Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Anasayfa > Yatak Odaları > Yatak Odası Takımları

Alt Kategoriler

Yatak Odası Takımları
Gardıroplar
Karyolalar
Şifonyerler
Komodinler

Yatak Odası Takımları

YATAK ODASI TAKIMLARI

Konfor alanlarının başında gelen yatak odası bir evin en önemli odalarından birisidir. Günün yorgunluğunu attığınız, bir sonraki gün için enerji depoladığınız yatak odalarınıza seçeceğiniz mobilyalar da oldukça önemlidir. Yatak odası takımı yatak odasının kalbidir. Yatak odası takımı oda içerisindeki diğer mobilyalar için belirleyici unsurdur. Evlerin kalbi olan yatak odalarının ritmini belirleyen yatak odası takımı sizi yansıtan detaylar içerir. Yeni ev alacaklar veya evini yenileyecek olanların yatak odası seçimi yaparken bu hususlara dikkat etmesi gerekir. Dekorasyon için ince eleyip sık dokuyanları dahi mest edecek yatak odası takımları koleksiyonda yer alır. Hem işlevsellik açısından tatmin eden hem de görünüm açısından göz dolduran tasarımlar herkesin kendini yatak odasında huzurlu ve keyifli hissetmesini sağlar. Onlarca seçeneğin bir arada sunulduğu zengin koleksiyon gerek çiftlere gerekse tek kişi yaşayanlara büyük kolaylıklar sunar. Renk ve desen konusunda geniş seçeneklere yer veren yatak odası takımları hayalinizdeki evi yaratmanıza yardımcı olur.

KONFOR VE ŞIKLIK VADEDEN YATAK ODASI TAKIMLARI

Evinizin en özel köşesi olan yatak odasının tamamen sizin zevkinize göre döşenmesi gerekir. Kendinizi huzurlu hissettiğiniz, günün stresinden uzaklaştığınız özel zamanınızı sevdiğiniz mobilyalar ile geçirmek kendinizi iyi hissettirir. Yatak odası takımı modelleri yediden yetmişe herkesin beğenisine ve zevkine uyum sağlamayı hedefleyen geniş bir yelpazede sunulur.

Country yatak odası takımı modelleri doğallığın modern çizgileri ile buluşur. Kır tarzı olarak da bilinen bir yapıyı sunar. Sadeliğin şıklıkla buluştuğu tasarımlar naif ve bir o kadar da güçlüdür. Yatak odanızda sakin bir atmosfer yaratmak için country yatak odası takımı listesini değerlendirebilirsiniz. Sıklıkla beyaz, kahverengi gibi tonların ağırlıklı olduğu takımlarda doğal ahşap detaylar yer alır. Geniş bir renk paletinin yer aldığı country tarzda siyah, yeşil, mavi, beyaz gibi renkleri de bulabilirsiniz. Doğala dönüş çizgisini modernize eden tasarımlar yatak odasında bambaşka bir dünya yaratmak isteyenlere sunulur.

Geleneksel çizgilerin dışına çıkarak daha ferah bir ortam yaratmak için spor yatak odası takımı ve çeşitleri idealdir. Pratiklikten ve kolay kullanım sunan parçaların birleştiği spor yatak odası takımlarında sadelik ön plandadır. Spor LED lambaların sıklıkla yer aldığı takımlarda oymalı gardırop gibi pratik mobilyalar yer alır. Görkemli şifonyerlerin ve yatak başlıkların yerini daha modern tasarımlara bıraktığı spor yatak odası takımı evinizin havasını yeniler.

MALZEME SEÇİMİNDE ZAMANSIZ PARÇALAR

İnce işçiliğin nadide örneklerinden olan masif ahşap yatak odası takımı yatak odanıza nostaljik bir hava katar. Yatak odanıza doğal ahşap dokunun armağan ettiği sıcak hava eşsiz mobilya tasarımları ile buluşur. Estetik görünümü doğal detaylarla sağlayan yatak odası takımı ahşap mobilyalar ile oldukça beğenilir. Farklı ahşap tonlarının tercih edildiği dekorasyonda doğal doku korunur. Yatak odası takımları içerisinde arzu ettiğiniz mobilyaları içeren seçeneklere de ulaşabilirsiniz.

Tek aynanın veya gardırop üzeri aynanın yer aldığı aynalı yatak odası takımı modelleri ekstradan ayna satın alma masrafından sizi kurtarır. Yatak odası takımının dekorasyon çizgisine uyumlu olan aynalar bütünlüğün sağlanmasına katkıda bulunur. Yatak odası takımları içerisinde yer alan karyolalar genellikle bazalı veya bazasız olmak üzere iki ayrı kategoride sunulur. Yatak odası takımı bazalı olduğu takdirde size birçok avantaj sağlar. Geniş bir saklama alanı sunan bazalı yataklar yükseklik sevenler için de idealdir. Yatağınızın daha yüksek olmasını veya ekstra saklama alanına sahip olmak istiyorsanız yatak, baza ve başlık setlerini inceleyebilirsiniz.

ESTETİK TASARIMI HOŞ TONLARLA HARMANLAYAN YATAK ODASI TAKIMLARI

Modern yatak odası takımı ve modelleri birbirinden farklı renklerle harmanlanır. Uyku konforunuzu artıran karyolalar, dayanıklı malzemeden üretilen gardıroplar ve komodinler ile birleşen hoş tonlar odanızın havasını yeniler. Arzu ettiğiniz tarzda mobilyayı sizlere armağan yatak odası takımı modelleri içerisinde her rengin en güzel tonuna ulaşabilirsiniz. Özellikle yeni evli çiftlerin ve minimal yaşamı benimseyenlerin odak noktası olan beyaz yatak odası takımı modelleri sadeliğiyle ön plana çıkar. İnce işçilikle hazırlanan beyaz mobilyalar yatak odalarına ferahlık katar. Ahşap ve beyazın uyumunu yansıtan ince işlemelerin sergilendiği gardıroplar şıklığın sadelikle buluşmasını yansıtır. Yatak odanıza aydınlık bir hava katan beyaz mobilyalar modası asla geçmeyen tasarımlara ev sahipliği yapar.

Gri yatak odası takımı ise asil ve estetik bir rengi odanıza taşır. Minimal dekorasyonun da destekçisi olan gri takımlar neredeyse her evde kendine yer bulur. Gri rengin her türlü dekorasyon ve aksesuar ürünü ile uyum sağlayan sakin yapısı ve dingin tonu yatak odalarını süsler. Gri yatak odası takımı modern ve şık dokunuşlar isteyenlere ideal seçenekler sunar. Lüks yatak odası takımı modellerinde sıklıkla kullanılan gri modası geçmeyen bir ton olarak ev dekorasyonunun da biriciği olur.

Göz kamaştırıcı siyah yatak odası takımı modelleri benzersiz detayları içeren yapısı ile sizlerin beğenisine sunulur. Siyahın diğer renk tonlarıyla oluşturduğu bütüncül uyum, dekorasyonun büyüsünü artıran yapısı eşsiz tasarımlarla kendine yer bulur. Yatak başlığında, gardıroplarda; komodin, şifonyer gibi mobilyalarda yer alan siyah modern bir hava yakalar. Altın sarısı, beyaz, gri başta olmak üzere birçok renk ile harmanlanan siyah ağır ve şık bir dekorasyon için idealdir. Şık yatak odası takımı arayışındaysanız gri, siyah ve beyaz renklerin harmanlandığı eşsiz modellere göz atabilirsiniz.

YATAK ODASI TAKIMI FİYATLARINI BELİRLEYEN FAKTÖRLER NELER?

Yatak odası takımı fiyatları birçok faktöre göre değişkenlik gösterir. Fiyatları belirleyen ilk faktörlerden birisi yatak odasının tek veya çift kişilik olmasıdır. Çift kişilik yatak odası takımı ve tek kişilik yatak odası takımı farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Yatak odası takımı alacaklara geniş bir tercih skalası sunan modeller farklı stillerle buluşur. Aradığınız her tarza çift kişilik yatak odası takımı bulabilirsiniz. Yatak odası takımlarında fiyatları belirleyen en önemli noktalardan bir diğer ise takım içerisindeki mobilya sayısıdır. Daha sade ve az eşyalı takımlar olduğu gibi fazla eşyanın bir araya geldiği takımlar de bulunur. 3 parça eşyadan oluşan sade tasarımlar dar bir odanız varsa ideal olabilir. Komodin, şifonyer, karyola, ayna veya aynalı gardırop, bench gibi birçok parçanın bir takım halinde birleşmesi sonucu oluşan takımlar geniş odalarda kendine yer bulur. Yatak odası satın almadan önce odanızın ölçülerini belirleyerek bir tercihte bulunmalısınız. Oldukça geniş bir ürün skalasına sahip olan yatak odası takımları arasından bütçenize uygun bir modele rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Her zevke uygun ürün portföyü sunan İder Mobilya, zengin koleksiyonu ile her odanın ölçüsüne uygun tasarımları sunar. Stüdyo dairelerden müstakil evlere kadar her alanda değerlendirebileceğiniz yatak odası takımı seçeneklerine özenle imzasını atar. Birbirinden farklı dizayna, malzemeye ve kaliteye sahip yatak odası takımı modelleri evini yenileyeceklere ve yeni ev alacaklara özel seçkisini sunar. Siz de kaliteden taviz vermeden evinizin havasını tazelemek, dekorasyonunuza özel renkler katmak istiyorsanız yatak odanızdan işe başlayabilirsiniz. Şık tasarımların nadide parçalarla buluştuğu İder Mobilya yatak odası takımı kampanya modelleri ile yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.
Listelenenler 1-25 Toplam 25
NAKİT ₺16.470
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺19.249
NAKİT ₺18.135
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺21.193
NAKİT ₺19.568
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺21.743
NAKİT ₺26.808
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺29.788
NAKİT ₺27.103
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺30.118
NAKİT ₺28.587
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺31.765
NAKİT ₺29.430
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺32.701
NAKİT ₺32.836
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺36.485
NAKİT ₺32.908
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺36.566
NAKİT ₺34.584
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺38.428
NAKİT ₺34.895
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺38.775
NAKİT ₺35.249
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺39.167
NAKİT ₺32.500
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺40.093
NAKİT ₺33.685
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺41.575
NAKİT ₺34.735
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺46.124
NAKİT ₺40.070
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺46.854
NAKİT ₺43.016
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺47.798
NAKİT ₺38.365
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺48.582
NAKİT ₺41.665
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺48.719
NAKİT ₺46.168
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺51.299
NAKİT ₺47.554
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺52.839
NAKİT ₺47.554
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺52.839
NAKİT ₺53.556
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺59.508
NAKİT ₺53.556
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺59.508
NAKİT ₺55.410
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺61.569