Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Bench
Yemek Odası Takımı
Yemek Odası Takımı
Konsol
Konsol
Yemek Masası
Yemek Masası
Mutfak Masası
Mutfak Masası
Sandalye
Sandalye
Bench
Bench
1-9 / Toplam 9 ürün

Bench

Son yıllarda en çok tercih edilen oturma grubu mobilyaları arasında yer alan bench modelleri farklı ve şık tasarımları ile dikkat çekiyor! İder Mobilya koleksiyonlarında yer alan benchler konforu ve ergonomik tasarımları bir arada sunuyor.

Bench ve bank modelleri yemek masalarında ve mutfak masalarında tercih ediliyor. Masa ile olan mesafeleri ve yükseklikleri ile daha rahat bir oturma alanı sağlayan modeller, minderli ve mindersiz olarak farklı seçeneklere de sahip. Hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için uygun olan ürünler, bahçe ve balkon gibi alanlarda da sık kullanılıyor. Özellikle ahşap bahçe masaları ile dekoratif açıdan bir bütün oluşturuyor.

Yemek masası bench modelleri dekoratif açıdan da estetik bir görünüm sağlıyor. Klasik yemek masası ve sandalye ikilisinin dışına çıkmak isteyenlerin de çok seveceği modeller her alanda kullanılabilir. Bench fiyatları kullanılan ağaç cinsine göre farklılık gösterebiliyor. Aynı zamanda minderli ya da mindersiz modeller de bulunuyor.

İder Mobilya kalitesi ile bench modellerini incelemek ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için kategorimizdeki ürünlere göz atabilir; dilediğiniz ürünü güvenle sipariş verebilirsiniz.
NAKİT ₺1.275
Notus Bench
NOTUS
Bench
  • ₺1.500
NAKİT ₺1.275
Myra Mutfak Bench
MYRA
Bench
  • ₺1.500
NAKİT ₺1.947
İkaros Minderli Bench
NAKİT ₺2.014
Notus Minderli Bench
NAKİT ₺2.168
Letoon Bench
LETOON
Bench
  • ₺2.550
NAKİT ₺2.610
YENİ
Viyana Bench Aqua - 22
NAKİT ₺2.682
Lotus Genç Odası Karyola Bench
NAKİT ₺3.834
Shine Bench
SHINE
Bench
  • ₺4.510
NAKİT ₺6.452
Palma Bench
PALMA
Bench
  • ₺7.590