz ürünün kullanma detayına ulaşınız. (YAKINDA EKLENECEK).

İnternet sitenizdeki grup halinde satılan ürünleri parça parça satın alabilir miyim?

Web sitemizde satışı bulunan grup ürünlerini, ürün detay sayfamızda “Bu ürünü dilerseniz tek tek alabilirsiniz veya Takım değiştir butonuna tıklayarak, istediğiniz ürünleri ekleyebilir veya çıkararak satın alabilirsiniz.

Panel ve mobilya gruplarında ne tür malzemeler kullanılmaktadır?

Panel mobilya gruplarında yonga levha, metal bağlantı aparatları, Membran, Lake, Ayna, Alüminyum kulp ve aparatlar kullanılmaktadır.

Satış sonrası hizmetleriniz var mı?

Satış sonrası hizmetlerimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan bizleri aramanızı 0850 466 33 33 veya [email protected] adresimize detaylı bilgi içeren mail göndermenizi rica ederiz.

Mobilya alırken nelere dikkat etmeliyim?

. .

Kargomu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Tarafınıza ulaşan kargolarınızı kontrol ederek almanızı tavsiye etmekteyiz. Kontrol ettiğiniz kargonuzda eğer ürün hasar görmüş ise lütfen kargo yetkilisine tutanak tutturarak ürünün geri gönderimini sağlayınız. Kargo tarafımıza ulaşır ulaşmaz sizlere yeni ürün kargolanacaktır. Kontrol etmeden alınan kargo kolileri / kutularının içerisinde oluşan kırık, hasar gibi sorunlardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

Özel olarak müşteriler için üretilen ürünlerde iade var mı?

a. İade için yasal süreniz, ürünlerin kullanılmamış, poşetlerinin açılmamış, yırtılmamış, ürünün yıpranmamış, kişiselleştirilmemiş olması şartı ile 14 gündür.
b. Kişiye özel olarak üretilen ürünlerin, montajı / kurulumu yapılmış olan ürünlerin iadeleri kabul edilmemektedir.
c. Kurulumları / montajları yapılan ürünlerin yasal olarak iadesi bulunmamakla beraber, ider mobilya olarak ürün iadelerinde, anlayışınıza sunarak toplam tutarın %25’i + nakliye bedeli kesintisi yapmaktadır. %25’e kadar olan iadeler internet sitemizden yapılan alışverişler için geçerlidir. Mağazalarımızdan alınan ürünler için iade yüzdeleri değişkenlik göstermektedir. Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin iade işlemleri için lütfen 0850 466 33 33 numaralı hattımızdan müşteri hizmetlerimiz ile görüşünüz.

Aksesuar, tablo ve diğer ürünlerin kullanımlarında dikkat edilecek hususlar?

Aksesuarlarınız kırılabilir ürünler olduğundan dolayı, taşıma, yer değiştirme ve monte etme esnasında çok dikkatli olmanız gerektiğini, kırılıma, çatlama vd. konularda ürünlerinizin garanti dışına çıktığını lütfen unutmayınız.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi