Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Başlık
Karyola Seti
Karyola Seti
Yatak
Yatak
Baza
Baza
Başlık
Başlık
1-12 / Toplam 12 ürün

Başlık

Sade ve şık tasarımları bir arada sunan İder Mobilya, yatak başlığı modelleri ile yatak odalarına göz alıcı dokunuşlar yapıyor. Karyola ile birlikte takım halinde bir başlık alabilir ya da zevkinize uygun bir model seçerek yatak odası dekorasyonunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

Sağlıklı bir uyku ferah döşenmiş, konforlu bir yatak odasından geçer. Göz yormayan tasarımlara sahip yalın ve açık tonlardaki modelleri tercih ederek siz de bu konforun tadını çıkarabilirsiniz. Sadeliğin yerine klasik tarzda mobilyalar da, çok fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Daha gösterişli bir görünüm için örme ve koyu renklerde baza başlık modelleri de yer alıyor. İder Mobilya, farklı materyallerden üretilmiş çok sayıda ürünüyle baza modelleri ile en uyumlu seçeneği sunmayı hedefliyor.

Yatak odanıza uygun farklı yüksekliklerde, çift kişilik ya da tek kişilik baza başlıkları bulmanız mümkün. Örme, süet veya dokuma kumaş alternatifleri; krem, beyaz, kahve, bordo ve daha pek çok renk tonu ile buluşuyor. Başlıklarda kullanılan 28 DNS yoğunlukta sünger, deformasyonun azalmasını sağlıyor. Modern ve klasik tasarımların kaliteyle buluştuğu İder Mobilya’da dilediğiniz modeli bulabilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺840
Madrid Başlık
NAKİT ₺1.237
Demre Başlık
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺1.600
Comfort Başlık
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺1.620
Smart Başlık
NAKİT ₺2.015
Valencia Karyola Başlığı
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺2.490
Premium Visco Başlık
NAKİT ₺2.661
Simena Başlık
NAKİT ₺2.758
Police Çocuk Odası Premium Koltuk Yatak Başlığı
NAKİT ₺2.809
Letoon Başlık
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺2.875
Oxford Başlık
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺2.985
Majesty Başlık
NAKİT ₺4.429
Carmen Genç Odası Başlık