Ev dekorasyonunun olmazsa olmazı vitrin modelleri İder Mobilya’da! Klasik ya da modern dekorasyon konseptlerine uyumlu farklı model ve boyutlardaki modeller evinize yeni bir hava kazandıracak.


Genellikle gümüşlük olarak ya da diğer dekoratif objeler için ihtiyaç duyulan vitrin modelleri eskimeyen ve modası hiç geçmeyen mobilyalar arasındadır. Kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanan ürünler, estetik olarak ortama renk katarken aynı zamanda özel eşyaların saklanması gibi işlevsellikleri ile de beğeni kazanıyor. Yemek odası ve salonlarda kullanılan vitrinler kapaklı, çekmeceli ya da açık raf özelliklerine sahip olarak her ihtiyaca uygun olarak üretiliyor.


İşlevsellik ve zarafeti bir arada sunan vitrin modelleri ile yemek odalarını zenginleştirebilir, misafirlerinize eşsiz bir görsel şölen sunabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilmiş cam kapaklı modeller salonlarda eşsiz bir zerafet sunarken, çekmeceli vitrinlerde ise yemek takımlarınızı kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Yemek odası dekorasyonunuza ve kullanım şeklinize uygun tasarımlarda modelleri bulmak için kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.


Salon vitrin modelleri ile siz de evinizin dekorasyonunu tamamlayın! Farklı modeller arasından aradığınız modeli kolaylıkla bulabilir; İder Mobilya güvencesi ile satın alabilirsiniz.

1
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi