Ücretsiz Sevkiyat ve Kurulum Yapılan İller

Ücretli Sevkiyat ve Kurulum Yapılan İller

Nakliye ücretli olup, kurulum ve montajı şu an için yapılamayan iller.

Adıyaman

*Yeşil renk ile belirtilen şehirlere; nakliye, kurulum ve montaj ücretsizdir.

 

Ücretsiz sevkiyat ve kurulum yapılan iller:

Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Antalya, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Düzce, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Mersin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Sakarya, Tekirdağ, Uşak, Yalova.

 

Ücretli sevkiyat ve kurulum yapılan iller: (Ürünler nakliye firmasına telsim edildikten sonra 7-21 iş günü içerisinde kurulum yapılmaktadır.)

Artvin, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Kırşehir, Manisa, Muğla, Ordu, Rize, Samsun, Trabzon.

 

*Bulunduğunuz ilçe ve mahalleye sevkiyat olup olmadığını [email protected] adresine mail atarak veya 08504663333'ü arayarak teyit alınız

 

Ücretli nakliye olup, kurulum yapılmayan iller:

Adıyaman, Ağrı, Amasya, Tokat, Ardahan, Bartın, Batman, Bingöl, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hakkari, Iğdır, Karabük, Kars, Kastamonu, Kilis, Malatya, Mardin, Muş, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Tunceli, Van, Yozgat, Bitlis, Şırnak, Zonguldak.

 

Bayram, resmi tatiller, olağan dışı durumlar (afet, sel, araç arızaları, kaza, pandemi, vb.) ve kampanya yoğunluklarından dolayı nakliyelerde ve kurulumlarda gecikmeler yaşanabilir.

Ücretsiz kurulum ve montajı yapılmayan ürünler; tüm aydınlatma ürünleri, tablo & panolar, dekoratif obejeler ve aksesuarlardır.

Sıkça Sorulan Sorular için lütfen tıklayınız.


 
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi