Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Anasayfa > Yemek Odası > Yemek Masası
Alt Kategoriler
Yemek Odası Takımı
Yemek Odası Takımı
Konsol
Konsol
Yemek Masası
Yemek Masası
Mutfak Masası
Mutfak Masası
Sandalye
Sandalye
Bench
Bench
Yemek Masası

Yemek Masası

Yemek masası, kişilerin keyifli kahvaltılarına ve akşam yemeklerine ev sahipliği yapan bir mobilya çeşidi olarak tanımlanmaktadır. Yemek odası ve mutfak alanlarında kullanılabilecek onlarca farklı yemek masası modeli, fonksiyonel ve işlevsel özelliklerle donatılarak üretilmektedir.

Piyasada, her beğeniye ve ihtiyaca uygun olarak üretilen onlarca farklı çeşit masa bulunmaktadır. Yemek masaları, hem fonksiyonel olması hem de şık bir görünüm sunması nedeniyle sıklıkla tercih edilen mobilya çeşitleri arasında yer almaktadır.

Pazar kahvaltılarının ve akşam yemeklerinin yegâne eşlikçisi yemek masası; farklı stil akımlarından etkilenerek tasarlanmaktadır. Minimal veya klasik stillerden hoşlanan kişiler için, son derece şık ve kullanışlı ürünler titizlikle üretilmektedir. Kişiler, birbirinden şık ve kullanışlı yemek masalarına; en uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilmektedir.

40 yılı aşkın süredir mobilya sektöründe hizmet veren İder Mobilya, birbirinden güzel ve şık yemek masası modelleri ile de alanında öncü olmaktadır. Modern ve klasikleri tarzların bir arada kullanıldığı en kaliteli mobilyalar, İder imzası ile müşterilerine sunulmaktadır. Mobilya sektöründe önde gelen isimlerden biri olan İder, onlarca farklı model masa ile müşterilerinin memnuniyeti kazanmaktadır.

Zarif ve Şık Tasarımlı Yemek Masası Modelleri

Kişilerin yaşadıkları evi daha güzel ve daha düzenli yapmayı hedefleyen yemek masaları, en kaliteli hammaddelerden üretilen mobilya modelleri arasında yer almaktadır. Hem sağlam hem de uzun ömürlü olan ahşap malzemeler, masa modellerinin bileşenidir.

Koyu renkli yemek masası modelleri, geniş yapılı mutfaklara sahip olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Geniş mutfaklar, tüm eşyaların konforlu bir şekilde sığdırılmasına olanak tanımaktadır. Açık renkli masa modelleri ise daha çok dar alanlarda kullanılmaktadır. Dar alanların işlevsel bir hale getirilmesi, açık renk mobilya seçimi ile mümkün hale gelmektedir.

Klasik tasarımlı yemek masaları, salon ve yemek odalarının en vazgeçilmez mobilyasıdır. Şık görünümlü bir klasik yemek masası ile en özel konuklarınızı gururla ağırlayabilirsiniz. Klasik yemek masalarında hazırlanan yemekler, en keyifli dakikaların eşlikçisi olarak nitelendirilmektedir.

Modern tasarımlı minimal masa modelleri, sadelikten hoşlanan kişilerin bir numaralı tercihi olarak görülmektedir. Fonksiyonel ve ergonomik yapıdaki yemek masası modelleri, mutfak gibi dar alanlara kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Kahvaltı ve çay saatleri, modern tasarımlı masa modelleri sayesinde keyifli bir hale gelmektedir.

Fayans detaylı yemek masaları, kolay temizlenebilme özelliği nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Mermer desen çoğu mobilyanın harika görünmesine olanak tanımaktadır. Yemek masası modellerinin tasarımında kullanılan fayans ve mermer detayı, kullanıcıların beklentisini büyük ölçüde karşılamaktadır.

Salon ve Mutfaklarınıza çok Yakışacak Yemek Masası Fiyatları

Yemek masası, tasarımında kullanılan işlevsel detaylar sayesinde; yemek saatlerinin keyifli geçmesini sağlayan bir mobilyadır. Yemek masaları ile misafir ağırlamak oldukça eğlenceli bir hale gelmektedir. Kişiler, sahip oldukları yemek masaları ile evlerine gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Yemek masası fiyatları, ürünlerin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Birinci kalite hammadden üretilen masalar, diğer sıradan masalara nazaran daha pahalı bir yapı göstermektedir. Yemek masasının kalite düzeyi, uzun yıllar kullanılması ile doğru orantılıdır.

Yemek masası modellerinin fiyat aralıklarını etkileyen diğer faktörler; renk, model, marka, kalite ve tasarım olarak sıralanmaktadır. Bu faktörlerin her biri, mobilyanın üretildiği kurum tarafından belirlenmektedir. Kurumların çalışma düsturu ve prensibi de fiyatlandırma sistemi üzerinde oldukça etkili olmaktadır.

Yemek Masası Alırken Hangi özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yemek masası almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken konular bulunmaktadır. Alınacak olan masanın uzun yıllar güvenle kullanılabilmesi için kaliteli hammadde ve materyallerden üretilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde kırılma veya yamulma gibi olumsuz durumlar ortaya çıkabilmektedir.

Mobilyalar, uzun yıllar boyunca kullanılan eşyalar olarak nitelendirilmektedir. Bu eşyaların güvenli bir şekilde kullanılabilmesi ve dekor bütünlüğünü bozmaması için; kişilerin beğeni ve zevklerine uyum sağlaması gerekmektedir. Aile bireylerinin zevkleri doğrultusunda seçilen yemek masaları, uzun yıllar keyifle kullanıma olanak tanımaktadır.

Fiyat aralıkları, mobilya seçimine etki eden en önemli faktörlerden biri olarak görülmekte. Uygun fiyatlı mobilya seçenekleri, kişilerin bütçelerine hitap etmeleri nedeniyle rağbet görmektedir. Uygun fiyatlı ürünlerin kalite düzeyine dikkat edilmesi gerekmektedir. En şık ve en kaliteli mobilyalar hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Listelenenler 1-32 Toplam 32
NAKİT ₺9.696
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺9.696
Asya Yemek Masası
NAKİT ₺7.234
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺7.234
Sorrento Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺7.331
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺7.331
Misis Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺8.516
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺8.516
Notus Yemek Masası Takımı 1
NAKİT ₺9.129
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺9.129
Valencia Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺9.003
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺9.003
Palermo Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺9.347
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺9.347
Notus Yemek Masası Takımı 2
NAKİT ₺10.178
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺10.178
Notus Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺10.794
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺10.794
Letoon Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺11.899
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺11.899
Siena Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺12.087
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺12.087
Safir Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺12.012
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺12.012
Verona Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺12.993
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺12.993
İbiza Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺14.189
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺14.189
Alinda Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺16.209
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺16.209
Favori Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺18.274
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺18.274
Style Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺18.274
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺18.274
Class Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺21.888
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺21.888
Trend Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺22.625
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺22.625
Shine Yemek Masası Takımı
NAKİT ₺3.647
Sorrento Yemek Masası
NAKİT ₺3.655
Misis Yemek Masası
NAKİT ₺4.532
Siena Yemek Masası
NAKİT ₺4.215
Palermo Yemek Masası
NAKİT ₺5.369
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺5.369
Valencia Yemek Masası
NAKİT ₺5.391
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺5.391
Notus Yemek Masası
NAKİT ₺5.703
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺5.703
Letoon Yemek Masası
NAKİT ₺6.165
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺6.165
Verona Yemek Masası
NAKİT ₺6.737
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺6.737
İbiza Yemek Masası
NAKİT ₺7.387
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺7.387
Safir Yemek Masası
NAKİT ₺7.798
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺7.798
Favori Yemek Masası
NAKİT ₺9.097
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺9.097
Alinda Yemek Masası
NAKİT ₺13.513
Halkbank ve Paraf'a
7 Taksite Kadar - ₺13.513
Shine Yemek Masası