SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

Mağazalarınız dezenfekte ediliyor mu?

Mağazalarımızı düzenli aralıklarla hijyen kurallarına uygun şekilde dezenfekte etmekteyiz. Temas edebileceğiniz alanları düzenli aralıklarla sağlığınıza tehdit oluşturmayacak şekilde temizlemekteyiz.

Mağaza çalışanlarınız pandemi kurallarına uyuyor mu?

Mağaza girişlerinde hem sizin için hem de personellerimiz için dezenfektanlar ve maskeler bulunmaktadır. Gün içerisinde bir kaç defa maske değişimi yapılmakta ve sosyal mesafe kurallarına mağazamız içerisindeki tüm personellerimiz uymaktadır.

Teslimat ekipleriniz ürünleri getirirken ürünler dezenfekte ediliyor mu?

Teslimat ve montaj yapan ekiplerimiz hijyen kurallarına uygun şekilde hareket etmektedirler. Depolarımız ve sevkiyat araçlarımız da belirli aralıklarda dezenfekte edilmekte, personellerimiz gerekli kurallara uymakta ve sağlığınızı tehlikeye atacak durumlardan kaçınmaktadırlar.

Teslimat & Kurulum ekiplerinizden HES KODU isteyebilir miyiz?

İder Mobilya olarak her gün tüm personelimizin HES Kodları HES KODU uygulaması ile tarafımızdan sorgulanmaktadır. Teslimat, Kurulum ve Montaja gelen saha ekiplerimizden arzu ederseniz HES Kodlarını gönül rahatlığı ile isteyebilirsiniz.

Pandemi nedeniyle satın almış olduğum ürünleri deponuzda bekletebilir miyiz?

Çekincelerinizi anlıyoruz. İder Mobilya olarak pandemi döneminde satın almış olduğunuz “Panel Gurubu” (Yatak Odası, yemek Odası vd.) ürünlerinizi depomuzda sizler için bekletebilir, sistemlerimizdeki uygunluk durumuna göre belirteceğiniz dönemde tarafınıza teslimatını gerçekleştirebiliriz. Koltuk gruplarında ise belirttiğiniz tarihte üretime aldırabilir, belirttiğin tarih veya yakın bir tarihte tarafınıza teslimat yapabiliriz.
Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı bizim için önemlidir. Bu nedenle gerekli özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz

Üyelik

Neden üye olmalıyım?

idermobilya.com’a üye olmadan da ziyaretçi kimliği ile alışveriş yapabilirsiniz. Ancak siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi, sipariş statü güncellemelerinin tarafınıza iletilebilmesi, kampanya, indirim ve diğer fırsatlardan haberdar olabilmek için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim?

Siparişlerinizin tarafınıza doğru ve zamanında teslimatının yapılabilmesi için bilgilerinizde değişiklik olması durumunda hesabınızdan bilgilerinizin güncellenmesini tavsiye etmekteyiz.

Nasıl üye olabilirim?

Üst menüde bulunan "Üye Ol / Üye Girişi" butonuna tıklayarak gerekli alanları doldurup, e-posta adresinize göndermiş olduğumuz aktivasyon mailini tıkladığınızda üyeliğiniz gerçekleşmiş olacaktır.

Üyelik avantajları nelerdir?

E-posta bültenimize üye olduğunuz taktirde en güncel kampanya, indirim, fiyatı düşen ürünler, stoğa girince haber ver gibi ve diğer fırsatlardan tarafınıza iletilecek olan e-posta veya sms yolu ile haberdar olabilirsiniz..

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Üye olmadan da sitemiz üzerinden gerekli bilgilerinizi doldurduğunuz taktirde alışveriş yapabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyelik iptali için; Hesabım > Üyelik Bilgilerim > Üyelik Bilgilerimi Sil butonuna tıklayabilir veya tarafımıza telefon yolu ile ulaşabilirsiniz. 08504663333

Yenilikler, indirim ve kampanyalardan nasıl haberdar olabilirim

idermobilya.com'a üye olurken girmiş olduğunuz e-posta adresinize veya e-bültenimize kayıt olduğunuz taktirde, en güncel kampanya, indirim ve fırsatlardan, belirli periyodlarla tarafınıza iletilecek olan e-posta veya sms yolu ile haberdar olabilirsiniz.

E-Posta listesinden nasıl çıkabilirim?

Tarafınıza gönderilen bilgilendirme e-postası içerisinde bulunan, “üyelikten ayrıl” linkini tıklayabilirsiniz.

Şifremi unuttum / Hatırlamıyorum; şifremi nasıl yenileyebilirim?

Üst menüde bulunan "Üye Ol / Üye Girişi" butonuna tıklayarak açılan pencerede "şifremi unuttum" linkine tıklayıp, üye olurken yazmış olduğunuz e-posta adresinizi girerek, tarafınıza gönderilen e-posta ile şifre değişikliği işlemlerini adım adım yapabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi