Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.

İder Mobilya & ING Bank Turuncu Ekstra Kredi Kampanya Koşulları

1. Turuncu Ekstra Programı dahilinde aylık en az 1.250 TL harcama koşulunu yerine getirmelidir.
2. Müşteri, kredi vadesi boyunca 1.250 TL harcanması ile kredisini PFT ile almış olma avantajına sahip olacaktır. Harcama yapmaması durumunda ise sözleşmesinde yer alan müşteri faizi ile kredisini kullanmış olacaktır.
3. Turuncu Ekstra programına katılan ve ING Banka Kartı veya vadesiz hesaptan aylık 1.250TL harcama koşulunu yerine getiren müşterilerin hesaplarına bir sonraki ay, bir önceki ayın anaparası ile “yürürlükteki sözleşmesinde yer alan faiz oranı” ile “Banka’nın belirlediği avantajlı faiz oranı” arasındaki farkın çarpımı ile hesaplanan faiz tutarı ve bu tutara ek olarak bu faiz farkına ilişkin vergiye denk gelen tutar, geri ödeme planındaki vade gününde Banka tarafından, kredinin bağlı olduğu vadesiz hesaba nakit olarak iade edilecektir.
4. Nakit iade işlemleri, geri ödeme planında yer alan vade günlerinde yapılır. Nakit iade işlemi, kredi taksitinin ödenmesinden bağımsız olarak gerçekleştirilir. Müşterinin vade gününde, sözleşmesi ve kredi geri ödeme planında yer alan taksit tutarını ödeme sorumluluğu ortadan kalkmaz. Kampanya koşullarına uyan müşteriler için ödemeden bağımsız şekilde Banka, ilgili tutarı müşterinin kredi hesabına nakit olarak iade eder. Nakit iade edilen tutarlar, taksit günü kısmı tahsilat olarak kredi taksitine tahsil edilebilir. İade edilen nakit tutarlar, Banka tarafından geri alınmaz/alınması talep edilmez.
5. Erken taksit ödemesi yaptığınızda nakit iadesi alabilirsiniz. Nakit iade işlemleri, geri ödeme planında yer alan vade günlerinde yapılır.
6. Nakit iade tutarı, bir önceki ayın anaparası ile “yürürlükteki sözleşmede yer alan faiz oranı” ile “Banka’nın belirlediği avantajlı faiz oranı” arasındaki farkın çarpımı ile hesaplanan faiz tutarı ve bu tutara ek olarak bu faiz farkına ilişkin vergiye denk gelen tutardır. Her ay kredi anapara tutarı değiştiği için alınan nakit iade tutarı farklı olur.

2.69 % Müşteri Faizli Örnek Ödeme planı

Kampanya ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Turuncu Ekstra Nedir?
Turuncu Ekstra ING’nin müşterilerine sunduğu programı ismidir. Ayrıca bu program içerisinde müşterilere ücretsiz olarak banka kartı gönderilmektedir.

Turuncu Ekstra Kart’ın özellikleri nelerdir?
Turuncu Ekstra Kart ile hem alışveriş yapabilir hem de yurt içi ve yurt dışı tüm ATM'lerden nakit para çekebilirsiniz. Üstelik kart ücreti de ödemezsiniz. 500 TL'ye kadar tüm ödemelerinizi şifre girmeden, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kartınız ile temassız işlem yapabilmek için ilk işleminizi şifre ile gerçekleştirmeniz yeterli! Kart ücreti veya programa katılım ücreti yoktur!

Turuncu Ekstra’yı anladım ancak Turuncu Ekstra’lı Alışveriş Kredisi nedir?
Tüm ürünlerde Peşin Fiyatına taksit imkanından yararlanması amacıyla sunulan bu programda müşteri kampanyasız (müşteri faizli) kredi kullanarak sahip olacağı Turuncu Ekstra kartı ile 1.250 TL harcama gerçekleştirmesi beklenmektedir. Harcaması durumunda bir sonraki kredi taksidini öderken ödediği normal kredi faizi kadar nakit iade kazanır. Müşteri kredi vadesi boyunca 1.250 TL harcama gerçekleştirirse, vade boyunca nakit iade kazanır ve böylece Peşin Fiyatına Taksitli kredi kullanmış olur. Yani aslında müşteri kredi kullanmaya başladıktan itibaren her taksit döneminde 1.250 TL harcama yapar ise vade sonunda uygulanan kredi faizi kadar nakit iade kazanmış olacak. Bu şekilde müşterinin sigorta, dosya masrafı gibi herhangi bir ücret yansıtılmadığı bir dünyada peşin fiyatına taksit imkanından yararlanır.

Müşteri kredi vadesi boyunca her ay 1.250 TL harcamaz ise ek faiz uygulanır mı?
Turuncu Ekstra’lı kredi yalnızca müşteri faizli (kampanyasız) kredilerde geçerli olacağı için müşteri normal kredi faizini öder. Turuncu Ekstra kartı ile 1.250 TL harcama gerçekleştirmez ise ek bir faiz veya ceza uygulanmaz, nakit iade ve diğer avantajlardan faydalanamamış olacak. Ancak müşteri kredi taksidini geciktirir ise gecikme faizi ödemek durumundadır.

Müşteri Alışveriş Kredisi kullandı ancak Turuncu Ekstra Kartı’na nasıl ulaşır?
Turuncu Ekstra Kredi başvurusu yapıp, "Turuncu Ekstralı Olmak İstiyorum" kutucuğunu işaretleyen her müşterimize otomatik olarak kartı gönderilir.

Müşteri EFT/Havale ücret öder mi?
Turuncu Ekstra ile ayda 1.250 TL'lik harcamanıza, bir sonraki ay ING Mobil ve İnternet Şubesi’nde, Turuncu TL hesaplarınızdan ve vadesiz hesaplarınızdan gerçekleştireceğiniz EFT/havale işlemlerine masraf ödemezsiniz. Ücretsiz EFT saat 09:00-16.00 arasında yapılan işlemlerde geçerlidir.

Turuncu Ekstra Avantajları Nelerdir?
ING Banka Kartı'nızla yaptığınız ilk alışverişinizden hemen sonra,
1. Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplarınızda %2 ek faiz kazancı
2. Ayda 3'er kez diğer banka ATM'lerinden ücretsiz para çekip yatırma hakkı,
3. ING Mobil ve Internet Şubesi'nde ücretsiz EFT/havale hakkından yararlanabilirsiniz.

Tüm vadesiz hesaplardan yapılan harcamalar aylık 1.250 TL harcama şartına dahil midir?
ING Banka Kartı'nıza ile yapacağınız harcamalara ek olarak herhangi bir vadesiz hesaptan yapacağınız fatura ödemeleri de aylık 1.250 TL harcama şartına dahil olur.

1.250 TL harcama şartına neler dahildir?
Sahip olduğunuz herhangi bir ING Banka Kartı (ING Nakit Kart veya Turuncu Ekstra Kart) ile yapılan alışverişler, internet harcamaları, fatura ödemeleri ve vadesiz hesaptan verilen otomatik ödeme talimatları 1.250 TL harcamaya dahildir.

Turuncu Ekstra'ya katılmanın bir ön koşulu var mı?
Turuncu Ekstra programına katılmak için vadesiz mevduat hesabınızın olması yeterlidir.

Turuncu Ekstra'ya kaydolmak için herhangi bir ücret ödemem gerekir mi?
Hayır, Turuncu Ekstra'ya katılım ücretsiz.

Hangi kartlar ile Turuncu Ekstra programına katılabilirim?
Sahip olduğunuz herhangi bir ING Banka Kartı (ING Nakit Kart veya Turuncu Ekstra Kart) ile Turuncu Ekstra programına katılabilirsiniz. ING Banka Kartı'nızla (ING Nakit Kart veya Turuncu Ekstra Kart) yaptığınız harcamalar Turuncu ve e-Turuncu TL hesaplarınıza %2 ek faiz kazanabilmek için yapmanız gereken 1.250 TL harcama hedefine da.

HAZİRAN AYI KAMPANYA ŞARTLARI

1- TÜM MOBİLYALAR İÇİN GEÇERLİ KAMPANYA ŞARTLARINAKİTE %10+%10TAKSİTLİ SEÇENEKLER İÇİN PERAKENDE FİYAT ÜZERİNDENTÜM KREDİ KARTLARINA 9 TAKSİTE KADAR %10 İSKONTOYAPI KREDİ BANKASI 5+4=9 TAKSİT İÇİN %10 + %5 İSKONTO
İNG BANK9-10-12 TAKSİT İÇİN %10 İSKONTO15 VE 18 TAKSİT İÇİN %10 İSKONTO24 TAKSİT İÇİN %5 İSKONTOBURGANBANK 3 AY ERTELEMELİ 10 TAKSİT İÇİN %10 İSKONTO YAPILACAKTIR.2-UYKU SETLERİ İÇİN GEÇERLİ KAMPANYA ŞARTLARIMADRİD - COMFORT - SUPREME - SMART - PERFECT - TERAPİST - MEDITOPIA - MAJESTY - PREMIUM VISCO - CLOVER - CROWN LATEX YATAK BAZA VE BAŞLIKLAR İÇİN TEKİL YA DA TAKIM FARKETMEKSİZİN NAKİTE %25 İSKONTO UYGULANACAKTIR. TAKSİTLİ SEÇENEKLER İÇİN PERAKENDE FİYAT ÜZERİNDENTÜM KREDİ KARTLARINA 9 TAKSİTE KADAR %10 İSKONTOYAPI KREDİ BANKASI 5+4=9 TAKSİT İÇİN %10 + %5 İSKONTOİNG BANK 9-10-12 TAKSİT İÇİN %10 İSKONTO15 VE 18 TAKSİT İÇİN %10 İSKONTO24 TAKSİT İÇİN %5 İSKONTOBURGANBANK 3 AY ERTELEMELİ 10 TAKSİT İÇİN %10 İSKONTO YAPILACAKTIR.3-MİSİS 4 LÜ SET -SHİNE 3 LÜ SET VE SİLVER 3 LÜ SET KAMPANYA ŞARTLARINAKİT SATIŞLAR İÇİN KAMPANYALI NAKİT TAKIM SATIŞ FİYATI ÜZERİNDEN İŞLEM YAPILACAKTIRTAKSİTLİ SEÇENEKLER İÇİN PERAKENDE FİYAT ÜZERİNDENTÜM KREDİ KARTLARINA 9 TAKSİTE KADAR %10 İSKONTO YAPI KREDİ BANKASI 5+4=9 TAKSİT İÇİN %10 + %5 İSKONTO İNG BANK 9-10-12 TAKSİT İÇİN %10 + %5 İSKONTO 15 VE 18 TAKSİT İÇİN %10 + %2 İSKONTO 24 TAKSİT İÇİN %10 İSKONTOBURGANBANK 3 AY ERTELEMELİ 11 TAKSİT İÇİN %10 İSKONTO YAPILACAKTIR.KAMPANYALARDA KUMAŞ FARKLARI VE NAKLİYE FİYATLARI DAHİL EDİLMEDEN HESAP YAPILACAKTIR