Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Düğün Paketi
Düğün Paketi 160x160
Düğün Paketi
Kampanya 160x160
Kampanya
Anasayfa > Fırsat > Düğün Paketi
1-14 / Toplam 14 ürün

Düğün Paketi

İnsanların hayatlarındaki en mutlu ve özel anlardan bir tanesi de hiç şüphesiz düğün günleridir. Düğün günü iki insan hayatını birleştirir ve aile kurmak için ilk adımı atarlar. Ancak düğün kadar heyecanlı olabilecek bir başka şey de ev için alınacak eşyalardır. Bu eşyalardan en önemlisi elbette mobilya takımlarıdır. Mobilya, bir evin çehresini en iyi şekilde yansıtan, evin kimliğini ve tarzını en iyi şekilde ortaya koyan eşyaların başında gelmektedir. Bu sebeple evli çiftlerin en çok dikkat ettiği konulardan bir tanesi mobilyalardır. Mobilyalar günümüzde düğün paketleri altında farklı çeşit ve avantajlarla tüketicilere sunulmaktadır.

Çeyiz alışverişinin en temel eşyalarından bir tanesi olan mobilyaları seçerken elbette diğer eşyalarda olduğu gibi birtakım hususlara dikkat etmek önemlidir. Ürün çeşitleri, renk, fiyat gibi konuların yanı sıra kalite ve dayanıklılık gibi konular da düğün paketleri içerisinde önemli bir yerdedir. Bu sebeple düğün paketleri alırken her bir kaleme ayrı ayrı önem göstermek ve her bir kalemi doğru şekilde ele alıp mantıklı seçim yapmak gerekir.

Düğün paketlerinde Neler Var?

İlk olarak düğün paketleri içerisinde neler olduğuna ufaktan bir değinmek gerekebilir. Çeyiz denildiği zaman akla pek çok marka ve pek çok kalem eşya gelmektedir. Düğün paketleri bir evin olmazsa olmaz en temel eşyalarını içerir. Hemen her markanın düğün paketleri birbirinden farklılık gösterebilir. İçeriklerin çeşit açısından farkı olsa da temelde hemen hepsi aynı eşyaları barındırır. Yani yemek odası, yatak odası, salon koltuk takımı düğün paketleri içerisindeki en temel ürünleri oluşturur.

Düğün Paketleri Modelleri

Yatak odası için alınacak düğün paketleri içerisinde yatak odası mobilyaları, birtakım aksesuarlar ve tekstil ürünleri vardır. Bazı markalar tekstil ürünlerini de düğün paketleri içerisinde tüketicilere sunabilmektedir. Bazı markalar ise sadece mobilya kısmını sunmaktadır. Bunlar fiyat olarak da birbirinden farklılık gösterebilir. Eğer standart bir düğün paketleri yatak odası takımını göz önüne alırsak; bazalı ya da bazasız karyola, gardırop, şifonyer, yatak başlığı, komodin şeklindedir. Bunlar standart bir düğün paketleri içerisinde olmazsa olmaz parçalardır.

Yatak odası düğün paketleri farklı büyüklüklerde ve çeşitlerde olabilir. Bunlar farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek çeşitlilikte üretilmektedir. Bu anlamda hemen her ihtiyaca karşılık verebilecek nitelikte bir yatak odası takımı bulmak mümkündür. Eğer oda küçük ise şifonyer yerine komodinler tercih edilebilir. Ya da daha küçük tasarımlarda, az yer kaplayan fonksiyonel dolaplar da yine alternatif olarak tercih edilebilir. Geniş yatak odaları için geniş gardırop çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca eğer yine yatak odası geniş ise tuvalet masası ya da puf çeşitlerinden de düğün paketlerine eklemek mümkündür.

Düğün paketleri içerisinde bir diğer önemli takım da yemek odası takımıdır. Yemek odası mobilya çeyiz paketi bir evin olmazsa olmazlarındadır. Peki, yemek odası takımlarında neler bulunur? Kısaca masa, konsol, sandalye, kitaplık, televizyon ünitesi gibi eşyaların bütününü kapsar. Pek çok marka paket içerisinde bu mobilyaları bir arada sunabilir. Ancak bunun haricinde kendiniz ihtiyacınıza göre de bir paket oluşturabilirsiniz.

Masa ve sandalyeden oluşan yemek grubu haricinde paket içerisinde konsol, televizyon ünitesi, ayna ve kitaplık şeklinde düşünülebilir. Yemek odası takımından sonra bir diğer önemli paket içeriği koltuk takımıdır. Koltuk takımı tercih ederken oturma grubu düğün paketlerini inceleyebilir ve sizin için en ideal olanı tercih edebilirsiniz.

Koltuk takımları farklı kombinasyonlarla tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Pek çok farklı oturma grubu ve setinden söz etmek mümkündür. 3 ya da 2 kişilik şık oturma grupları bulunmaktadır. Koltuk takımlarının yanında berjer koltuk, L koltuk gibi seçenekleri de göz önünde bulundurmak mümkündür. Koltuk takımları çeşitleri içerisinde: 3+3+1 koltuk takımı, 3+2+1+1 oturma grubu ile L koltuk + berjer gibi farklı kombinasyonları değerlendirebilirsiniz. Bu tip pek çok farklı kombinasyonları bulmanız mümkündür.

Düğün Paketleri Almak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler?

Çeyizlik düğün paketleri almak isteyenler öncelikle ihtiyaca uygun şekilde bir alışveriş listesi yapmalıdır. Öncelik sırası her daim işe yarar. Yani alışverişe ilk olarak hangi ürünlerden başlanacağı, bütçeye göre hangi ürünlerin seçilebileceği notlar halinde yazılmalıdır. Bu sayede hem kafa karışıklığının önüne geçilmiş olur hem de bütçe-fayda oranına en uygun düğün paketleri ürünleri alınmış olur.

Bir düğün paketleri alırken kesinlikle sadece görsel açıdan değerlendirilmemelidir. En önemli konulardan bir tanesi evin büyüklüğüdür. Evin büyüklüğüne uygun olmayan ürünler alındığında ev ile uyum sağlamayacak ve bu da boşa maliyet olacaktır. Evin büyüklüğü hesaplanarak uygun ebatlarda takımlarda tercih edilmelidir. Bunun için evin her bir köşesini ölçmek en iyi çözüm olacaktır.

Yemek masası nereye konacak? Yatak nereye konacak? Dolap nerede duracak? Bunların hepsini önceden hesaplamak ve buna göre uygun ürünler tercih etmek büyük avantaj sağlayacaktır. Bununla beraber bir diğer önemli konuda kalitedir. Kalite her daim pahalı olan anlamına gelmez. Bütçeye uygun en uzun süre dayanıklı olabilecek düğün paketleri ürünleri tercih edilmelidir. Bunun için detaylı bir araştırma yeterli olacaktır.

Ürün, malzeme, bütçe, model denklemi doğru bir şekilde ortaya konduğunda eviniz için en ideal düğün paketlerini de almış olacaksınız.

Düğün Paketleri Fiyatları

Mobilyalar arasındaki fiyat farkını etkileyen pek çok unsurdan bahsetmek mümkündür. Marka ve modeller fiyat üzerinde önemli ölçüde etkilidir. Bunlardan en önemli kalem hiç şüphesiz kullanılan malzemedir. Kaliteli malzeme demek o ürünü uzun yıllar kullanabileceğin anlamına gelir. Ancak unutmamak gerekir ki temel malzemenin kalitesi ne kadar artarsa maliyeti de bir o kadar artacaktır.

Düğün paketleri fiyatını etkileyen bir diğer unsur da elbette paketin içeriğidir. Aynı markanın pek çok farklı düğün paketleri bulunabilir. Buradaki düğün paketleri fiyat değişkenliği ise paketin içerisindeki ürün adedi ile alakalıdır. Standart bir paket hemen hemen aynı fiyatlardadır ancak ekstra ürünler de giriyorsa doğal olarak fiyatta da bir artış söz konusu olacaktır.

Düğün paketleri fiyatını etkileyen bir diğer önemli unsur da kullanılabilirlik oluşudur yani fonksiyonellik. Yani standart bir paketteki ürünlerin ekstra özellikleri bulunuyorsa bu fiyata da yansıyabilir. Çünkü bir ürün ne kadar çok fayda sağlarsa hayatı da bir o kadar kolaylaştıracaktır. Şifonyerin çekmece sayısı ya da dolabın ekstra kapakları ya da ekstra saklama alanı gibi farklı özellikleri fiyatlara yansıyabilir.

Elbette bir diğer fiyat değişkenliği de marka ile alakalıdır. Günümüzde pek çok düğün paketleri sunan marka bulunmaktadır. Eğer çok ünlü bir markadan alışveriş yapılırsa en standart düğün paketleri bile yüksek fiyatları bulabilir. Çok bilinen, ünlü markalar kaliteden taviz vermeyen markalardır. Zaten bu sebeple güvenilir marka statüsündedir. Bu sebeple düğün paketleri maliyeti fazla olur ancak uzun vadede kullanışlıdır. Marka, fiyat üzerinde etkili unsurlardan bir tanesidir.

Görüldüğü üzere düğün paketleri çeşitleri, modelleri ve fiyatları birbirinden farklılık gösterir. Her bütçeye her zevke uygun düğün paketleri bulunmaktadır. Bu anlamda düğün paketleri çeşitleri arasında bir karşılaştırma yaparak hem evinize hem zevkinize hem de bütçenize uygun bir düğün paketleri bulmak söz konusu olur. Siz de eviniz için ideal bir düğün paketleri arıyorsanız birkaç araştırma ve karşılaştırma ile seçenekleri en aza indirerek bütçenize ve evinize uygun setlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

NAKİT ₺56.395
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺56.395
İder Mobilya 3'lü Düğün Paketi - Misis 1
NAKİT ₺60.721
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺60.721
İder Mobilya 3'lü Düğün Paketi - Misis 2
NAKİT ₺72.999
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺72.999
İder Mobilya 3'lü Düğün Paketi - Valencia
NAKİT ₺75.222
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺75.222
İder Mobilya 3'lü Düğün Paketi - Palermo
NAKİT ₺75.228
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺75.228
İder Mobilya 3'lü Düğün Paketi - Sorrento
NAKİT ₺87.758
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺87.758
İder Mobilya 4'lü Düğün Paketi - Misis
NAKİT ₺97.410
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺97.410
İder Mobilya 3'lü Düğün Paketi - Ada
NAKİT ₺98.027
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺98.027
İder Mobilya 3'lü Düğün Paketi - Viyana
NAKİT ₺111.197
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺111.197
İder Mobilya 4'lü Düğün Paketi - Valencia
NAKİT ₺115.436
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺115.436
İder Mobilya 4'lü Düğün Paketi - Sorrento
NAKİT ₺132.083
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺132.083
İder Mobilya 3'lü Düğün Paketi - Safir
NAKİT ₺143.004
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺143.004
İder Mobilya 4'lü Düğün Paketi - Ada
NAKİT ₺145.729
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺145.729
İder Mobilya 4'lü Düğün Paketi - Viyana
NAKİT ₺170.281
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺170.281
İder Mobilya 4'lü Düğün Paketi - Safir