Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Orta Sehpa
Orta Sehpa
Orta Sehpa
Yan Sehpa
Yan Sehpa
Zigon Sehpa
Zigon Sehpa
Anasayfa > Sehpa > Orta Sehpa
1-32 / Toplam 189 ürün

Orta Sehpa

İster evimiz olsun ister işyerimiz yaşam alanlarımızda olmazsa olmaz eşyaların başında mobilyalar geliyor. Öyle ki mobilya sadece hayatımızı kolaylaştırdığı için değil bir dekorasyon ürünü olduğu için estetik anlamda da bizler için önemli yere sahip. Bunlardan bir tanesi de sehpalardır. Sehpalar küçük büyük sehpalar olarak farklı çeşitlerde üretilir. Bir koltuğun yanında, salonun ortasında ya da antrede bulunabilir. Vazo, süs eşyası, çerçeve gibi nesneleri koyabildiğimiz sehpalar oldukça kullanışlıdır.

Orta sehpalar ise koltuk yanında ya da koridorda değil de daha çok adından da anlaşılacağı üzere orta bir alanda konumlanan şık sehpa türleridir. Evlerimizin oturma odalarında, salon ve ofislerin ortalarında bu sehpaları görmek mümkündür. Hem estetik anlamda hem de işlevsel anlamda oldukça farklı özellikleri bulunur. Orta sehpalar yeni bir mekâna girdiğimiz gözümüze çarpan ilk şey denebilir. Günümüz dekorasyon anlayışında orta sehpa olmazsa olmazımız denebilir.

Orta sehpalar pek çok işlevi olan sehpalardır. Genellikle koltuklarla belirli bir uyum yakalayıp belirli bir ambiyans yaratırlar. Dostlarınız ya da misafirleriniz geldiğinde onlara ikramları orta sehpada rahatlıkla verebilirsiniz. Ayrıca ofisinizde dergi, kitap, broşür gibi eşyaları yine orta sehpa üzerine koyabilirsiniz.

Orta Sehpa Modelleri

Pek çok orta sehpa modelinden bahsetmek mümkündür. Orta sehpalar da diğer sehpa ya da mobilya türlerine göre farklı malzemelerden üretilmektedir. Farklı, renk ve dokulara sahiptir. Bu sebeple seçilecek orta sehpa daha çok evin genel tarzına ve kişinin kendi beğenisine göre olacaktır. Eve ya da ofisinize yeni bir eşya alırken nasıl iki kere düşünüyorsanız orta sehpa alırken de bazı özellikler bakımından iki kere düşünmek gerekiyor.

Orta sehpa alırken elbette fiyat faktörü olacaktır ancak kalite faktörü çok daha önemlidir. Çünkü alacağınız orta sehpanın malzemesi, işçiliği ne kadar iyi ise sizlerin uzun süre işine yarayacaktır. Orta sehpalar çok farklı renklerde üretilmektedir. Bu anlamda evinizin koltuk takımları, halı ya da genel çehresi ne renkte ise ona uygun bir orta sehpalardan bulmanız mümkündür. Bu sebeple orta sehpa seçerken acele etmemeli ve evinizin genel hatlarına en uygun olanını almalısınız.

Sehpa seçiminde bir diğer önemli unsur da ölçüleridir. Ortada duracak olan orta sehpanın ne aşırı büyük ne de aşırı küçük olması gerekir. Yani evinizin salon ya da oturma odasının boyutlarına uygun bir görünümde olmalıdır. Aksi halde evde uyumsuz bir hava yaratması da mümkündür. Günümüzde her ölçüde orta sehpaya rahatlıkla ulaşmak mümkün olduğundan ölçülerinizi belirlediğinizde bunu iletmeniz yeterli olacaktır.

Sehpa alırken kullanım amacınız da son derece önemlidir. Orta sehpanın üzerinde ikram yapılacak ise nispeten daha büyük bir masa seçebilirsiniz. Ancak eğer vazo, çerçeve vb. eşyalar için dekoratif bir orta sehpa seçecekseniz yine ona uygun büyüklükte bir sehpa seçmeniz evinizin görünümü açısından daha iyi olacaktır. Orta sehpanızın temizlenebilir maddeden üretildiğinden emin olmalısınız. Aşınma gibi durumlara karşı dayanıklı olmalıdır. Ayrıca orta sehpanızı alırken nasıl temizlenmesi gerektiğine dair de detaylı bilgiyi öğrenmeniz yararınıza olacaktır.

Dekorasyon ürünlerinde kalite elbette fiyatla doğru orantılıdır. Kalite arttıkça fiyat da artacaktır ancak uzun vadeli ürün kullanacağınızı düşünürseniz ucuza alıp çabuk eskimesindense biraz daha maliyetli ama kaliteli olup uzun yıllar kullanmanız sizin avantajınıza olacaktır.

Orta Sehpa Fiyatları

Her mobilya eşyasında olduğu gibi orta sehpa fiyatları da elbette değişiklik göstermektedir. Bunda kullanılan malzeme, işçilik gibi önemli detaylar öne çıkmaktadır. Sehpa fiyatları doğal olarak birbirinden farklılık gösterse de hemen her bütçeye uygun bir orta sehpaya sahip olmak mümkündür. Kaliteden taviz vermek istemeyenler için üst segment orta sehpalar varken bir nebze düşük kaliteli sehpalar için daha fiyatlar söz konusudur. Orta sehpalarda fiyat karşılaştırması yaparak siz de hem kaliteli hem de bütçenize en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

İder Mobilya olarak sizlere diğer tüm mobilya ürünlerinde olduğu gibi orta sehpalarda da uygun fırsatlar sunmaktayız. İder Mobilya her bütçeye ve her zevke her eve uygun sehpalar üretmekte ve siz tüketicilerle buluşturmaktadır. Online mağazamızı gezerek tüm orta sehpa çeşitlerini en ince ayrıntısına kadar yakından inceleyebilir ve dilediğiniz sehpayı ülkenin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

NAKİT ₺2.032
İbiza Kare Orta Sehpa
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺1.600
Verona Orta Sehpa
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺1.500
Mithra Orta Sehpa
NAKİT ₺2.644
Sorrento Orta Sehpa
NAKİT ₺2.763
Line Orta Sehpa Yuvarlak Q60
NAKİT ₺2.877
Valencia Orta Sehpa
NAKİT ₺2.890
Siena Orta Sehpa
NAKİT ₺3.086
Alinda Orta Sehpa Q70
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺2.690
Çubuklu Orta Sehpa
NAKİT ₺3.332
İbiza Dikdörtgen Orta Sehpa
NAKİT ₺3.400
Letoon Orta Sehpa
NAKİT ₺3.443
Favori Orta Sehpa Q60
NAKİT ₺3.613
Palermo Akıllı Orta Sehpa
NAKİT ₺3.825
Zegna Orta Sehpa
NAKİT ₺3.851
Safir Orta Sehpa
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺3.340
Küp Orta Sehpa
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺2.450
Palma Orta Sehpa 90x90
NAKİT ₺4.225
Alinda Orta Sehpa Q90
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺2.500
Hermes Orta Sehpa Siyah Rose
NAKİT ₺4.322
Grena Orta Sehpa Siyah
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺4.315
Santos Orta Sehpa Siyah Sonata TB-363
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺4.315
Santos Orta Sehpa Siyah Ceviz TB-362
NAKİT ₺4.616
Grena Orta Sehpa Bronz
KAMPANYALI NAKİT
₺2.800
Ela Orta Sehpa
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺4.595
Santos Orta Sehpa Krom Ceviz TB-361
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺4.595
Santos Orta Sehpa Krom Sonata TB-359
NAKİT ₺4.926
Favori Orta Sehpa Q90
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺4.755
Santos Orta Sehpa Altın Kaman TB-360
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺4.755
Santos Orta Sehpa Bronz Siyah TB-364
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺3.000
Hermes Orta Sehpa Eskitme
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺4.875
Story Orta Sehpa TB-358
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺4.410
Alyans Orta Sehpa