Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Anasayfa / Yemek Odaları / Yemek Odası Takımları

Alt Kategoriler

Yemek Odası Takımları
Konsollar
Yemek Masaları ve Takımları
Mutfak Masaları ve Takımları
Sandalyeler
Benchler

Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımları

Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte keyifli bir yemek yeme deneyimi yaşatan yemek odası takımı ürünleri birbirinden farklı pek çok ürün seçeneğine sahiptir. Evinizde misafirlerinizi rahat bir şekilde ağırlamanıza yardımcı olan bu ürünler birbirinden farklı renklere ve tarzlara sahiptir. Sandalye, masa, gümüşlük ve konsol gibi malzemelerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan yemek odası takımı ürünleri birbirinden farklı ham maddelerden faydalanarak tasarlanır. Salonunuzdaki dekorasyon ile bir bütünlük oluşturmanız açısından oldukça avantaj sağlayan bu ürünler dönem trendlerini içerisinde taşıyan modellere sahiptir. Salonunuz için satın almanız gereken tv ünitesi ya da ya da konsol gibi mobilyaları da içerisinde barındıran setler; seçim yaparken işinizi kolaylaştırır ve zamandan tasarruf sağlar. Her biri birbiriyle tamamen uyum ve ahenk içinde olan yemek odası takımı ürünleri ile eviniz oldukça şık ve özel bir görüntüye kavuşur. Her tarza hitap eden bir yemek odası takımı bulunması nedeni ile tarzınızı dilediğiniz gibi dışa yansıtabilirsiniz. Salonunuzda kolektif bir bütünlük yaratmak ve en özel kutlamalarınızı unutulmaz kılmak için evinize uygun tarza üretilmiş olan yemek odası modellerini tercih etmeniz gerekir.

Son dönemlerde, pratik şekilde açılıp kapanan, farklı özellikleri ile estetik kaygının yanı sıra hayata pratik bir işlev katan ürün seçenekleri oldukça geniş bir yelpazede bulunur. Büyük ya da küçük fark etmeksizin her alana rahatlıkla uyum sağlayarak sığacak pek çok fonksiyonel ürün, evinizin tarzını kolayca yansıtır. Evinizin dekorasyonunu taçlandıran ve yemek odanızı göz dolduran bir alan haline getiren yemek odası takımı modellerinin işlevsel tasarımları, hayatınızı kolaylaştırır. Üretildiği malzeme cinsine bağlı olarak kullanıcısına uzun yıllar boyunca hizmet sunar. Her kullanıcının ihtiyaçlarına ya da isteklerine uygun şekilde tasarlanmış bir yemek odası takımı bulunur. Estetik tasarımları ile görenleri kendine hayran bırakan yemek odası takımı modelleri bir evin olmazsa olmaz mobilya ürünleri arasında yer alır.

Evinizi Tamamlayan ve Güzelleştiren Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımları evinizin en özel alanlarını süslemeye yardımcı olan ürünlerdir. Uygulandığı alana hem zenginlik hem de konfor sağlayan bu ürünler ile unutulmaz anlara imza atılabilir. Evinizde vereceğiniz yemek davetlerinde misafirleriniz ile bol kahkahalı ve eğlenceli yemekler yiyebilirsiniz. Göz dolduran tasarımları ile koltuk takımı modellerinize tam uyumlu olarak üretilmiş yemek odası takımı modelleri bulunur. Büyük bir alanda dengeli bir görüntü elde etmek amacıyla sıklıkla tercih edilen bu ürünler dar alanlarda ise minimal tasarımları ile ferah bir görüntü imkânı sunar. Bazı yemek odası takımı modelleri içerisinde yer alan mobilyalara ait özel fonksiyonlar ile kullanıcısına yerden tasarruf sağlar. Açılır kapanır masa gibi detaylar ile oluşturulmuş olan takımlar oldukça avantajlıdır. Bazı masaların orta alanında yer alan sandık detayı ile çatal, kaşık ya da bıçak gibi yemek aksesuarları güvenle muhafaza edilebilir. Dikdörtgen ya da kare gibi farklı geometrik formlarda üretilmiş pek çok ürün seçeneğine sahiptir. Bu sayede en özel alanlarda rahatlıkla yemek odası takımını konumlandırabilirsiniz. 4 kişilik küçük bir masadan 12 kişilik bir masaya dönüşebilen yemek odası takımları en çok beğeni ve ilgi gören ürünler arasında yer alır. Bu tasarıma sahip olan takımlar sadece misafirler için değil günlük kullanım içinde oldukça idealdir. Ahşap gibi dayanıklı materyallerden üretilen yemek odası takımı modelleri evinizde doğal ve şık bir görüntü elde etmenize fayda sağlar. Temizliği ve bakımı oldukça kolay bu ürünler ahşabın birbirinden farklı tonlarından faydalanılarak tasarlanır. Sahip olduğu özel yüzey ile çizilme gibi olumsuz bir durum yaşanmaz. Yemek odasında sportif bir hava yaratmak isteyenler için oldukça idealdir. Geleneksel dokunuşlar ile bir araya getirilmiş olan klasik modeller oldukça güçlü bir duruşa sahiptir. Sahip olduğu kıvrımlı hatları ile kullanıcıların beğenisini üzerine çeker.Şıklığı ile Göz Dolduran Yemek Odası Takımı Modelleri

Yemek odası takımı üretiminde kullanılan malzeme çeşidi, sahip olduğu tasarım ve renge göre farklı ürün çeşitlerine sahiptir. Modern yemek odası takımı modelleri hemen hemen her eve uyum sağlayan ürünler arasında yer alır. Sade ve doğal bir şıklığa sahip olması nedeni ile büyük ilgi gören bu ürünler pek çok renk seçeneğine sahiptir. 4 ayaklı tasarıma sahip dikdörtgen masalardan faydalanarak oluşturulan bu takımlar dönemin popüler olmuş detayları ile birlikte kolaylıkla kullanılabilir. Spor bir dekorasyona sahip evlerde oldukça özel bir etki yaratır.

Retro yemek odası takımı ürünleri eski ve yeniyi bir araya getiren bir tasarıma sahiptir. Eskinin tarihi dokusu yeninin canlılığı ve ferahlığı ile evinizde farklı bir hava yaratır. Oldukça eğlenceli ve de keyifli bir tarz yaratmak isteyenler için son derece idealdir.

Country yemek odası takımı şehir kültüründen izler taşıyan oldukça şık tasarımlara sahip ürünlerdir. Sandalyelerinde kullanılan kumaş detaylar ve farklı dokunuşlar ile oldukça ilgi çekici bir tarza sahiptir. Şehir hayatının canlılığını ve güzelliğini evinizin içine taşıyan country modeller oldukça genç ve dinamik bir görüntüye sahiptir. Oldukça kolay bir şekilde dekore edilebilir olması nedeni ile oldukça avantajlıdır.

Mobilyanın malzemesi, ürünün kalitesini belirleyen faktördür. Ceviz yemek odası takımı seçenekleri cevizin dayanıklılığını ve sağlamlığını öne çıkaran oldukça çarpıcı yemek odası seçenekleri arasında yer alır. Ceviz yemek odası takımı her türlü darbeye karşı oldukça dayanıklı olması nedeni ile sıklıkla tercih edilir. Sunduğu uzun ömürlü kullanım imkanı ile oldukça özel bir yere sahiptir. Ceviz ağacının muhteşem dokusu ve renginden ilham alınarak tasarlanmış olan yemek odası takımı modelleri ile güvenli bir kullanım imkânı sunar. Masif yemek odası takımı da sık tercih edilir. Doğru yöntemlerle tasarlanan masif mobilyalar, uzun yıllar evinizin bir parçası olabilir. Üstelik ahşap rengi ile evinize sımsıcak bir doğallık katar. Raylı ya da mekanizmalı özel sistemler kullanılarak üretilmiş olan modeller oldukça kullanışlıdır.

Beyaz yemek odası takımı özellikle dar alanlara sahip evlerde yaşayanlar için son derece idealdir. Karanlık yemek odalarını daha aydınlık bir hale getirir. Her renk tonuna yüzde yüz uyum sağlıyor olması nedeni ile kolayca dekore edilebilir. Bu yönüyle oldukça pratiktir.

Her Bütçeye Uygun Yemek Odası Takımı Seçeneği

Yemek odası takımı fiyatları kendi içerisinde farklılık gösterir. Bunun en önemli nedeni ürünün tasarlanması esnasında kullanılan ham maddenin kalitesi ve dayanıklılığıdır. Kaliteli bir ham maddeden üretilmiş olan yemek odası takımı kullanıcısına uzun yılar boyunca hizmet sunarak ödediği paranın hakkını verir. Kalitesiz ham madde kullanılarak üretilmiş olan yemek odası takımı modelleri ise her türlü darbe anında kolaylıkla kırılabilir. Yüzeyi hassas olacağından kolaylıkla çizilebilir. Bu gibi durumlarda ürün kullanılamaz bir hale gelir. Yemek odası takımının fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise ürünün sahip olduğu renk, tasarım ve takımın içerisin parça sayısıdır. İder Mobilya farklı ürün tasarımları ile kullanıcılarına çok geniş bir yelpaze sunar. Koleksiyonda geniş bir fiyat skalası olması da her evi süsleyecek tarzda bir yemek odası takımını bulmanızı kolaylaştırır. Ürünlere göz atarak hayalinizdeki takıma İder kalitesi ile ulaşabilirsiniz.

Listelenenler 1-23 Toplam 23
NAKİT ₺8.650
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺9.061
* Açılır Masa
NAKİT ₺8.945
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺9.384
* Açılır Masa
NAKİT ₺10.213
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺10.213
* Açılır Masa
NAKİT ₺11.625
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺11.625
* Açılır Masa
NAKİT ₺12.465
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺12.465
* Açılır Masa
NAKİT ₺14.110
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺14.110
NAKİT ₺14.601
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺14.601
* Açılır Masa
NAKİT ₺15.303
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺15.303
* Açılır Masa
NAKİT ₺16.646
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺16.646
* Açılır Masa
NAKİT ₺17.390
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺17.390
* Açılır Masa
NAKİT ₺17.677
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺17.677
NAKİT ₺17.783
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺17.783
* Açılır Masa
NAKİT ₺17.800
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺17.800
* Açılır Masa
NAKİT ₺17.565
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺18.466
* Açılır Masa
NAKİT ₺17.990
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺18.964
* Açılır Masa
NAKİT ₺18.120
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺19.049
* Açılır Masa
NAKİT ₺21.314
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺21.314
* Açılır Masa
NAKİT ₺23.653
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺23.653
* Açılır Masa
NAKİT ₺26.792
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺26.792
NAKİT ₺26.792
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺26.792
NAKİT ₺27.042
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺27.042
* Açılır Masa
NAKİT ₺28.405
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺28.405
* Açılır Masa
NAKİT ₺28.415
ING'ye 4 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺29.575