Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Yatak Odası Takımı
Yatak Odası Takımı 160x160
Yatak Odası Takımı
Gardırop 160x160
Gardırop
Karyola 160x160
Karyola
Şifonyer 160x160
Şifonyer
Komodin 160x160
Komodin
Anasayfa > Yatak Odası > Yatak Odası Takımı
1-20 / Toplam 20 ürün

Yatak Odası Takımı

Yaşam alanlarının vazgeçilmez mobilya parçalarından biri olan yatak odaları takımları günümüzde oldukça farklı ve sade tasarımlarıyla hiç olmadığı kadar kullanıcıların dikkatini çekmeye devam etmektedir. Yatak odası takımı genel olarak takım içerisinde dolap, karyola, şifonyer, komodin ve benzeri gibi detaylı parçalardan oluşmaktadır. Tüketicilerin kullanım tercihleri yıllar içerisinde oldukça farklı şekillerde değiştiği için tüketiciler nezdinde yatak odası takımı parçalarının kullanıldığı ya da tasarım konusundaki fonksiyonel özellikleri yine tüketicilerin beklentileri doğrultusunda sürekli olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Günümüze kadar birçok farklı Yatak odası takımı modeli ön plana çıkmıştır. Modası hiçbir zaman geçmeyecek olan klasik yatak odası takımı fonksiyonel açısından saklama alanı rahatlığı sunan bazalı yatak odası takımı gibi çözüm odaklı takımlar kullanıcılar açısından en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda genellikle yatak odası takımı denildiğinde akla ilk gelen seçeneklerden biri çift kişilik yatak odası takımları olarak karşımıza çıkabilmektedir.

Ancak bu seçeneğin ötesinde tek kişilik yatak odası takımları ya da genç yatak odası takımı gibi farklı ve fonksiyonel olarak kullanıcıların beklentilerine hizmet edebilecek olan farklı takımlar da tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Bahse konu olan bütün bu farklı takım seçenekleri, kullanıcıların beklentilerine, yaşam alanlarının büyüklük ya da küçüklük durumuna ve ayrıca estetik olarak tasarım özelliklerine bağlı olarak birçok farklı model ve seçenekler dahilinde bulunabilmektedir. Yatak odası takımlarının fiyat aralıklarında ise tüketicilerin belirlemiş olduğu temel özelliklere bağlı olarak aynı zamanda dayanıklı, kaliteli, tasarım ve parça detaylarına bağlı olarak da yine farklı fiyat aralıkları ve bütçe karşılıkları yatak odası takımı fiyatları kapsamında uygulanabilmektedir.

Yatak Odası Takımı Fiyatları

Son zamanlarda yaşam alanları için tercih edilecek olan mobilya ürünlerinde uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım tecrübesinin ortaya çıkmasının yanında bir de bütçe aralıklarının da her geçen gün farklı seviyelerde olduğunu görmekteyiz. Yatak odası takımı fiyatlarındaki fiyat ve bütçe uygulamaları ise genel olarak yatak odası takımının üretiminde kullanılan kaliteli malzeme, takımın sahip olduğu farklı parçaların maliyetleri, tüketicilerin ihtiyaç duyduğu fonksiyonel tasarım ve kullanım özellikleri ve benzeri gibi konulara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kullanıcıların yaşam kalitesini oldukça hızlı bir şekilde yükseltme özelliğine sahip olan yatak odası takımı modelleri ve özellikleri, kullanıcıların beklentilerini karşıladığı her noktada yaşam standardının yükseldiğini görebilirsiniz.

Günümüzde iç mekan tasarımlarıyla beraber yaşam alanlarının daha akıllıca ve etkin bir şekilde kullanılması tercihi, yatak odası takımı ürünlerinin ve modellerinin oldukça profesyonel ve de detaylı bir şekilde tasarlanmasına olanak tanımıştır. Hal böyle olunca yatak odası takımı çeşitlerinin olabildiğince fonksiyonel özelliklere sahip olması, minimal tarzda üretilen ürünlerin dayanıklı ve zamansız bir tasarım çizgisine sahip olması fiyat aralıklarının değişkenlik göstermesine neden olabilmektedir. İşte bu şekilde zamana meydan okuyan ve uzun yıllardır kullanıcılar tarafından tercih edilen klasik yatak odası takımı ürünlerinin fiyatlarıyla beraber bazalı yatak odası takımı ürünlerinin fiyatları doğal olarak farklılık gösterebilmektedir.

Fiyat aralıklarını belirleyen bir diğer önemli faktörler ise genç yatak odası takımı modelleri ve istenen özellikleri olarak düşünülebilir. Genç odaları ihtiyaç bakımından ele alındığında çocuk odalarından farklı olmakla beraber detaylı olarak eklenmesi gereken kütüphane, çalışma masası ya da şifonyer gibi ek mobilya parçası ihtiyaçlarına göre de bütçe aralıklarında farklılıkların meydana gelmesine neden olabilmektedir. Bu şekilde farklı özelliklere sahip olan yatak odası takımı ürünleri için öncelikli olarak çift kişilik ya da tek kişilik olan takımların standartları belirlenmeli ve buna bağlı olarak da takım içerisinde bulunan farklı mobilya parçalarının kullanım detayları düşünülerek bir bütçe aralığı net bir şekilde belirlenebilmektedir. Kullanıcıların tercihi her ne olursa olsun mutlaka uzun yıllar sizlere hizmet edecek olan yatak odası takımı ürünleriyle ilgili detaylı araştırmalara girmeniz olacaktır.

Yatak Odası Takımı Modelleri

Yaşam alanları için tercih edilecek olan mobilya ürünlerinin detaylı bir şekilde karşılaştırılması ya da belirli bir model üzerinde karar verilmesi kullanıcıları zaman zaman zorlayabilir. Çünkü geçmiş yıllardan günümüze kadar oldukça radikal bir değişime uğramış olan mobilyalar, insanların yaşam tarzlarının büyük oranda değişime uğramasıyla beraber farklı bir biçime ve tasarıma da sahip olmaya başlamıştır. Ayrıca mobilyaların günümüzde çok daha kaliteli ve uzun süreli olarak dayanıklılığını koruyor olması da yine kullanıcıların model açısından zamansız ve işlevsel modelleri tercih etmesine zemin hazırlamıştır.

Yukarıda bahsi geçen insanların kullanım tercihleri ve ihtiyaçları konusunda yatak odası takımları her geçen gün farklı özelliklere sahip olan modelleriyle kullanıcıları tatmin etmeye devam etmektedir. Yatak odası takımı modelleri arasında kullanıcıların vazgeçmeden kullanmak isteyeceği klasik yatak odası takımı daha modern ve sade çizgileriyle beraber uzun yıllar boyunca popülerliğini korumaya devam edecektir. Saklama alanı ya da depolama ihtiyacından kaynaklı olarak meydana gelen tercihlerde ise bazalı yatak odası takımı modelleri ön plana çıkmaktadır. Gerek saklama alanı gerekse de dinlenme ve uyuma gibi süreçlerde kullanılan yatak odası takımı ürünlerinde, en kaliteli ve kullanıcıya huzurlu ve işlevsel bir takım özellikleri sunan modeller rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Çift kişilik yatak odası takımları haricinde kullanıcılar çocukları ya da gençleri için de tek kişilik yatak odası takımları ya da genç yatak odası takımı gibi farklı ürünler ve takımlar da tercih edilebilmektedir. İster çift kişilik isterse de tek kişilik olsun fark etmeksizin ihtiyaçları bağlı olarak seçilecek olan yatak odası takımlarında tamamen işlevsellik ve kullanım ihtiyaçlarına bağlı olarak birbirinden farklı ve estetik benzersizliği sahip olan modeller gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir.

Kampanyalı Yatak Odası Takımları

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de mobilya ürünleri arasında en yüksek fiyat aralığını karşılayan ürünler Yatak Odası Takımı ürünleri olarak karşımıza çıkar. Fiyat aralığı her kullanıcının bütçesine göre farklılık gösteriyor olsa da yılın belirli zamanlarında özellikle evlilik sezonu açıldığında kampanyalı olarak piyasaya sunulan oldukça şık ve dayanıklı Yatak Odası Takımı modeli bulunabilmektedir.

Çift kişilik yatak odası takımları ile başlayan bu süreç beraberinde tek kişilik yatak odası takımları ile de devam edebilmektedir. Yılın bazı zamanlarında tek kişilik takımlarda ya da genç yatak odası takımı ürünlerinde de devam edebilmektedir. Burada önemli olan temel mesele ise ihtiyaçlara bağlı olarak fiyat ve kalite oranını yakalayan takımlar özelinde bir alışverişe yönelmek olacaktır.

Modern Yatak Odası Takımları

Yaşam alanlarında tercih edilen mobilya ürünlerinin tasarımları her geçen gün farklılık gösterebilmektedir. Özellikle son yıllarda oturma odası grupları, salon grupları ya da yemek odası takımları gibi ürünler de oldukça net bir şekilde gözlemlenebilen tasarım özellikleri kendisine yatak odası takımları modellerinde de net bir şekilde gösterebilmektedir. Yaşam alanlarının neredeyse hemen hepsinde kendisini gösteren modern ve sade çizgiler, kullanıcıların yaşam alanları içerisinde huzurlu, sakin ve uyumlu bir şekilde hareket etmelerine büyük bir oranda yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda ev içerisinde saklama ve depolama alanları gibi ihtiyaçlara da karşılık gelen modern tasarımlar, yatak odaları için kullanılmaya başladığından itibaren kullanıcılar modern çizgilere sahip olan klasik yatak odası takımı ürünlerini tercih etmeye başlamıştır. Benzer şekilde kullanıcıların depolama ve saklama alanı ihtiyaçlarına fonksiyonel çözümler sunan modern tasarımla bazalı yatak odası takımı modelleri de yine kullanıcılar tarafından en çok tercih edilebilen ve estetik olarak göz dolduran modeller arasında karşımıza çıkar.

Genç yatak odası takımı modellerinde de yine modern çizgilerin hakim olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Göz yoran desenlerden ya da avangart tasarım çizgilerinden uzak olan tek kişilik yatak odası takımları ile beraber çift kişilik yatak odası takımları kullanıcıların son yılları içerisinde gözde modelleri olarak değerlendirilmektedir. İşte bu şekilde zamana meydan okuyan ve kullanıcıların her türlü ihtiyacına karşılık gelen Yatak Odası Takımı modelleri modern çizgileriyle beraber uzun yıllar boyunca yaşam alanlarınızda sizlere eşlik etmek için üretilmektedir.

Yatak Odası Takımında Neler Var?

Genel olarak yatak odası takımlarında standart özellikleri taşıyan mobilya parçaları bulunmaktadır. Kullanıcının ihtiyaçlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilen bu mobilya parçaları temel kullanım ihtiyaçlarına büyük oranda karşılık gelmektedir. Yatak Odası Takımı içerisinde dolap, karyola şifonyer ve komodin gibi ürünler bulunmaktadır. Ancak kullanıcının isteğine bağlı olarak bu takım içerisine ek bazı parçalar da eklenebilmektedir.

Kullanım alanının uygunluğuna ve büyüklüğüne bağlı olarak ek parçalar eklenebileceği gibi yine kullanıcıların tercihine ve isteğine bağlı olarak yukarıda detaylı bir şekilde açıklanan parçalar takım içerisinden çıkartılarak da kullanılabilmektedir. Örneğin şifonyer kullanım ihtiyacı bulunmuyorsa ve şifonyer ihtiyacı dolap içerisinde giderilebiliyorsa bu parça olmadan Yatak Odası Takımı satın alabilmek mümkündür.

Yatak Odası Takımı Hangi Renk Olmalı?

Bir yatak odası takımının renk tercihi tamamen kullanıcıların zevk ve tercihlerine bağlı olarak seçilmelidir. Ancak güncel ve modaya uygun bir yatak odası takımı tercih edilecekse o halde güncel tasarım akımlarından haberdar olmak önemli olabilir.

Güncel mobilya tasarımında Doğal tonlar ve modern çizgilere sahip minimal tasarımlar ön planda olduğu için Yatak Odası Takımı modellerinde de daha doğal tonlar, nötr yelpazeler ve gün ışığı ile beraber ahenk içerisinde kullanılabilen renk seçenekleri tercih edilebilmektedir.

Yatak Odası Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kullanıcılar için bir yatak odası takımı satın almadan önce dikkat etmeleri gereken bazı hususların bulunduğunu belirtmek gerekmektedir. Öncelikli olarak tercih edeceğiniz Yatak Odası Takımı modeli için kullanım alanının büyüklüğü ya da takım içerisinde bulunan mobilya parçalarına uygun yerleşim alanına sahip olup olmadığı gibi konular detaylı bir şekilde ele alınmalıdır. Aksi takdirde yaşam alanına uygun olmayan mobilya parçaları alanınıza sığmayacak ve istediğiniz şekilde kullanım tecrübesine ulaşamayacaksınız.

Bu nedenle kullanıcılar için önemli olan konulardan bir tanesi yatak odası takımı için yerleşim alanının uygun olup olmadığıdır. Bunun yanında takım içerisinde bulunan ürünlerin dayanıklı ve uzun süreli kullanım özelliğine sahip olup olmaması önemlidir. Tasarım açısından da kullanıcıların beklentilerini karşılıyor olması yatak odası takımı için o taşıması gereken özellikler arasında karşımıza çıkar.

Yatak Odası Seçerken Mobilyaları Farklı Seçebiliyor muyuz?

Günümüzde modern tasarımları sahip olan mobilyalara sahip olmanın birçok farklı avantajı bulunmaktadır. Özellikle mobilya parçalarının farklı takımlar ile uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor olması mobilya parçalarının sık sık değiştirilebilmesi gibi bir avantaja da sahip olmaktadır. Bu nedenle bir yatak odası takımı içerisinde bulunan parça, farklı bir mobilya ürünüyle değiştirilerek kullanılabilmektedir. Benzer şekilde bir genç yatak odası takımı içinde bulunan komodin çift kişilik yatak odası takımı ile de beraber kullanılabilmektedir.

Neden İder Mobilya Yatak Odası Almalıyım?

Çünkü, yaşam alanları ve mobilya ürünleri alanında kullanıcıların tercihlerini ve estetik beklentilerini en iyi anlayan, kaliteli ve uzun süreli kullanıma uygun olan üretim etik anlayışı İder Mobilya’da bulunur. Yaşam alanları için hangi mobilya ürünü isteniyor olursa olsun fark etmeksizin TV ünitelerinden tutun yatak odası takımlarına kadar en geniş seçenek zinciri yine İder Mobilya’da bulunur. Olabildiğince kısa teslimat zamanıyla beraber yılın belirli zamanlarında gerçekleştirilen kampanyalı fiyatlar sayesinde yaşam alanlarınızdaki istediğiniz konforu, sadeliği ve kaliteli estetik görünümü yalnızca İder Mobilya ile elde edebilirsiniz.

Yatak odası takımı teslimatı ne zaman gerçekleşiyor?

Ürünlerin teslimat süreci, genellikle kullanıcıların istedikleri modeli ve Yatak Odası Takımı parçalarını kararlaştırdıktan sonra nihai sonuçlarıyla beraber iletmeleri ile başlamaktadır. Hızlı bir şekilde imalat sürecine başlanmasıyla beraber kullanıcıların talep ettiği ve satın almış olduğu Yatak Odası Takımı modeli, herhangi bir eksik olmadan montaj ve teslimat süreci başlatılmaktadır. Bu süreç içerisinde sürekli olarak tüketiciler ile irtibat halinde olunarak süreç hakkındaki bilgilendirmeler anlık olarak iletilmektedir.

Yatak Odası Takımı Nasıl Temizlenir?

Son zamanlarda üretilen mobilya ürünlerinin temizlik işlemleri son derece basit ve pratik işlemler neticesinde gerçekleştirilir. Genellikle, bu mobilya ürünlerinin hammaddesi ve kaplama yüzeyi pürüzsüz yüzeylerden oluştuğu için nemli bir bez yardımıyla ancak herhangi bir şekilde mobilya yüzeyinde aşınmaya sebep olacak temizlik malzemesi ya da kimyasal ürün kullanmadan temizlik yapılması tavsiye edilmektedir. Yatak odası takımı bu şekilde sık sık toz alma adımlarını gerçekleştirmeniz ile beraber ilk günkü parlaklığı ve estetikli ile sizlere hizmet etmeye devam edecektir. Yatak odası takımı bu şekilde hem sahip olduğu renk özelliğine hem de yüzey parlaklığına uzun zamanlar boyunca başarılı bir şekilde koruyabilecektir.

Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺29.330
Misis Yatak Odası Takımı 5 Kapaklı
NAKİT ₺35.137
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺35.137
Sardis Modüler Gardırop
NAKİT ₺40.131
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺40.131
YENİ
Viyana Yatak Odası Takımı 2
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺33.560
Valencia Yatak Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺37.150
Sorrento Yatak Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺37.195
Palermo Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺45.843
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺45.843
YENİ
Safir 8 Kapaklı Köşe Gardırop
NAKİT ₺50.592
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺50.592
YENİ
Ada Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺52.077
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺52.077
YENİ
Viyana Yatak Odası Takımı 1
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺40.185
Verona Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺53.880
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺53.880
Sardis Köşe Gardırop 9 Kapaklı Siyah Camlı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺42.640
İbiza Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺56.212
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺56.212
Letoon Yatak Odası Takımı
NAKİT ₺60.827
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺60.827
YENİ
Safir Yatak Odası Takımı 5 Kapaklı
NAKİT ₺74.780
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺74.780
Safir Yatak Odası Takımı Sürgülü
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺67.750
Alinda Yatak Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺60.155
Line Yatak Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺75.145
Bronze Yatak Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺89.175
Trend Yatak Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺91.395
Icon Yatak Odası Takımı