Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Yemek Masası
Yemek Odası Takımı 160x160
Yemek Odası Takımı
Konsol 160x160
Konsol
Yemek Masası 160x160
Yemek Masası
Mutfak Masası 160x160
Mutfak Masası
Sandalye 160x160
Sandalye
Bench 160x160
Bench
Anasayfa > Yemek Odası > Yemek Masası
1-24 / Toplam 26 ürün

Yemek Masası

Yemek masası, kişilerin keyifli kahvaltılarına ve akşam yemeklerine ev sahipliği yapan bir mobilya çeşidi olarak tanımlanmaktadır. Yemek odası ve mutfak alanlarında kullanılabilecek onlarca farklı yemek masası modeli, fonksiyonel ve işlevsel özelliklerle donatılarak üretilmektedir.

Piyasada, her beğeniye ve ihtiyaca uygun olarak üretilen onlarca farklı çeşit masa bulunmaktadır. Yemek masaları, hem fonksiyonel olması hem de şık bir görünüm sunması nedeniyle sıklıkla tercih edilen mobilya çeşitleri arasında yer almaktadır.

Pazar kahvaltılarının ve akşam yemeklerinin yegâne eşlikçisi yemek masası; farklı stil akımlarından etkilenerek tasarlanmaktadır. Minimal veya klasik stillerden hoşlanan kişiler için, son derece şık ve kullanışlı ürünler titizlikle üretilmektedir. Kişiler, birbirinden şık ve kullanışlı yemek masalarına; en uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilmektedir.

40 yılı aşkın süredir mobilya sektöründe hizmet veren İder Mobilya, birbirinden güzel ve şık yemek masası modelleri ile de alanında öncü olmaktadır. Modern ve klasikleri tarzların bir arada kullanıldığı en kaliteli mobilyalar, İder imzası ile müşterilerine sunulmaktadır. Mobilya sektöründe önde gelen isimlerden biri olan İder, onlarca farklı model masa ile müşterilerinin memnuniyeti kazanmaktadır.

Zarif ve Şık Tasarımlı Yemek Masası Modelleri

Kişilerin yaşadıkları evi daha güzel ve daha düzenli yapmayı hedefleyen yemek masaları, en kaliteli hammaddelerden üretilen mobilya modelleri arasında yer almaktadır. Hem sağlam hem de uzun ömürlü olan ahşap malzemeler, masa modellerinin bileşenidir.

Koyu renkli yemek masası modelleri, geniş yapılı mutfaklara sahip olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Geniş mutfaklar, tüm eşyaların konforlu bir şekilde sığdırılmasına olanak tanımaktadır. Açık renkli masa modelleri ise daha çok dar alanlarda kullanılmaktadır. Dar alanların işlevsel bir hale getirilmesi, açık renk mobilya seçimi ile mümkün hale gelmektedir.

Klasik tasarımlı yemek masaları, salon ve yemek odalarının en vazgeçilmez mobilyasıdır. Şık görünümlü bir klasik yemek masası ile en özel konuklarınızı gururla ağırlayabilirsiniz. Klasik yemek masalarında hazırlanan yemekler, en keyifli dakikaların eşlikçisi olarak nitelendirilmektedir.

Modern tasarımlı minimal masa modelleri, sadelikten hoşlanan kişilerin bir numaralı tercihi olarak görülmektedir. Fonksiyonel ve ergonomik yapıdaki yemek masası modelleri, mutfak gibi dar alanlara kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Kahvaltı ve çay saatleri, modern tasarımlı masa modelleri sayesinde keyifli bir hale gelmektedir.

Fayans detaylı yemek masaları, kolay temizlenebilme özelliği nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Mermer desen çoğu mobilyanın harika görünmesine olanak tanımaktadır. Yemek masası modellerinin tasarımında kullanılan fayans ve mermer detayı, kullanıcıların beklentisini büyük ölçüde karşılamaktadır.

Salon ve Mutfaklarınıza Çok Yakışacak Yemek Masası Fiyatları

Yemek masası, tasarımında kullanılan işlevsel detaylar sayesinde; yemek saatlerinin keyifli geçmesini sağlayan bir mobilyadır. Yemek masaları ile misafir ağırlamak oldukça eğlenceli bir hale gelmektedir. Kişiler, sahip oldukları yemek masaları ile evlerine gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Yemek masası fiyatları, ürünlerin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Birinci kalite hammadden üretilen masalar, diğer sıradan masalara nazaran daha pahalı bir yapı göstermektedir. Yemek masasının kalite düzeyi, uzun yıllar kullanılması ile doğru orantılıdır.

Yemek masası modellerinin fiyat aralıklarını etkileyen diğer faktörler; renk, model, marka, kalite ve tasarım olarak sıralanmaktadır. Bu faktörlerin her biri, mobilyanın üretildiği kurum tarafından belirlenmektedir. Kurumların çalışma düsturu ve prensibi de fiyatlandırma sistemi üzerinde oldukça etkili olmaktadır.

Yemek Masası Alırken Hangi özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yemek masası almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken konular bulunmaktadır. Alınacak olan masanın uzun yıllar güvenle kullanılabilmesi için kaliteli hammadde ve materyallerden üretilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde kırılma veya yamulma gibi olumsuz durumlar ortaya çıkabilmektedir.

Mobilyalar, uzun yıllar boyunca kullanılan eşyalar olarak nitelendirilmektedir. Bu eşyaların güvenli bir şekilde kullanılabilmesi ve dekor bütünlüğünü bozmaması için; kişilerin beğeni ve zevklerine uyum sağlaması gerekmektedir. Aile bireylerinin zevkleri doğrultusunda seçilen yemek masaları, uzun yıllar keyifle kullanıma olanak tanımaktadır.

Fiyat aralıkları, mobilya seçimine etki eden en önemli faktörlerden biri olarak görülmekte. Uygun fiyatlı mobilya seçenekleri, kişilerin bütçelerine hitap etmeleri nedeniyle rağbet görmektedir. Uygun fiyatlı ürünlerin kalite düzeyine dikkat edilmesi gerekmektedir. En şık ve en kaliteli mobilyalar hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

NAKİT ₺21.310
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺21.310
YENİ
Capella Yemek Masası
NAKİT ₺13.920
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺13.920
Sorrento Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺13.954
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺13.954
Misis Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺14.705
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺14.705
Palermo Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺18.553
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺18.553
Siena Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺17.298
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺17.298
Valencia Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺19.115
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺19.115
Letoon Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺21.847
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺21.847
Safir Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺22.041
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺22.041
Verona Yemek Masası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺22.120
Alinda Yemek Masası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺31.340
Trend Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺5.534
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺5.534
Siena Yemek Masası
NAKİT ₺5.814
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺5.814
Misis Yemek Masası
NAKİT ₺5.916
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺5.916
Sorrento Yemek Masası
NAKİT ₺6.001
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺6.001
Palermo Yemek Masası
NAKİT ₺8.955
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺8.955
Valencia Yemek Masası
NAKİT ₺9.172
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺9.172
Letoon Yemek Masası
NAKİT ₺9.660
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺9.660
YENİ
Viyana Yemek Masası
NAKİT ₺9.690
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺9.690
YENİ
Ada Yemek Masası
NAKİT ₺11.182
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺11.182
Verona Yemek Masası
NAKİT ₺12.091
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺12.091
Safir Yemek Masası
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺13.560
Alinda Yemek Masası
NAKİT ₺18.573
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺18.573
YENİ
Berce Yemek Masası Sis Grisi
NAKİT ₺18.573
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺18.573
YENİ
Midas Yemek Masası Ceviz