KAMPANYA ŞARTLARI

  

 

 

www.idermobilya.com web sitemizden yapılacak olan alışverişlerde kullanılacak olan kampanya, promosyon, indirim, hediye çekleri, hediye ürünler, kasa önü fırsatları, günlük, haftalık ve aylık ürün fırsatları,  güncel taksit oranları için güncel kullanım koşulları ve bildirimler aşağıda belirtilmiştir. İder Mobilya güncel taksit tutarlarını, kampanya, promosyon, indirim, hediye çekleri, hediye ürünler, kasa önü fırsatları, günlük, haftalık ve aylık ürün fırsatları,  güncel taksit oranlarını haber vermeden değiştirebilir, güncelleyebilir.

Hediye Çeki ve Kupon Kullanımları

 

1- Hediye çekleri kullanımı tek seferde yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir ve tek kullanımlıktır.

2- Sipariş iptallerinizde, hediye çeklerinizin tutarı para iadesi olarak tarafınıza yapılmaz. Bir sonraki siparişlerinizde kullanılabilir.

3- Kampanya, promosyon, indirim, hediye ürün, fırsatlar bu sayfada belirtilen tarihlere kadar geçerlidir.

4- idermobilya.com web sitemizde sunulan Kampanya ve Promosyonlar başka kampanyalar ile birleştirilemez, kullanılamaz, iade yapılamaz, paraya çevrilemez ve mağazalarda kullanılamaz. 

5- Hediye çekleri veya hediye kuponları sadece www.idermobilya.com web sitemizde geçerli olup, mağazalarımızda geçerli değildir. 

6- Hediye çekleri, hediye kuponları 500 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabilirsiniz.

7- Kampanya dahilinde sunduğumuz ürünler stoklarla ve süre sınırı ile sınırlandırılmıştır. Stokla sınırlı kampanyalarda ilan edilen stok sayısı kadar ürün kampanyalı fiyattan satılır. Stokların tükenmesi ve sürenin sonlanması durumunda kampanya kendiliğinden sonlanır.

8- İndirimli ürünler aksi belirtilmediği takdirde kampanyalara dahil değildir. Alışveriş sepetinizdeki ve faturadaki indirimli ürünler kampanya hesaplamasına dahil edilmez.

9- Kampanya dahilindeki ürünlerde eşit alım hakları göz önünde bulundurulduğundan, adet bazında alım sınırı uygulanmaktadır. 

10- idermobilya, kampanyaya dahil stok adetlerini, stok durumunu  değiştirme, azaltma, süre uzatma ve sonlandırma hakkını saklı tutar.

11- 3 al 2 öde, 2 al 1 öde ve benzer kampanyalarda,  sepetteki en düşük fiyatlı olan ürün sepet toplamından düşülür.

12- 2. ürüne yüzdesel bazlı veya ücretsel olarak uygulanan indirimli promosyonlarda (%x indirim, x Tl indirim), sepetinizdeki promosyona dahil olan en ucuz fiyatlı ürüne indirim uygulanır.

13- İnternet sitemizden alınan ürünlerin değişimleri, iadeleri veya iptalleri mağazalarımızdan yapılamamaktadır. İnternet depomuza göndermeniz gerekmektedir. 

14- Yayımlanan bannerlar,  görsel ürünler, reklamlar, broşürler veya dijital mecralarda yayımlanan ilanlar, tarafınıza iletilen maillerde yer alan yazım ve basım hataları müstesnadır.

15- idermobilya.com kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

16- Kampanya uygulanmış ve bir ürüne ya da birden fazla ürüne indirim yapılmış ise, bu ürünlerden birinin ya da birkaçının iade edilmek istenmesi durumunda kazanılan hediye çeki o faturada uygulanan indirim oranı nispetinde ilgili ürünlere yansıtılır ve ürün iadesi buna göre gerçekleştirilir.

17- Hediye çeki / kodu kullanılarak gerçekleştirilen siparişlerin iadesi, hediye çeki ile yapılır ve sisteme tanımlanarak bir sonraki siparişinizde kullanıma hazır hale getirilir. 2. sipariş iptallerinizde ise hediye çeki kullanıma kapatılır ve hediye çeki ve ücret iadesi kesinlikle yapılmaz.

18- Kampanya dönemlerinde, ürün teslimatlarında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

19- Kırmızı etiketli ürünler ve düğün paketlerindeki nakit indirim kampanyasında, ider mobilya tarih belirtmeksizin kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Bu kampanya sadece nakit alımlarda (kredi kartı tek çekimler dahil) geçerli olup taksitli satışlarda geçerli değildir.

20- Ücretsiz kurulum ve montaj, sadece kurulumları yapılan mobilya ürünleri için geçerli olup, aksesuar, tablo, pano, vazo, sehpa, puf, dekoratif objeler, duvar saatleri, aydınlatma ürünleri için geçerli değildir. Kurulumları yapılmamaktadır.

21- Kredi kartı ile taksitli alışveriş için 300 TL alt limit bulunmaktadır.

22- Özel olarak indirime tabi tutulan ürünler %10, ve seçili ürünlerde %25'e varan indirimler olarak değişmektedir.

23- Ücretsiz Kargo, Nakliye ve Kurulum yapılan ürünler kampanyalara göre değişkenlik göstermektedir.  

24- Ocak Ayı kampanyanyası 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte ider mobilya kampanyaları erken bitirme ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

 

 

 

Kredi Kartı Taksit Oranları ve Vade Farkları

1- TEB (Bonus özellikli), İş bankası, Ziraat Bankası, Akbank, Halkbank ve Yapı Kredi kredi kartları geçerli olup, taksit seçenekleri vade farkları bankaların kendi inisiyatifleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilir. İder Mobilya'nın müdahale hakkı bulunmamaktadır.

2- İder Mobilya önceden belirtmeksizin ürünlerde, fiyatlarda ve banka taksit oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

3- Peşin fiyatına taksitli satışlarımız sadece belirtilen banka / bankalara ait kredi kartları için geçerlidir. Diğer taksit seçeneklerinde vade farkları mevcut olabilir.

4- Banka taksit oranları aylık olarak değişkenlik gösterebilir.

5- Kredi kartı ile taksitli alışveriş için 300TL ve üzeri tutarda alışveriş yapılması gereklidir. Ücretsiz kargo limiti 500 TL'dir.

6- Mobilya ürünlerinde yasal taksit sınırı en fazla 12 ay olarak düzenlenmiştir.

 

 

 

Cevabını bulamadığınız bir sorunuz mu var?

[email protected] mail adresimize yazın. En kısa sürede sorunuzu cevaplayalım. 
Lütfen servis istekleriniz için  [email protected] mail adresimize mail atınız.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi