Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Köşe Koltuk
Koltuk Takımı 160x160
Koltuk Takımı
Köşe Koltuk 160x160
Köşe Koltuk
Koltuk & Kanepe 160x160
Koltuk & Kanepe
Berjer 160x160
Berjer
Anasayfa > Oturma Odası > Köşe Koltuk
1-21 / Toplam 21 ürün

Köşe Koltuk

Evlerimiz için mobilyalar adeta vazgeçilmezdir. Hem dekoratif anlamda hem de kullanışlılık bakımından mobilyalar ev ister küçük ister büyük olsun fark etmeksizin kullanılır. Elbette mobilyaların da farklı çeşitleri, türleri ve kapsamları bulunuyor. Bu sebeple işlevselliğine göre, evin yerine göre mobilya seçmek son derece önemli hale geliyor. Koltuk takımları ise mobilyaların ayrılmaz parçası olarak öne çıkıyor. Köşe koltuk takımları özellikle evin estetiğini olumlu yönde değiştiriyor ve bir anlam kazandırıyor.

Köşe koltuklar hem konfor açısından hem de mobilyaların işlevselliği açısından oldukça sık tercih ediliyor. Son yıllarda oldukça fazla modeli çıkan ve evin havasını tamamen değiştiren köşe koltuklar ayrıç modernizmi yansıttığı için de tercih sebebi oluyor. Köşe koltuk takımlarının bir diğer adı da L koltuk olarak biliniyor. L koltuk modernliğin adeta evdeki simgesini yansıtıyor. Son yıllarda hem evi daha derli toplu gösterdiği hem de ideal bir mobilya anlayışı sunduğu için köşe koltuk takımları oldukça revaçta.

Köşe Koltuk Modelleri

Köşe koltuk takımları diğer mobilya türlerinde olduğu gibi farklı renk ve çizgilerle üretiliyor. Modern çizgileri yansıtan modeller özellikle gençler arasında büyük beğeni topluyor. Köşe koltuk evin köşesinde konforlu bir alan yaratmak için de büyük öneme sahip oluyor. Köşe koltuk çeşitlerinde klasik seçenekler de söz konusu oluyor. Burada seçim tamamen kişinin kendi zevkine kalmış durumda oluyor. İster klasik ister modern tarzda olsun hem kaliteli hem de şık bir yaşam alanı oluşturmak için farklı köşe koltuk seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Özellikle günümüzde markalar hem masa üstü yayıncılık olsun hem dijitalde olsun farklı kataloglar çıkararak sınırsız seçeneklerini müşterilerine sunuyor. Köşe koltuk takımları farklı kumaş türlerinden üretiliyor. Bu sebeple seçenek konusunda da oldukça geniş bir alan ortaya çıkıyor. Köşe koltuk alırken özellikle online mağazalarda renk ve kumaş tercihleri de tüketicilere sunuluyor. Bu anlamda her zevke hitap eden bir köşe koltuğu bulmak mümkün olabiliyor.

L Koltuk Takımlarını Kullanmanın Avantajları

Diğer tüm ev dekorasyon ve mobilya ürünlerinde olduğu gibi L koltukları da kullanmanın pek çok avantajı bulunuyor. Ev dekorasyonlarına, mobilyalara baktığımızda özellikle son dönemde biraz daha sade ve yalınlığa ağırlık verildiğini görebiliyoruz. Köşe koltuk takımları özellikle salon dekorasyonlarında son derece önemli bir yere sahip. Oturma odasında ise genel ev dekorasyonunun belirleyici öğesi olmayı sürdürüyor.

Ev dekorasyonu ve mobilya konusunda bu denli belirleyici bir ürün olduğu için köşe koltuk takımlarının da önemi doğal olarak artıyor. Dekoratif görünümün yanı sıra konfor anlamında da l koltuklar büyük avantaj sağlıyor. Geniş uzanma alanları bulunan l koltuk takımları büyük bir rahatlığı ortaya çıkarıyor. Örneğin uzanmak suretiyle film izlemek, kitap okumak gibi faaliyetler için köşe koltuk çeşitleri büyük bir kolaylık sağlıyor. Özellikle uzun ve yorucu bir günün ardından l koltuk üzerinde keyif yapmak büyük bir huzur veriyor.

Konu köşe koltuk olduğunda ise elbette sadece konfor ve rahatlıktan bahsetmemek gerek. Bunun yanında köşe koltuk kalitesi de önemli bir yerde. Ergonomi, rahatlık sunan köşe koltuk takımlarında şıklık ve kaliteyi de göz ardı etmemek gerekiyor. Geniş bir yelpazede köşe koltuk takımları tüketicilere sunulduğundan hem rahatlık hem konfor hem de kaliteyi bir arada bulmak mümkün olabiliyor.

Köşe koltuk takımları sayesinde evdeki geniş alanlarınızı çok daha verimli kullanabilirsiniz. Özellikle dar alanları değerlendirmek ve yönetmek için seçilecek mobilyalar çok büyük önem arz ediyor. Köşe koltuk takımları küçük odalarınızı en doğru şekilde değerlendirmenize olanak sağlıyor. Dar alanlarda bazı koltuk takımlarını dilediğiniz gibi değerlendiremeyebilirsiniz. Bunun sebebi ise seçilen koltukların dar alanda istenen görünümü ve rahatlığı vermemesi olarak değerlendirilebilir.

Dar alanlarda bile büyük l koltuk çeşitlerini en iyi şekilde değerlendirmeniz ise oldukça mümkündür. çünkü dar alanlarda köşeye koyduğunuz l koltuk hem tamamlayıcı bir öğe olarak öne çıkıyor hem de alanda konforu ve kaliteyi en iyi şekilde yansıtıyor. Köşe koltuk takımı alırken bu sebeple tereddüt etmeye gerek kalmıyor. çünkü l koltuk çeşitleri hemen her tür büyüklükteki eve en iyi şekilde uyum sağlayabiliyor. Üstelik kaliteli malzeme ve işçilik tercih edildiğinde uzun yıllar köşe koltuk takımlarınız ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabiliyor.

Diğer tüm koltuk çeşitleri ile birlikte sizlere köşe koltuk çeşitleri de sunan İder Mobilya, hangi renk, ölçü ve kumaşta isterseniz isteyin sizlere arzu ettiğiniz l koltuk çeşitlerini sunuyor. Geniş bir koltuk koleksiyonuna sahip olan İder Mobilya bu anlamda sizlere sınırsız seçenekler sunuyor. Dünyanın en iyi modellerini en trend renklerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Evinizin ölçüsü, alanı ne olursa olsun her odaya uygun köşe koltuk çeşitlerini İder Mobilya'da rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Üstelik İder Mobilya ister klasik ister modern çizgide olsun tüm zevklere en iyi şekilde dokunuyor ve en iyi seçenekleri tüketicilerine sunuyor. Köşe koltuk takımlarında renkli seçeneklerin yanı sıra sade ve alımlı seçenekler de sizleri bekliyor. Hem küçük hem de büyük oda dekorasyonlarınız için köşe koltuk mobilyalarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Köşe koltuk seçeneklerinde minimalist yaklaşanlar için ise yine farklı seçenekler İder Mobilya'da sizlere sunuluyor.

Sonuçta diğer tüm mobilya çeşitlerinde olduğu gibi köşe koltuk takımlarında da farklı zevkler ve beklentiler söz konusu olabilir. Bu sebeple aklınızdaki, hayalinizdeki köşe koltuk takımını seçmek için İder Mobilya'nın online mağazasını gezebilirsiniz. İder Mobilya'da dilediğiniz köşe koltuk takımınızı zevk ve arzularınıza uygun olarak bulabilirsiniz. Eğer köşe koltuk arıyor ve kendi zevkinize, odalarınıza uygun bir model bulamadıysanız mutlaka İder Mobilya'nın sizlere sunduğu seçeneklere göz atmalısınız.

KAMPANYALI NAKİT
₺17.880
Ramsey Köşe Koltuk
KAMPANYALI NAKİT
₺17.880
Ticino Köşe Koltuk Antrasit
KAMPANYALI NAKİT
₺17.880
Ticino Köşe Koltuk Krem
KAMPANYALI NAKİT
₺17.880
Aston Köşe Koltuk
NAKİT ₺19.975
Adonis Köşe Koltuk
NAKİT ₺22.440
Perge Köşe Koltuk
NAKİT ₺24.234
Santos Yataklı Köşe Koltuk
NAKİT ₺25.951
Truva Köşe Koltuk
NAKİT ₺26.860
Palermo Köşe Koltuk
NAKİT ₺28.050
Nehir Köşe Koltuk
NAKİT ₺31.025
Venedik Köşe Koltuk
NAKİT ₺34.000
Leo Köşe Koltuk
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺34.560
Line Köşe Koltuk 2
NAKİT ₺48.728
Focus Köşe Koltuk Takımı
NAKİT ₺48.747
Puffy Köşe Koltuk
KAMPANYALI NAKİT
₺42.350
Pandora Köşe Koltuk 3
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺55.370
Line Köşe Koltuk 1
KAMPANYALI NAKİT
₺52.500
Luna Köşe Koltuk Antrasit
KAMPANYALI NAKİT
₺52.500
Luna Köşe Koltuk Krem
KAMPANYALI NAKİT
₺62.690
Pandora Köşe Koltuk 2
KAMPANYALI NAKİT
₺75.235
Pandora Köşe Koltuk 1