Üyelik

Neden üye olmalıyım?

idermobilya.com’a üye olmadan da ziyaretçi kimliği ile alışveriş yapabilirsiniz. Ancak siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi, sipariş statü güncellemelerinin tarafınıza iletilebilmesi, kampanya, indirim ve diğer fırsatlardan haberdar olabilmek için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim?

Siparişlerinizin tarafınıza doğru ve zamanında teslimatının yapılabilmesi için bilgilerinizde değişiklik olması durumunda hesabınızdan bilgilerinizin güncellenmesini tavsiye etmekteyiz.

Nasıl üye olabilirim?

Üst menüde bulunan "Üye Ol / Üye Girişi" butonuna tıklayarak gerekli alanları doldurup, e-posta adresinize göndermiş olduğumuz aktivasyon mailini tıkladığınızda üyeliğiniz gerçekleşmiş olacaktır.

Üyelik avantajları nelerdir?

E-posta bültenimize üye olduğunuz taktirde en güncel kampanya, indirim, fiyatı düşen ürünler, stoğa girince haber ver gibi ve diğer fırsatlardan tarafınıza iletilecek olan e-posta veya sms yolu ile haberdar olabilirsiniz..

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Üye olmadan da sitemiz üzerinden gerekli bilgilerinizi doldurduğunuz taktirde alışveriş yapabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyelik iptali için; Hesabım > Üyelik Bilgilerim > Üyelik Bilgilerimi Sil butonuna tıklayabilir veya tarafımıza telefon yolu ile ulaşabilirsiniz. 08504663333

Yenilikler, indirim ve kampanyalardan nasıl haberdar olabilirim

idermobilya.com'a üye olurken girmiş olduğunuz e-posta adresinize veya e-bültenimize kayıt olduğunuz taktirde, en güncel kampanya, indirim ve fırsatlardan, belirli periyodlarla tarafınıza iletilecek olan e-posta veya sms yolu ile haberdar olabilirsiniz.

E-Posta listesinden nasıl çıkabilirim?

Tarafınıza gönderilen bilgilendirme e-postası içerisinde bulunan, “üyelikten ayrıl” linkini tıklayabilirsiniz.

Şifremi unuttum / Hatırlamıyorum; şifremi nasıl yenileyebilirim?

Üst menüde bulunan "Üye Ol / Üye Girişi" butonuna tıklayarak açılan pencerede "şifremi unuttum" linkine tıklayıp, üye olurken yazmış olduğunuz e-posta adresinizi girerek, tarafınıza gönderilen e-posta ile şifre değişikliği işlemlerini adım adım yapabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi