Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Yemek Odası Takımı
Yemek Odası Takımı 160x160
Yemek Odası Takımı
Konsol 160x160
Konsol
Yemek Masası 160x160
Yemek Masası
Mutfak Masası 160x160
Mutfak Masası
Sandalye 160x160
Sandalye
Bench 160x160
Bench
Anasayfa > Yemek Odası > Yemek Odası Takımı
1-22 / Toplam 22 ürün

Yemek Odası Takımı

Genel olarak bir ev dekorasyonunda tasarım bütünlüğünü ortaya koyan birkaç önemli takım bulunmaktadır. Kullanıcılar ya da ev sahipleri için kullanılan eşyaların birbirleriyle uyumlu ve estetik olarak tamamlayıcı çizgilerden oluşması, evin tam anlamıyla kusursuz bir mükemmelliğe ulaşması anlamına gelebilir. Özellikle koltuk takımı, oturma grubu ya da Yemek Odası Takımı gibi ürünlerin birbirleri arasındaki tasarım uyumu, kullanıcıları için en çok tercih edilen seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkabilir.

Geçmiş yıllarda gündelik kullanım açısından çok sık kullanılmasa da günümüzde Yemek Odası Takımı Ürünleri ve tasarımları oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. Özellikle misafir ağırlarken ya da ailece bir yemek organizasyonu verildiğinde, kalabalık misafirleri ağırlamak için ya da sakin bir yemek yemek için benzersiz organizasyonların buluşma noktası Yemek Odası Takımı olarak karşımıza çıkabilir. İşte bu nedenledir ki yemek odası takımlarının genellikle evin farklı alanlarıyla uyum sağlayacak şekilde tasarlanması, koltuk takımlarıyla beraber uyumlu bir tasarım bütünlüğü ortaya konulması kullanıcılar için tercih nedeni olarak karşımıza çıkabilir.

Doğal olarak kullanıcılar için takımın tasarımı ve renk unsurları önemli olduğu kadar Yemek Odası Takımı ürünlerinin kullanılacağı alanın uygun olması ile beraber Yemek Odası Takımı fiyatları da önem arz eden bir konudur. Aynı zamanda tasarım olarak beyaz ya da doğal tonlara sahip olan ahşap yemek odası takımı gibi ürünler arasından tercih yapabilmek de kullanıcıları bir hayli özgürleştiren atılımlar olarak ele alınabilir.

Yemek Odası Takımı Modelleri

Genel olarak, yemek odalarının tercihinde kullanıcıların sahip olduğu alan genişliği ve kullanım alışkanlığı gibi konular ön plana çıkabilmektedir. Eğer iç mekan olarak evleriniz geniş ve tasarım açısından da ferah bir kullanıma sahipse yemek odası takımı ürünlerini gönül rahatlığı ile salon ya da oturma odası gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Görece daha yeni mimari yapılarda mutfak alanları daha geniş ve ferah bir şekilde tasarlandığı için mutfak ya da oturma alanlarında da fonksiyonel bir şekilde modern yemek odası takımı ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Son yıllarda yemek odası takımı ürünlerinde ev içerisinde kullanılan diğer mobilya tasarımlarına uygun olarak geliştirilen beyaz yemek odası takımı ürünleri rahatlıkla kullanılabileceği gibi tamamlayıcı bir parça olarak da ahşaptan üretilen takımlar kullanılabilmektedir.

Geçmiş yıllarda bir evin her odası farklı renkler ya da tasarım unsurları göze alınarak eşyalar tercih edilirken artık günümüzde kullanılan renkler ve tasarım unsurları birbirini tamamlayıcı parçalardan oluştuğu için daha natürel, doğal tasarım unsurlarına sahip ve birbirini tamamlayıcı tasarımda paylarından oluşan ürünleri görebilmek mümkündür. İşte bu nedenledir ki salon yemek odası takımı olarak seçilecek olan bir takım, aynı zamanda mutfak tasarımı ya da oturma odası tasarımı ile de rahatlıkla uyumlu olabilmektedir.

Yemek Odası Takımı Fiyatları

Kullanıcılar açısından bir mobilya ürününün tercihinde en önemli konulardan biri fiyat aralığı yani bütçe detayları olarak karşımıza çıkabilir. Özellikle yeni evlenecek olan çiftler için ya da bütün evi eşyalarını baştan sona değiştirecek olan kişiler için bütçe aralığını belirlemek, bazı parçalardan vazgeçmek anlamına da gelebilmektedir. Ancak kalitenin uygun fiyatlarla buluştuğu burada, evinizin genel tasarımını kesinlikle uyum sağlayacak ve konfordan ödün vermenize gerek olmayacak olan yemek odası takımı tasarımlarını bütçelerine uygun olacak şekilde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Çünkü yemek odaları ile alakalı fiyat aralığını belirleyen temel konulardan birisi malzeme ya da ürünün kalitesi olduğu kadar aynı zamanda takım içerisinde yer alan parçaların özelliği olarak da karşımıza çıkabilmektedir. Örneğin bir yemek odası takımının içerisinde bulunan konsol, vitrin ya da aynalı vitrin gibi tasarım olarak detaylı parçalar bulunmadığı takdirde fiyat aralığı biraz daha makul seviyelerde olabilmektedir. Ancak buna benzer şekilde salon yemek odası takımı tercih edilmek istenildiği takdirde yine alana ve tasarım özelliklerine bağlı olarak bütçe aralıkları farklı seviyelere doğru ilerleyebilmektedir.

Bu nedenle her türlü bütçeye uygun olacak şekilde ve kesinlikle evinizin farklı alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz yemek odası takımı modellerine gönül rahatlığı ile tercih edebilmek tam olarak bu adreste mümkündür. Üstelik yemek odası takımları arasında en son moda ve en gözde tasarım özelliklerine sahip olan takımları seçerek, üstün kalite ve dayanıklılık gibi konuları bizzat evinizin konforunda yaşayabilmenizi de yine en uygun fiyatlar kapsamında mümkündür. Yemek odası takımı fiyatları açısından belirlemiş olduğunuz bütçe bir gün tamamen evinizin kullanışlılığına, genel tasarımına ve kullanıcılar olarak sizlerin seçmiş olduğu fonksiyonel ürünlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Fonksiyonel Yemek Odası Takımları

Bir yemek odası takımını kullanışlı ya da fonksiyonel kılan bazı özellikleri bulunur. Özellikle evlerin mimari tasarımı ve sahip olduğu alanların etkin bir şekilde kullanılması çeşitli mobilya parçaları ya da takımları ile mümkündür. Bu konuda evinde olan sıkıntısı yaşayan, kullanılamayacağı düşünülen alanlar ya da gereğinden fazla büyük olarak tasarlanmış mutfak ya da salon gibi kısımlarda fonksiyonel olarak kullanılabilecek bazı mobilya parçaları ya da takımları bulunur. İşte bu mobilya parçaları genellikle kullanıcıların tercihlerine ve gündelik kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişiklik gösterebilecek olan yemek odası takımı ürünleri olarak karşımıza çıkar.

Yemek odası takımı denildiğinde geçmiş yıllarda genellikle oldukça fazla parçaya sahip olan, evlerin kullanım alanını daraltan ve hatta fonksiyonel olmaktan öte kullanıcılar için bir iş yükü anlamına gelen takımlar aklımıza gelmekteydi. Ancak günümüzde oldukça özel ve özgün tasarımları sayesinde yemek odası takımı modelleri hiç olmadığı kadar fonksiyonel ve kullanıcıların kullanım alışkanlıklarını ve gündelik pratiklerini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmaya devam ettirmektedir. Kullanıcıların isteğine bağlı olarak salon yemek odası takımı kullanılabileceği gibi aynı zamanda evin farklı alanlarında fonksiyonel bir şekilde kullanılabilecek olan ve diğer mobilyalar ile uyum sağlayabilecek ahşap yemek odası takımı ve beyaz yemek odası takımı gibi oldukça farklı ürünler ve tasarımlar karşımıza çıkabilmektedir.

Bahse konu olan bu farklı takımlar ve modeller sayesinde en kullanışsız alanlar için bile fonksiyonel ürünler ve takımlar, kullanıcıların ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı ürünleri içerecek şekilde sunulabilmektedir. Örneğin, salon takımları için konsol ya da vitrin gibi harici ürünler takımlara eklenebileceği gibi yalnızca mutfak ya da geniş oturum alanına sahip olan oturma odaları için bile uygun olan yemek odası takımı ürünleri mevcuttur.

Modern Yemek Odası Çeşitleri

Genel olarak mobilya sektörü ele alındığında oldukça uzun zamandır mobilya tasarımı, modern bir çizgiye doğru gitmektedir. Kullanıcıların tercih etmekte olduğu farklı mobilya parçalarına uyum sağlayacak şekilde ön plana çıkan modern tasarımlar, yalnızca oturma grubu, yemek odası takımları ya da salon takımı gibi ürünlerden oluşmayabilir.

Çünkü kabul etmek gerekir ki artık günümüzde sık sık mobilya değiştirmek çok kolay ya da bütçe dostu bir uygulama değildir. Bu nedenledir ki kullanıcılar için evin diğer mobilya parçalarıyla uyum sağlayabilecek olan modern mobilya tasarımı çok daha elverişli ve uygun tercihleri olarak düşünülmektedir.

Bahse konu olan bu durum, çeşitli yemek odası takımlarına geldiğinde ise genellikle kullanıcıların tercihi modern tasarımlardan yana olmaktadır. Çünkü zaman içerisinde mobilyalar yer değiştirilmeli ya da farklı odalarda da kullanılabilmelidir. İşte bu şekilde özgür bir hareket alanını ve kullanım tercihini sunan mobilyalar ise modern yemek odası takımı ürünleri olarak karşımıza çıkar.

Modern bir tasarıma sahip olan yemek odası takımı ürünlerini kullanırken, kullanım tercihine ya da sıklığına bağlı olarak ürünlerin konumunu değiştirebilmek mümkündür. Örneğin fonksiyonel ve modern çizgilere sahip olan bir yemek takımını, alanın izin verdiği ölçüde oturma odası ya da salon gibi alanlarda kullanabilmek olasılık dahilindedir.

Benzer şekilde salon için alınmış olan bir yemek odası takımını da mutfak içerisinde kullanmak tamamen kullanıcının zevkine ve tercihine göre değişiklik gösterebilmektedir. Burada temel olan konu modern tasarıma sahip olan yemek takımlarının evin içerisinde farklı amaçlarda ya da farklı konseptlerde kullanılmasına izin verilmesidir. İşte bu şekilde, fonksiyonel ve modern çizgilere sahip olan bir yemek odası takımını satın aldığınızda bu takımı, ev içerisinde farklı alanlarda oldukça şık şekillerde kullanabilirsiniz. Hatta oturma odası, mutfak ya da salon alanlarının haricinde teras ya da geniş balkon alanlarında da gönül rahatlığıyla ve maksimum konfor elde ederek kullanmak mümkündür. Bu şekilde kullanım özgürlüğü oldukça geniş olan yemek takımlarında renk ve model tasarımı evinizin genel konseptine uygun olarak rahatlıkla seçilebilmektedir.

Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺11.970
Misis Yemek Odası Takımı
NAKİT ₺15.953
Sorrento Yemek Odası Takımı
NAKİT ₺18.248
YENİ
Viyana Yemek Odası Takımı 2
NAKİT ₺18.644
Palermo Yemek Odası Takımı
NAKİT ₺18.902
Valencia Yemek Odası Takımı
NAKİT ₺22.947
Siena Yemek Odası Takımı
NAKİT ₺23.016
YENİ
Viyana Yemek Odası Takımı 1
NAKİT ₺23.679
Letoon Yemek Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺19.440
Palma Yemek Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺21.150
İbiza Yemek Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺22.080
Verona Yemek Odası Takımı
NAKİT ₺29.204
Safir Yemek Odası Takımı
NAKİT ₺31.365
YENİ
Ada Yemek Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺30.695
Alinda Yemek Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺32.895
Line Yemek Odası Takımı
NAKİT ₺38.171
Asya Yemek Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺37.760
Trend Yemek Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺31.650
Shine Yemek Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺41.720
Bronze Yemek Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺44.145
Icon Yemek Odası Takımı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺49.650
YENİ
Midas Yemek Odası Ceviz
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺49.650
YENİ
Berce Yemek Odası Sis Grisi