Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Halı
Dekoratif Obje
Dekoratif Obje
Kitaplık
Kitaplık
Tablo
Tablo
Dresuar
Dresuar
Halı
Halı
Puf
Puf
Ayna
Ayna
Tamamlayıcı Ürünler
Tamamlayıcı Ürünler
Duvar Saati
Duvar Saati
Aydınlatma
Aydınlatma
Raf Seti & Raf
Raf Seti & Raf
1-18 / Toplam 18 ürün

Halı

Halılar; kullanıldığı alanların dekorasyon bütünlüğünü sağlayan en temel unsurlar arasında bulunuyor. Doğru seçimi yapabilmek ev dekorasyonunun bütünlüğünü tam anlamıyla yansıtabilmek için oldukça önemli bir ayrıntıdır. Siyah, mavi, lila, gri, beyaz gibi renk seçeneklerinin yanı sıra farklı ebat ve ölçülerdeki halı modellerini İder Mobilya kalitesi ile evlerinize taşıyabilirsiniz.

Dört mevsimde kullanabileceğiniz halı çeşitleri sayesinde bütçenizi zorlamadan kendi stilinizi seçin, evlerinizde farkı yaratın, koltuk takımları ve salon dekorasyonunuz ile benzersiz uyumu yakalayın.. Büyük veya küçük odalarda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz halı modelleri birbirinden şık ve farklı boyutlara sahip. Modern halı olarak adlandırılan çeşitleri ile bulunduğu ortamın havasına kalitesini arttıran modeller farklı renk alternatifleri ile her stile hitap etmeyi başarıyor.

Şık ve estetik ürün çeşitleri ile Türkiye ve yurtdışında 28 mağazası bulunan İder Mobilya, birbirinden iddialı tasarımlarıyla ev dekorasyonunuzun en dikkat çekici detayları arasında yer alıyor. Size en yakın İder Mobilya Mağazasını ziyaret ederek, halı fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Stilinize en uygun halı modelini seçtikten sonra satın alabilir ve evinize bambaşka bir atmosfer kazandırabilirsiniz.
NAKİT ₺421
Brooklyn BRK 08 Black Halı
NAKİT ₺684
Soho SH 03 Grey Halı
NAKİT ₺684
Soho SH 08 Beige Halı
NAKİT ₺684
Soho SH 08 Grey Multy Halı
NAKİT ₺684
Soho SH 17 Beige Ivory Halı
NAKİT ₺684
Soho SH 03 Beige Halı
NAKİT ₺740
Sateen ST 01 Terra XW Halı
NAKİT ₺1.594
Verona Dyed VRD 01 Silver Halı
NAKİT ₺1.594
Verona Dyed VRD 01 Vizon Halı
NAKİT ₺3.009
Cordoba DB 01 Beige Halı
NAKİT ₺3.009
Cordoba DB 01 Vizon Halı
NAKİT ₺3.009
Cordoba DB 06 Antrasit Grey Halı