Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Tv Ünitesi
Tv Ünitesi 160x160
Tv Ünitesi
TV Sehpası 160x160
TV Sehpası
TV Ünitesi Üst Blok 160x160
TV Ünitesi Üst Blok
1-21 / Toplam 21 ürün

TV Ünitesi

İnsanların yaşam tarzları ve ürün kullanım deneyimleri çeşitlilik gösterdikçe mobilya ürünlerinde de bu farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Geçmiş yıllarda insanların televizyon kullanımı günümüzden çok daha farklı bir şekilde gerçekleştiği için televizyon sehpa ürünü ya da bu tarz üniteler çok daha farklı şekillerde ve biçimlerde tasarlanan bilmekteydi. Ancak günümüze gelindiğinde ise televizyonların teknoloji açısından gelişmesi, daha küçük ve ince yapıya sahip olmaları beraberinde TV ünitesi denilen bir mobilya grubunu hayatlarımıza dahil etmiştir.

Bu durumda genel olarak televizyon ve benzeri gibi ürünlerin kullanıldığı alanlar ele alındığında TV ünitesi kullanım sıklığı her geçen gün artış göstermektedir. Salon ya da oturma odası gibi yaşam alanlarında kullanılan TV ünitesi modelleri kullanıcıların estetik tercihlerini ve tasarım seçeneklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

TV ünitesi modelleri genel düzeyde ele alındığında ise tasarım olarak modern ve ince çizgilere sahip olmakla beraber, kullanılan alan itibariyle çok fazla yer kaplamayan ancak kullanılan alanın bütünlüğünü ortaya koyan,TV ünitesi fonksiyonunun yanında kitaplık, konsol ya da benzer amaçlar için kullanıldığını görebilmek mümkündür.

Doğal olarak televizyon sehpası olarak kullanılmakta olan TV ünitesi ürünleri kullanıcıların tercihlerine bağlı olarak ahşap TV ünitesi ya da beyaz TV ünitesi gibi oldukça farklı ve zengin seçenekler ile kullanıcılara sunulabilir. İşte birbirinden farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahip olan televizyon ünitesi kullanıcıların yaşam alanlarında estetik bütünlüğü ortaya koyarken beraberinde, fonksiyonel ve kullanım açısından da maksimum fayda sağlamak için alanında uzman markalar tarafından tasarlanmaya ve üretilmeye devam etmektedir.

TV ünitesi fiyatları olarak ise genel düzeyde kullanıcıların tercih edeceği model, parça sayısı, malzeme ya da tasarım gibi unsurlar dikkate alınarak bir fiyat aralığı ortaya çıkabilmektedir. Örneğin yalnızca televizyon sehpası olarak karşımıza çıkan bir TV ünitesi fiyat aralığı kitaplık ya da raf gibi detaylara sahip olan TV ünitesi modelleri fiyatlarına göre daha uygun bir aralık ile piyasada bulunabilmektedir. Dolayısıyla burada kullanıcıların tercihine bağlı olarak farklı fiyatlarla TV sehpası ürünleri tercih edilebilir.

Buradan hareketle kullanıcılar, evlerinde ağırlıklı olarak kullanmış oldukları mobilya tasarımlarına göre uygun olan farklı renk ve estetik özelliğe sahip olan televizyon sehpası özelliği de bulunan TV ünitesi ürünlerinden en uygun olanı tercih ederek yaşam alanlarında şık ve kullanışlı bir alana sahip olabilirler. Bu sayede yaşam alanlarının en etkili şekilde ve fonksiyonel olarak rahatlıkla kullanılabileceğini söyleyebilmek mümkündür.

TV Ünitesi Modelleri

Genel olarak, kullanıcıların yaşam alanlarında en çok kullandığı mobilya ve ürün grupları değişiklik gösterebilir. Oturma odaları ya da salon gibi kullanım alanları, genellikle kullanıcıların fonksiyonel olacak şekilde tercih ettikleri ürünlerden oluşabilir. Bahse konu olan bu ürünler arasında ise koltuk takımlarına kadar önemliyse bir o kadar önemli olan TV ünitesi ürünleri karşımıza çıkar.

Yaşam alanlarında oldukça sık kullanılan ve farklı amaçlara da hizmet eden TV ünitesi modelleri kullanıcıların sahip olduğu yaşam alanlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Örneğin bir gün salon gibi geniş bir oturum alanına sahip olan bir mekan için tercih edilecek olan televizyon sehpası bir takım olarak düşünüldüğünde bu ürünün içeriğinde konsol, yan dolap ya da üst raflar gibi farklı eklentiler bulunabilmektedir.

Dolayısıyla bir TV ünitesi aynı zamanda depolama alanı, kitaplık ya da konsol gibi farklı amaçlara da hizmet edebilmektedir. Aynı şekilde TV ünitesi modelleri alan açısından kısıtlı olan mekanlar için de daha minimal çizgilere sahip ve daha az parçadan oluşan özelliklere de sahip olabilir. Bu durumda televizyon sehpası olarak kullanılan bu üniteler daha az yer kaplamakta ve yine de yaşam alanının tasarımını bir üst seviyeye çıkarabilmektedir.

Kullanıcıların TV ünitesi olarak kullanmayı tercih ettikleri modeller ev içerisinde kullanılan diğer mobilya ürünlerine de uyum sağlayacak şekilde tercih edilebilmektedir. Özellikle günümüzde mobilya tasarımında daha modern ve doğal tasarımlar tercih edildiğinden dolayı beyaz TV ünitesi çok sık kullanılabilmektedir. Ayrıca doğal çizgiler evde kullanılan diğer eşyalarla da uyumlu olabileceği için ahşap TV ünitesi tasarımları da yine kullanıcılara tercihleri dahilinde sunulabilir. Kısacası genel olarak televizyon sehpası ürünleri ve modelleri arasından ister salon gibi geniş oturum alanlarında isterse de oturma odası ya da çalışma odası gibi alanlarda da kullanışlı modeller olarak tercihlere konu olabilmektedir.

TV Ünitesi Fiyatları

Yaşam alanları olan evlerde kullanılan birçok farklı mobilya ürünü günümüzde oldukça zengin seçenekler dahilinde kullanıcıların tercihlerine sunulmaktadır. Özellikle yatak odası ya da koltuk takımı gibi ürünlerden farklı bir kullanım amacına sahip olan TV ünitesi gibi farklı eşyalarda kullanıcıların oldukça zengin seçenekleri bulunabilmektedir. Doğal olarak televizyon sehpası ürünleri tüketicilerin tercihi bütçelerine en uygun olan ve uzun süreli kullanılabilecekleri özelliklere sahip olacak şekilde gelişmektedir. Hal böyle olunca tüketicilerin en çok dikkat ettiği özelliklerden bir tanesi TV ünitesi fiyatları olarak karşımıza çıkar.

TV ünitesi fiyatları ise her türlü bütçeye uygun olarak tasarlanmakta ve en kaliteli ürünler kullanılarak üretilmektedir. Kaliteli malzemelerden üretilen ve en benzersiz tasarımlara sahip olan televizyon ünitesi ürünleri, kullanıcılar için rahatlık ve dayanıklılık ve estetik bir şölen oluşturma konusunda oldukça iddialı bir mobilya parçası olarak karşımıza çıkar. Doğal olarak her bir mobilya parçasının fiyat aralığını belirleyen farklı konular bulunabilmektedir. Özellikle bu konuda TV ünitesi fiyatları birbirinden farklı birtakım özelliğe bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Fiyat aralıklarını belirleyen en önemli özelliklerden bir tanesi TV ünitesi ürünlerinin sahip olduğu parça detayları olarak karşımıza çıkar. TV ünitesi modelleri açısından da oldukça zengin seçenekler olarak düşünülebilecek olan bu modeller, raf ve arka pano dolap kitaplık ya da konsol gibi farklı detaylara sahip oldukça fiyat aralığı bir üst seviyeye doğru ilerleyebilmektedir. Bu nedenle TV ünitesi fiyatları konusunda bir araştırmaya başlamadan önce mutlaka tercih edilecek olan modelin sahip olması gereken özellikler net bir şekilde belirlenmelidir.

Kısacası, kullanıcıların tercih edebileceği ahşap TV ünitesi ya da beyaz TV ünitesi gibi farklı model ve tasarıma sahip olan bu mobilyalarda seçilecek olan modelin ve sahip olunan parçaların detaylarına bağlı olarak fiyat aralıkları kullanıcıların bütçelerine bağlı olarak da değişiklik gösterebilmektedir. Kullanıcılar bu açıdan fiyat ve kalite performanslarını ölçebilmek adına alanında uzman firmalar aracılığı ile bu tercihlerini hayata geçirebilirler.

Modern TV Ünitesi Takımları

Günümüzde insanların mobilya kullanım alışkanlıkları geçmiş yıllara kıyasla oldukça farklı tercihlerden meydana gelmektedir. Özellikle geçmiş yıllar düşünüldüğünde evlerde kullanılan elektronik cihazlar çok daha az sayıda olmakla beraber televizyonlar ise şimdikine kıyasla çok daha büyük ve ağır yapılara sahipti. Ancak bugüne gelindiğinde, televizyon ürünleri olarak kullanılan elektronik cihazlar çok daha ince, yapı olarak daha büyük olmalarına karşılık daha estetik ve tasarım olarak takdir toplayan bir yapıya sahiptir. Doğal olarak televizyonların ulaşmış olduğu son teknolojik gelişimle beraber mobilya kullanım alışkanlıklarında da gözle görülür bir değişim söz konusu olmuştur.

Artık televizyonların rahat bir şekilde kullanılabilmesi ve televizyonlarla beraber farklı elektronik cihazların muhafaza edilebilmesi için TV ünitesi denilen yeni mobilya grupları gündelik hayatına oldukça sağlam bir şekilde adım atmıştır. Artık insanların her gün kullandığı bir ürün haline gelen TV ünitesi modelleri ilk üretildikleri günden itibaren oldukça farklı bir tasarım özelliğine sahip olmaya başlamıştır. Günümüzde daha modern çizgilere sahip olan TV ünitesi modelleri kullanıcıların tercihlerine bağlı olarak klasik ya da avangard tasarımda olabileceği gibi aynı zamanda daha minimal ve modern çizgilere sahip olan mobilya özellikleriyle de kullanıcılara sunulabilmektedir.

Özel olarak televizyon sehpası olarak tercih edilebilen TV ünitesi modelleri beraberinde farklı tasarım öğelerine sahip olmakla ürün çeşitliliği artış göstermektedir. Yalnızca TV sehpası olarak değerlendirilmeyecek olan televizyon ünitesi ürünleri sahip olduğu farklı parçalar ile beraber gerek fiyat aralığı açısından gerekse de kullanım özelliği açısından birbirinden ayrılabilmektedir. Örneğin bir TV ünitesi ürününün sahip olduğu raf, konsol, çekmece yan dolap ve benzeri gibi detaylı parçalar kullanıcıların tercihlerine bağlı olarak kitaplık ya da saklama alanı gibi özel fonksiyonlarıyla beraber de kullanılabilmektedir. Dileyen kullanıcılar için ise yalnızca bir stant olarak da tek parça halinde kullanılabilmektedir.

Televizyon Sehpası Fiyatları

Bir tüketici olarak, herhangi bir eşyaya verilen fiyat o eşyanın kullanım bedeliyle beraber aslında kullanıcıda uyandırdı bir takım tatmin duygusuna dayalı olarak ortaya çıkmaktadır. Özellikle bir ürünün bedeli yalnızca bir üretim maliyetinden ibaret olmamakla beraber günümüzde insanların yaşam tarzında ve rutin hayat koşullarında o ürünün kişiye sunmuş olduğu avantajlarla beraber düşünülmelidir. Dolayısıyla bir ürünün fiyatını belirlerken ya da bir tüketicinin bir ürüne vereceği fiyatı tercih ederken bahse konu olan bütün bu faktörler göz önünde bulundurulabilir.

Yukarıda bahsedilen konuyu daha belirgin bir örnek ile açıklayacak olursak yaşam alanlarında kullanılan mobilya ürünlerinin kullanıcılar üzerinde ortaya çıkarmış olduğu rahatlık ve konfor hissi, beraberinde alanın etkili ve fonksiyonel bir şekilde kullanılması gibi özellikler eklendiği zaman tüketicinin o ürüne harcayacağı fiyat aralığı ortalama olarak belirli bir seviyeye çıkabilmektedir.

Günümüzde mobilya ürünlerinin olabildiğince fonksiyonel ve alanları etkili bir şekilde kullanma gibi bir özelliğe sahip olmasıyla beraber artık daha uygun fiyatlı ürünlerin de herkes tarafından tercih edilebileceğini söylemek önemlidir. Dahası iç mekan tasarımlarıyla beraber mobilya tasarımlarının da uyumlu bir şekilde gelişiyor olması bahsi konu olan bu mobilya ürünlerinin fiyat aralığını oldukça makul seviyelere doğru çekmektedir.

TV ünitesi fiyatları Olarak ele alınabilecek televizyon sehpalarının fiyat aralıklarını belirleyen birçok farklı faktör bulunabilmektedir. Özellikle bahsi konu olan bu mobilya ürününün üretilirken kullanıldığı malzeme, tasarım özellikleri, sahip olduğu mobilya parçası gibi farklı detaylar bir ünitenin fiyat aralığını yukarı çekebildiği gibi aşağı da indirilebilmektedir. Bir ünitenin ya da televizyon sehpasının fiyat aralığını belirleyen temel özellikler bu şekilde karşımıza çıkmaktadır. Ancak tabii ki burada yalnızca tasarım ya da mobilyanın sahip olduğu kalite düzeyi bir gün çok yüksek fiyatların ödenmesini gerektirmez. Aynı zamanda fiyat ve kalite dengesi açısından da kullanıcının ihtiyaçlarına en uygun şekilde karşılık verilebiliyor olması o ürünün fiyat aralığı açısından da son derece önemli bir etken olarak değerlendirilir.

Genel hatları ile özetleyecek olursak televizyon sehpalarının fiyat aralığını ve bu fiyat aralığının yüksek ya da düşük seviyelerde olmasını belirleyen birden fazla özellik bulunmaktadır. Ürünün üretiminde kullanılan malzemelerin özelliği, ürünün dayanıklılığı, tasarım olarak modern çizgiye sahip olup olmaması ya da ünitenin birden fazla parçaya sahip olup olmaması gibi konular da fiyat aralığını belirleyen en önemli konulardan birkaçı olarak karşımıza çıkar.

Artık günümüzde vazgeçilemeyecek bir konumda değerlendirilen TV ünitesi modelleri sahip olduğu farklı özelliklere bağlı olarak kullanıcıların her türlü ihtiyacına karşılık verirken estetik açıdan da yaşam alanlarını hiç olmadığı kadar estetik olarak güzel bir konuma getirmektedir. Dolayısıyla, tüketiciler ihtiyaçları dahilinde ve görmek istedikleri ürün kapsamında birbirinden farklı ünite modellerini rahatlıkla araştırabilir ve kendilerine en uygun olan modeli tercih edebilirler. Sektör içerisinde en dayanıklı ve estetik olarak en güzel ürünlere sahip olan bu ürünler arasında tamamen beklentilerinizi karşılayacak ürünleri bütçeniz dahilinde tercih edebilirsiniz.

NAKİT ₺6.800
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺6.800
Palermo Tv Ünitesi
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺6.725
Sorrento Tv Ünitesi
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺7.500
Misis Tv Ünitesi
NAKİT ₺9.180
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺9.180
YENİ
Ada Tv Ünitesi
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺6.300
Ela Tv Ünitesi
NAKİT ₺10.059
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺10.059
Letoon Tv Ünitesi
NAKİT ₺10.933
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺10.933
Siena Tv Ünitesi
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺7.610
Shine Tv Ünitesi
NAKİT ₺15.631
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺15.631
YENİ
Viyana Tv Ünitesi
NAKİT ₺16.145
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺16.145
Asya Tv Ünitesi 2
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺16.000
Alinda Tv Ünitesi
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺13.415
İbiza Tv Ünitesi
NAKİT ₺19.324
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺19.324
Safir Tv Ünitesi
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺18.245
Line Tv Ünitesi
NAKİT ₺27.403
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺27.403
Asya Tv Ünitesi 1
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺26.245
Trend Tv Ünitesi
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺29.250
YENİ
Berce Tv Ünitesi Sis Grisi
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺29.250
YENİ
Midas Tv Ünitesi Ceviz
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺31.500
YENİ
Capella Tv Ünitesi
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺35.135
Bronze Tv Ünitesi
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺45.495
Icon Tv Ünitesi