Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Anasayfa > Çocuk & Genç Odası
Alt Kategoriler
Çocuk & Genç Odası Takımı
Çocuk & Genç Odası Takımı
Çocuk & Genç Odası Gardırop
Çocuk & Genç Odası Gardırop
Çocuk & Genç Ranza-Karyola-Baza
Çocuk & Genç Ranza-Karyola-Baza
Arabalı Yatak
Arabalı Yatak
Çocuk & Genç Komodin-Şifonyer
Çocuk & Genç Komodin-Şifonyer
Çalışma Masası ve Ünite
Çalışma Masası ve Ünite
Çocuk & Genç Odası

Genç Odası

Evde eğer bir genç yaşıyorsa onun odasında bulunan her bir detay onun gençliğine hitap etmelidir. Genç bir insana alınacak yatak odası takımı standart yatak odası kalıplarından biraz daha farklı olmalıdır. Çünkü gençlerin yaşam alanları tıpkı onların tarzı gibi olmalı yani enerjik ve aktif olmalıdır. Genç odalarına özel tasarımlar, mobilya modelleri pek çok kişinin zevkine hitap edebilecek niteliktedir.

Her bir genç odaları takımı farklı eşyalar içerebilir ancak temelde birkaç eşya vardır ki bunlar yatak odası takımının olmazsa olmazıdır. Gençler kendi odalarında sadece yatmazlar. Ders çalışır, eşyalarını ya da hobi ürünlerini masalarına koyar kısaca burada zaman geçirirler. Bu sebeple tercih edilecek genç odaları takımı da tüm bunlar gözü önüne alınarak seçilmelidir.

Genç Odaları Takımı Modelleri

Farklı markalar farklı genç odaları takımı modeli üretmektedir. Bu da seçenek konusunda hiçbir şekilde zora düşülmeyeceği anlamına gelmektedir. Genç odaları takımı içerisinde karyola ya da baza, dolap, çalışma masası gibi pek çok kalem ürün bulunur. Kaliteli bir yatak ve çalışma masası uzun vadede iş görecektir. Genç odalarının en büyük özelliği gençlerin enerjisini de yansıtmasıdır. Genç odaları için belirli bir çizgi tanımlamak yanlış olabilir. Çünkü her gencin zevki farklı olduğu gibi her genç kendi zevkine uygun olarak bir oda tasarlayabilir.

Genç odalarında artık eski trendler geride kaldı. Yani çocukluktan çıkan gençler için artık mavi ya da pembe gibi seçenekler pek söz konusu olmaz. Çocukluktan çıkıp büyümeye başlayan gençler için daha komplike ve asil renkler tercih edilebilir. Bu noktada gençlerin kendi zevki doğrultusunda bir renk ve model seçmesi gerektiği esastır. Ayrıca genç odalarında bulunan çalışma masası da farklı işlevselliklere sahip olabilir. Kimi gençler daha sadece masaları tercih ederken kimi gençler daha fazla çekmece ve gözü bulunan masaları tercih edebiliyor.

Bazı genç odaları takımlarında şifonyer ve komodin gibi dekorasyon ürünleri de bulunmaktadır. Bu parçalar dekorasyonu tamamladığı gibi ortama ahenk kazandırmasıyla da öne çıkar. Örneğin yatağın hemen yanına konacak, yatakla bir bütün oluşturan komodin üzerine kişisel eşyalar rahatlıkla konabilir.

Oldukça da işlevsel olan komodin genel olarak da bir doluluk göstergesi olacaktır. Arzu edilirse üstüne bir de şık lamba konabilir. Komodin çekmeceleri ayrıca çorap, çamaşır gibi malzemelerin de konabileceği bir yer olarak oldukça işlevseldir.

Genç Odaları Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Modern bir çizgide genç odaları takımı isteyen kişiler için pek çok farklı renk ve desende, özellikte seçenekler söz konusudur. Gençler genellikle kendilerini, kendi zevklerini yansıtan çizgide yatak odası takımlarını tercih ederler. Daha renkli dinamik ve enerjik genç odaları takımı seçenekleri söz konusudur. Genç odaları takımı seçerken çocuğun kendi tarzına uygun olmasına özen gösterilmelidir. Çok geniş yelpazede genç odaları takımı seçenekleri söz konusu olduğundan bunlar arasında genç kişinin ilgisini çekebilecek nitelikte mutlaka bir ürün bulunacaktır.

Genç odaları eğer geniş ise buradaki enerji dolaşımı da bir o kadar rahat olacaktır. Yani oda tıklım tıkışık değil aksine rahat olmalıdır. Oda küçük bile olsa fazla eşyadan kaçınmalı ve daha minimal çizgide genç odaları takımı tercih edilmelidir. Önceden odayı ölçmek, hangi eşyanın nereye konacağına dair notlar almak büyük ölçüde işleri kolaylaştıracağından bunun yapılması önerilir. Bu ebatlara göre seçilecek genç odaları takımı eşyaları hem yer sorunu çıkarmayacak hem de odanın çizgisine uygun olacaktır.

Genç odaları takımı seçerken elbette kişinin tarzı, odanın büyüklüğü gibi etkenler söz konusudur ancak bir nokta daha var ki o da es geçilmemelidir. O da eşyaların işlevselliğidir. Kişinin ihtiyacı doğrultusunda depolama alanı seçmesi odanın ferahlığı ve rahatlığı açısından önemlidir. Örneğin yeterli derecede çekmece, dolap olması gibi. Bununla beraber ders çalışma alanının büyüklüğü, ekstra konacak eşyaların kaplayacağı yer gibi konuları da göz önünde bulundurmak gerekir.

Genç odalarında temel olan gençlerin rahat etmesi, odayı en işlevsel şekilde kullanabilmesidir. Hareket özgürlüğü kısıtlanan bir odada eşyalar ne kadar kaliteli ne kadar kullanışlı olursa olsun hiçbir anlam ifade etmeyecektir. Gençlerin hobilerine zevklerine vakit ayırabilecekleri bir alan genişliği söz konusu olmalıdır. Mobilya seçimi yaparken çalışma masasıyla bu hobi eşyalarını muhafaza edebileceği nitelikte eşyaların da olmasına özen göstermeniz yararınıza olacaktır.

Genç Odaları Takımı Fiyatları

Genç odaları takımı seçerken çocuğun odası ile uyumlu ve bir o kadar kullanışlı olmasının altını çizdik. Ancak bunlar elbette biraz da maliyetle ilgili. Genç odaları modelleri arasında seçim yaparken tasarımla beraber kullanım avantajları ayrıca maliyeti de düşünerek hareket etmelisiniz. Bir genç odaları takımının kalitesi arttıkça maliyeti de buna oranla artacaktır. Ancak unutmamak gerekir ki kalite ve maliyet arttıkça ürünün ömrü de bir o kadar uzayacaktır.

Genç odaları takımı fiyatları birbirinden farklılık gösterir. Ancak eğer biraz maliyetli bir tercihte bulunur kaliteli malzemeyi tercih ederseniz yıllar boyunca güvenle kullanım sağlayabilirsiniz. Kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ile ortaya çıkan genç odaları takımları ilk etapta maliyetli gibi gözükse de zamana karşı kıyasladığınızda büyük avantaj sağlayacaktır. Kaliteden taviz vermeyerek uzun vadede çok daha kullanışlı bir takıma sahip olabilirsiniz.

Bir genç, gününün yarısını odasında geçirdiği için bu oda onun bir yaşam alanı olacaktır. Bu sebeple genç odaları takımı hem gözüne hoş gelmeli hem kullanışlı olmalı hem de uzun vadede sürdürülebilir olmalıdır. Bu sebeple genç odaları takımı seçerken her bir kalemi doğru bir şekilde hesaplamak ve en doğru tercihi yapmak gerekir. Çok fazla renk, model, tasarım ve parça tercihi söz konusu olduğundan detaylı bir araştırma, karşılaştırma yaparak en doğru genç odaları takımı bulmak mümkündür.

Listelenenler 1-32 Toplam 53
NAKİT ₺15.259
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺16.064
Bambu Genç Odası Takımı
NAKİT ₺15.572
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺16.393
Latte Genç Odası Takımı
KAMPANYALI NAKİT
₺13.195
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺16.393
Lille Genç Odası Takımı
NAKİT ₺15.956
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺16.797
Safari Çocuk Odası Takımı
NAKİT ₺16.435
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺17.302
Nice Genç Odası Takımı
NAKİT ₺16.640
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺17.518
Santos Genç Odası Takımı
NAKİT ₺17.688
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺18.620
Latte Çocuk Odası Takımı Sedirli
NAKİT ₺17.709
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺18.643
Bianca Genç Odası Takımı
NAKİT ₺17.978
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺18.926
City Genç Odası Takımı
NAKİT ₺18.334
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺19.299
Victoria Genç Odası Takımı
NAKİT ₺18.548
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺19.525
Hazeran Genç Odası Takımı
NAKİT ₺18.684
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺19.669
Lyon Genç Odası Takımı
NAKİT ₺18.795
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺19.786
Marina Genç Odası Takımı
NAKİT ₺19.833
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺20.878
Atlantis Genç Odası Takımı
NAKİT ₺20.339
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺21.410
Legend Genç Odası Takımı
NAKİT ₺21.233
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺22.350
Victoria Bebek Odası Takımı
NAKİT ₺21.352
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺22.477
Safari Bebek Odası Takımı
NAKİT ₺21.364
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺22.490
Elite Genç Odası Takımı
NAKİT ₺21.432
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺22.562
Bolera Genç Odası Takımı Sürgülü
NAKİT ₺21.766
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺22.913
Mouse Bebek Odası Takımı
NAKİT ₺21.890
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺23.044
Carmen Genç Odası Takımı
NAKİT ₺21.960
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺23.116
Still Genç Odası Takımı
NAKİT ₺22.776
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺23.975
Sarissa Çocuk Odası Takımı
NAKİT ₺24.058
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺25.324
Gold Bebek Odası Takımı
NAKİT ₺24.652
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺25.951
Lotus Genç Odası Takımı
NAKİT ₺24.754
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺26.058
Rose Genç Odası Takımı 3 Kapaklı
NAKİT ₺26.079
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺27.453
Rose Genç Odası Takımı Sürgülü Kapaklı
NAKİT ₺26.520
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺27.918
Gamer Genç Odası Takımı
NAKİT ₺30.154
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺31.742
Police Çocuk Odası Takımı
NAKİT ₺32.029
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺33.716
Bolera Genç Odası Takımı Köşe Gardıroplu
NAKİT ₺2.668
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺2.808
Still Genç Odası 1 Kapılı Dolap
NAKİT ₺4.758
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺5.009
Bolera Genç Odası Tek Kapılı Gardırop