Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Anasayfa > Yatak Baza Başlık > Başlık
Alt Kategoriler
Karyola Seti
Karyola Seti
Yatak
Yatak
Baza
Baza
Başlık
Başlık
Başlık

Başlık

Sade ve şık tasarımları bir arada sunan İder Mobilya, yatak başlığı modelleri ile yatak odalarına göz alıcı dokunuşlar yapıyor. Karyola ile birlikte takım halinde bir başlık alabilir ya da zevkinize uygun bir model seçerek yatak odası dekorasyonunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

Sağlıklı bir uyku ferah döşenmiş, konforlu bir yatak odasından geçer. Göz yormayan tasarımlara sahip yalın ve açık tonlardaki modelleri tercih ederek siz de bu konforun tadını çıkarabilirsiniz. Sadeliğin yerine klasik tarzda mobilyalar da, çok fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Daha gösterişli bir görünüm için örme ve koyu renklerde baza başlık modelleri de yer alıyor. İder Mobilya, farklı materyallerden üretilmiş çok sayıda ürünüyle baza modelleri ile en uyumlu seçeneği sunmayı hedefliyor.

Yatak odanıza uygun farklı yüksekliklerde, çift kişilik ya da tek kişilik baza başlıkları bulmanız mümkün. Örme, süet veya dokuma kumaş alternatifleri; krem, beyaz, kahve, bordo ve daha pek çok renk tonu ile buluşuyor. Başlıklarda kullanılan 28 DNS yoğunlukta sünger, deformasyonun azalmasını sağlıyor. Modern ve klasik tasarımların kaliteyle buluştuğu İder Mobilya’da dilediğiniz modeli bulabilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Listelenenler 1-13 Toplam 13
KAMPANYALI NAKİT
₺630
Madrid Başlık
NAKİT ₺893
Demre Başlık
KAMPANYALI NAKİT
₺1.095
Comfort Başlık
KAMPANYALI NAKİT
₺1.110
Smart Başlık
NAKİT ₺1.569
Valencia Karyola Başlığı
NAKİT ₺1.761
Papira Başlık
KAMPANYALI NAKİT
₺1.695
Premium Visco Başlık
NAKİT ₺1.962
Simena Başlık
KAMPANYALI NAKİT
₺1.960
Oxford Başlık
NAKİT ₺2.270
Letoon Başlık
KAMPANYALI NAKİT
₺2.040
Majesty Başlık
NAKİT ₺2.766
Carmen Genç Odası Başlık