Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Biz Kimiz?

Mobilya sektöründen 40 yıllık deneyimi ile hizmet veren İder Mobilya; modern ve klasik tarzları bir araya getirdiği mobilya modellerini uygun fiyatlarla, kalite ve güvenilirlik esasları ile tüketicilerine sunuyor. Hem modern hem de klasik tarzı sevenlere hitap eden İder Mobilya, birbirinden farklı modelleri, farklı renk ve kumaş seçenekleri ile mobilya sektörüne yön vermeye devam ediyor. Yemek odasından yatak odasına, tv ünitelerinden koltuk takımlarına, köşe takımlarından genç odalarına kadar geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren İder, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikaları ile müşterisinin her zaman yanında olarak çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteyi uygun fiyatlarla sunan İder Mobilya, fabrika satış mağazası konseptini showroomlarına da uygulayarak sektördeki etkin rolünü sürdürüyor. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kendini yeniler ve geliştirirken aynı zamanda mağaza sayısını da artırmayı hedefleyen İder, ürün yelpazesini de tüketicilerin beklentilerini karşılayacak şekilde genişletmeye devam ediyor. Evinizi yenilemek, dekorasyonunuzu değiştirmek veya evinizi baştan aşağı dekore etmek için siz de İder Mobilya mağazalarına uğrayabilir, kaliteyi evinize taşıyabilirsiniz.

Vizyonumuz

Fabrika satış mağazası konseptimizi showroomlarımızda uyguluyor, uygun fiyat politikamız ve ürün kalitemizle sektördeki etkinliğimizi devam ettiriyoruz. Kendini sürekli müşterilerin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen ve geliştiren bir marka olarak, yeni hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz. 17 olan mağaza sayımızı gelecek yıllarda daha çok arttırarak, Türkiye’de genelindeki tüm kullanıcılarımıza ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.

Çalışma İlkelerimiz

İder çalışanları olarak, şirket ve çalışma arkadaşlarımıza karşı etik davranırız. ider, İş başvurusunda bulunan adaylara cinsiyet, yaş, etnik köken, dil, din, medeni hal, engellilik, politik görüş ya da aidiyet, cinsiyet kimliği nedenleri ile ayrımcılık yapmamayı ilke edinmiştir. Çalışanlarımızın tamamına iş ilişkisi süreci, ücretlendirme, eğitime katılım, terfi, emeklilik ve tüm istihdam koşullarında fırsat eşitliği sunulmaktadır.

Kalite Politikamız

Müşteri Memnuniyeti ve sürekli iyileştirmeyi tüm çalışanlarımızla benimsemek, Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize fayda sağlamak, alanınıda en iyisi olmak için kendimizi yenilemek,
Sunmuş olduğumuz hizmetleri en iyi koşullarda sunmak, ürünleri en iyi şartlarda muhafaza etmek, doğru yere ve zamanında müşterilerimize ulaştırmak,
Nitelikli iş gücü için çalışanlarımızın eğitimini sürekli kılmak,
Satış sonrası servis hizmetlerimizi; müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve çözümsel şekilde sunmak,
Müşterilerimizin istek ve beklentilerini, kalite hedeflerimize yön verecek şekilde değerlendirmek,
Kalite yönetim sisteminde yer alan süreçlerin performanslarını ölçüp, takım ruhu çerçevesinde sürekli iyileştirme yönünde kullanmak,
Çalışanların iş sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak ve uygulamak,
Doğal kaynakların korunması, atıkların azaltılması, çevreye olan etkilerin minimum düzeyde tutulması ve enerji tasarrufunun gerçekleştirilmesi için tüm tedbirleri almak ve uygulamak.