Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
TV Sehpası
Tv Ünitesi 160x160
Tv Ünitesi
TV Sehpası 160x160
TV Sehpası
TV Ünitesi Üst Blok 160x160
TV Ünitesi Üst Blok
1-17 / Toplam 17 ürün

TV Sehpası

TV sehpası modelleri sayesinde; en önemli dijital cihazlardan biri olan televizyonun, güvenli bir şekilde konumlandırılması ve keyifle kullanılması mümkün hale gelmektedir. Her evde bulunan ve dünyaya açılan bir kapı olarak görülen televizyonların, kullanışlı bir şekilde konumlandırılması için TV sehpasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Televizyon üniteleri, birbirinden şık tasarımları sayesinde hemen hemen tüm ev dekorlarına rahatlıkla uyum sağlayabilmektedirler. Salon ve oturma odasında kullanılacak olan televizyon üniteleri, işlevsel çekmece ve dolap yapıları sayesinde diğer eşyaların da güvenli bir şekilde muhafaza edilmesine olanak tanımaktadır.

Ailecek film izlemek, arkadaşlarla birlikte maç izlemek ve daha birçok farklı aktivite; şık bir sehpanın üzerine konulan televizyonlar aracılığıyla gerçekleşmektedir. Çoğu kişi, ev dekorasyonlarında yer alan TV ünitesinin ne kadar önemli bir yere sahip olduğunun farkındadır.

İder Mobilya'nın stil sahibi TV üniteleri; evinizde yapacağınız aktivitelerin en keyifli şekilde geçmesine olanak tanımaktadır. İder imzalı, şık ve fonksiyonel TV sehpası modelleri; yenilikçi ve modern tasarımları sayesinde müşterilerinin memnuniyeti büyük ölçüde kazanmaktadır.

Her Eve Uyum Sağlayan TV Sehpası Modelleri

TV ünitesi modelleri, çoğunlukla dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Televizyonların şık bir şekilde gösterime sunulması, bazı küçük eşyaların sergilenmesi ve benzeri işlevler de; TV sehpası modellerinin görevleri arasında yer almaktadır. Küçük ve sade tasarımlı TV sehpaları, daha küçük odalarda kullanılırken; büyük ve gösterişli TV sehpaları, geniş odalara konumlandırılmaktadır.

TV üniteleri, televizyonların konumlandırılmasının yanı sıra, kitaplık olarak da kullanılabilmektedir. Üst blok yapıları ve ünite üzerinde bulunan raflar sayesinde, kitap ve biblo gibi aksesuarlar güvenli bir şekilde muhafaza edilebilmektedir. Salon ve oturma odalarına derinlik katacak TV ünitesi modelleri, çok fonksiyonlu yapıları sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir.

TV sehpası boyutları, kullanılacak olan odanın büyüklük derecesine uygun olarak seçilmelidir. Aksi takdirde şık bir dekor oluşturmak bir yana, oda içerisine kasvetli bir hava yayılmasına neden olabilmektedir.

Piyasada, hemen hemen her boyuttaki odaya uyum sağlayabilecek TV sehpası modelleri bulunmaktadır. Kişiler, bu modeller arasından kullanacakları odaya uyum sağlayacak en güzel modeli rahatlıkla seçebilmektedir.

Kitaplık rafı ve çekmece gibi alternatif özelliklere sahip olan TV sehpası modelleri, diğer modellere nazaran daha fazla rağbet görmektedir. Bu durumun nedeni, kitap veya biblo gibi eşyaların sergilemesine de olanak tanımaları olarak gösterilmektedir.

Modern Tasarımlı TV Sehpası Fiyatları

TV sehpası satın almak isteyen kişiler, fiyat aralıklarını merak etmektedir. Ev dekorasyonunu tamamlamak isteyen veya evlerine yeni bir hava katmak isteyen kişilerin, bütçe dostu fiyatlara sahip olan ürünlere yönelmesi gerekmektedir. Mobilya ürünlerine gereğinden fazla bütçe harcamak, çoğu kişi için olumsuz bir durum olarak nitelendirilmektedir.

Günümüz mobilya piyasasında, oldukça geniş bir fiyat yelpazesi bulunmaktadır. TV ünitesi fiyatları, ürünün yapımında kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Verimli ve ihtiyaç dâhilinde yapılan alışverişlerin, bütçe dostu bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

TV sehpası modellerinin fiyat aralıklarını; tasarım, ebat, renk, çekmece sayısı ve marka gibi faktörler de etkileyebilmektedir. Kişiler, ihtiyaçlarına en kolay şekilde cevap verecek uygun fiyatları ürünlere rağbet göstermektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı TV üniteleri, çoğu kişinin ilk tercihi olmaktadır.

TV Sehpası Satın Alırken Hangi özelliklere Dikkat Edilmeli?

TV ünitesi veya tv sehpası satın alınırken, dikkat edilmesi gereken konular bulunmaktadır. Bu hususlar kişilerin ev dekorasyonları ve zevklerine göre değişkenlik göstermektedir. Büyüklük ve genişlik, mobilya seçimi yapılırken dikkat edilen en önemli iki özelliktir. TV sehpasının, odanın büyüklük derecesine uygun bir yapıda olması gerekmektedir.

Küçük odalarda dar yerlere konumlandırılacak olan TV ünitelerinin, açık renkli olması ve minimal bir yapıda olması gerekmektedir. Bu sayede odanın genel havasına derinlik katmak mümkün hale gelmektedir. Koyu renk ve kaba görünümlü mobilyalar, küçük yapılı odaların daha da küçük görünmesine neden olabilmektedir.

TV sehpası satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, alınacak olan mobilyanın kalitesidir. Kaliteli ahşap malzemelerden yapılan ürünler, uzun ömürlü kullanıma olanak tanıması nedeniyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Televizyon, modem, DVD gibi ürünlerin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan TV üniteleri; ergonomik ve kaliteli yapıları sayesinde mobilya çeşitleri arasında öne çıkmaktadır.

Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺3.680
Misis Tv Sehpası
NAKİT ₺4.267
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺4.267
YENİ
Viyana Tv Sehpası
NAKİT ₺4.505
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺4.505
Palermo Tv Sehpası
NAKİT ₺6.209
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺6.209
Sorrento Tv Sehpası
NAKİT ₺6.630
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺6.630
YENİ
Ada Tv Sehpası
NAKİT ₺6.749
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺6.749
Letoon Tv Sehpası
NAKİT ₺7.399
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺7.399
Shine Tv Sehpası
NAKİT ₺7.476
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺7.476
Siena Tv Sehpası
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺6.800
Verona Tv Sehpası
NAKİT ₺11.309
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺11.309
Safir Tv Sehpası
NAKİT ₺11.900
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺11.900
Solo Tv Sehpası TG-215
Oran Badge
KAMPANYALI NAKİT
₺11.050
Alinda Tv Sehpası
NAKİT ₺14.488
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺14.488
Asya Tv Sehpası
NAKİT ₺20.400
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺20.400
Quatro Tv Sehpası TG-344
NAKİT ₺23.460
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺23.460
YENİ
Midas Tv Sehpası Ceviz
NAKİT ₺23.460
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺23.460
YENİ
Berce Tv Sehpası Sis Grisi
NAKİT ₺24.242
Akbank ve Kuveyt Türk'e
6 Taksite Kadar - ₺24.242
YENİ
Capella Tv Sehpası