Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Anasayfa > Yatak Odası > Yatak Odası Takımı
Alt Kategoriler
Yatak Odası Takımı
Yatak Odası Takımı
Gardırop
Gardırop
Karyola
Karyola
Şifonyer
Şifonyer
Komodin
Komodin
Yatak Odası Takımı

Yatak Odası Takımı

Yatak odası takımı; dolap, bazalı ya da bazasız karyola, şifonyer ve komodinlerden oluşan bir mobilya bütünü olarak tanımlanmaktadır. Yatak odası takımlarının işlevsellik düzeyi, kişilerin yaşam kaliteleri üzerinde oldukça etkili olmaktadır. Eşyaların düzenli bir şekilde yerleştirilmesi ve kolay ulaşılabilir bir şekilde konumlandırılması, işlevsel dolap ve şifonyerler sayesinde mümkün olmaktadır.

Dolap ve şifonyer gibi bileşenlere sahip olan yatak odası takımı modelleri, kişisel eşyaların güvenli bir şekilde korunmasını mümkün kılmaktadır. Büyük ve geniş yapılı dolaplar tüm kıyafetlerin düzenli bir şekilde saklanmasına olanak tanırken; şık tasarımlı şifonyerler, makyaj masası olarak da kullanılabilmektedir.

Yatak odası takımı içerisinde yer alan baza ve yataklar, kişilerin konforlu bir şekilde uyuması için özel olarak tasarlanmaktadır. Ergonomik yatak başlıkları ise yatak odası takımı modellerinin en vazgeçilmez bileşeni olarak nitelendirilmektedir. Yatak odası takımı içerisinde yer alan tüm ürünlere uyum sağlayacak bir yatak başlığı, genel dekorun mükemmel bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

İder, 40 yılı aşkın süredir mobilya sektöründe hizmet veren bir markadır. İder imzalı yatak odası takımı modelleri, hem erkek hem de kadın bireylerin memnuniyetini kazanmak amacıyla üretilmektedir. Birbirinden şık dolaplar, kullanışlı şifonyerler ve rahat yapılı yataklar, İder bünyesinde sizleri beklemektedir.

Yatak Odası Takımı Fiyatları

Yatak odası takımı fiyatları, mobilyalarının üretiminde kullanılan hammaddelerin kalite düzeyine göre değişkenlik göstermektedir. Konfor alanı olarak görülen yatak odalarının, kaliteli mobilyalarla donatılması; yatak odasına sahip olan kişinin yaşam kalitesini büyük oranda yükseltmektedir.

Büyük bir dolap sistemine sahip olan yatak odası takımı modelleri, daha minimal tasarımlara nazaran daha pahalı bir yapıya sahiptir. Dolap üretiminde kullanılan malzemelerin niteliği de fiyatlandırma sistemi üzerinde etkili olmaktadır. İşlevsel ve kaliteli bir dolaba sahip olan yatak odası takımları, uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilmektedir.

Yatak odası takımlarının fiyat sistemini etkileyen diğer faktörler; renk, marka, model, tasarım ve kalite olarak sıralanmaktadır. Ürünlerin içerisinde kullanılan harici mobilyalar da fiyatlandırma sistemini etkileyebilmektedir. Uzun yıllar güvenle kullanılacak olan mobilyaların, uygun fiyat aralıklarıyla müşteriye ulaşması mümkündür.

Yatak odası takımları, evlenme yolunda olan çiftler için oldukça önemlidir. Evlenme yolunda olan çiftler, uzun yıllar kullanacakları kaliteli yatak odası takımlarına oldukça fazla rağbet göstermektedir. Evlenme süreci boyunca büyük meblağlarda para harcamaları yapılması nedeniyle, çeyiz amaçlı tasarlanan yatak odası takımları uygun fiyatlarla müşteriye sunulmaktadır.

Yatak odası takımlarının kurulum zorluğunun derecesi de fiyatlandırma sistemini etkilemektedir. Zor ve karmaşık bir kurulum prosedürüne sahip olan takımlar, kolay kurulan takımlara nazaran daha pahalı olmaktadır. Kurulum esnasında eşyaların zarar görmemesi için uzman kişilerden yardım alınması gerekmektedir.

Yatak Odası Takımı Modelleri

Yatak odası takımı olarak üretilen mobilyalar, pek çok farklı model çeşitliliğine sahiptir. Hemen hemen her beğeniye ve tarza hitap edecek onlarca farklı model, müşterilerine sunulmak üzere piyasadaki yerini almaktadır. Takım olarak üretilen mobilya modelleri, minimal veya klasik stillere sahip olabilmektedir.

İder imzalı yatak odası takımları, dört veya beş kapaklı dolapları ve şık tasarımlı yatak modelleri sayesinde kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Sürgülü ve sürgüsüz kapak seçeneklerine sahip olan dolapları sayesinde, kişisel eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi mümkün hale gelmektedir.

İder imzalı avangard model takımlar ise otantik renkleri ile göz dolduran mobilya tasarımları arasında yer almaktadırlar. Ahşap rengin koyu tonlarla mükemmel buluşması, yatak odasında geçirilecek vakitlerin daha keyifli olmasını sağlamaktadır.

Klasik tasarımlardan hoşlanan kişiler için üretilen ceviz rengi takımlar, gold veya gümüş olarak tasarlanan detayları sayesinde; kullanıcıların ilgisini büyük ölçüde üzerine çekmektedir. İder imzalı tüm yatak odası takımı modelleri; çok hazneli dolapları ve yumuşacık yatak başlıkları sayesinde, kişilerin konforlu bir alan oluşturmasına olanak tanımaktadır.

Yatak Odası Takımı Nasıl Seçilir?

Yatak odası takımı seçiminde, dikkat edilmesi ve göz önünde bulundurulması gereken pek çok husus bulunmaktadır. Mobilyalar, sürekli değiştirilen eşyalar değildir. Uzun yıllar kullanılacak olan mobilyaların, beğenilere hitap edecek şekilde seçilmesi gerekmektedir. Bu sayede uzun yıllar kullanım için oldukça işlevsel özellikler gösterebilirler.

Yatak odası takımı seçimi yapılırken, eşyaların yerleştirileceği odanın genişlik düzeyi dikkate alınmalıdır. Tüm eşyaların odaya rahat bir şekilde yerleşebilmesi, eşyaların uygun ebatta olmasına bağlıdır. Kaba ve işlevsiz eşyalar, odanın genel havasını büyük ölçüde bozmaktadır.

Mobilyaların renk nitelikleri de seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer almaktadır. Duvar boyasına ve odayı kullanacak olan kişilerin beğenisine uyacak olan renklerin tercih edilmesi gerekmektedir. Bu sayede yatak odasında keyifli dakikalar geçirmek mümkün hale gelmektedir.

Mobilya seçimine etki eden bir diğer faktör, seçilen mobilyaların kalite düzeyidir. Kişiler aldıkları mobilyaları, uzun yıllar kullanabilmek istemektedir. Mobilyaların uzun yıllar boyunca güvenle kullanılmasını sağlayan en önemli faktör, kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmiş olmasıdır.

Kaliteli ve şık tasarımlı yatak odası takımı modelleri, her beğeniye ve her ihtiyaca hitap edecek bir çeşitlilikte üretilmektedir. Birbirinden şık ve kaliteli mobilyalar, yatak odası takımlarının bütününü oluşturmak amacıyla titizlikle tasarlanmaktadır. Kişiler, onlarca farklı çeşit model arasından; zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun olan mobilyayı rahatlıkla seçebilmektedir.

Listelenenler 1-25 Toplam 25
NAKİT ₺21.592
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺22.729
Sardis Modüler Gardırop
KAMPANYALI NAKİT
₺19.830
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺23.169
Misis Yatak Odası Takımı 5 Kapaklı
KAMPANYALI NAKİT
₺21.500
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺25.126
Misis Yatak Odası Takımı Sürgülü
NAKİT ₺28.709
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺30.221
Sorrento Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺28.989
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺30.518
Valencia Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺32.175
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺33.871
Palermo Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺36.729
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺38.662
Letoon Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺37.229
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺39.190
Verona Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺39.068
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺41.127
İbiza Yatak Odası Takımı
KAMPANYALI NAKİT
₺29.965
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺44.612
Ela Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺42.743
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺44.994
Sardis Köşe Gardırop Takımı 9 Kapaklı Siyah Camlı
KAMPANYALI NAKİT
₺34.735
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺46.124
Mithra Yatak Odası Takımı
KAMPANYALI NAKİT
₺36.395
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺46.854
Dolce Sürgülü Yatak Odası Takımı
KAMPANYALI NAKİT
₺38.365
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺48.582
Shine Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺46.757
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺49.219
Line Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺47.176
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺49.660
Alinda Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺48.345
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺50.894
Safir Yatak Odası Takımı
KAMPANYALI NAKİT
₺44.705
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺53.630
Favori Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺52.308
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺55.061
Style Yatak Odası Takımı 6 Kapaklı
NAKİT ₺52.308
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺55.061
Class Yatak Odası Takımı 6 Kapaklı
NAKİT ₺54.101
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺56.952
Bronze Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺59.780
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺62.927
Style Yatak Odası Takımı Sürgülü
NAKİT ₺59.780
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺62.927
Class Yatak Odası Takımı Sürgülü
NAKİT ₺61.079
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺64.295
Trend Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺62.550
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺65.843
Icon Yatak Odası Takımı