Vazo

Evlerin her köşesine kendi zevk ve stiline uygun bir şekilde dekore etmek isteyenlerin tercihi olan İder Mobilya, vazo modelleri ile evinizde kendi dünyanızı oluşturmanıza yardımcı oluyor. Ev aksesuarları dendiğinde ilk akla gelen ürünler arasında bulunan vazo modelleri, geçmişte klasik dekorasyon anlayışının en önemli detaylarından bir tanesi olarak dikkat çekiyordu. Yaşam alanlarınıza ihtişamlı bir dokunuş yapmak için tercih edebileceğiniz birbirinden farklı vazo modelleri bulunuyor. Uzun, hasırlı, saplı ve şık vazo çeşitlerini İder’in fark yaratan stili ile sahip olabilirsiniz.

Yaşam alanlarınız da görsel bir şölen oluşturmak için tercih edebileceğiniz ev aksesuarlarına İder Mobilya’nın farklı stil anlayışı ile tasarlanmış ürünleriyle sahip olabilirsiniz. Ev dekorasyonunda tamamlayıcı ürünler arasında yer alan vazo modelleri evinizin daha şık ve gösterişli görünmesine katkı sağlıyor. Evinizin en çok vakit geçirdiğiniz ve misafir ağırlarken tercih edilen salon veya oturma odaları için görkemli atmosfer oluşturmak için hasırlı, soil saplı ve soil saplı silindir şeklinde vazo modellerini tercih edebilirsiniz.

Alışılmışın dışında ev dekorasyonu oluşturmak, evinize gelen misafirleri etkilemek ve iddialı bir dokunuş yapmak için birbirinden şık vazo modellerini inceleyebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi