Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Anasayfa > Aksesuar > Raf Seti & Raf
Alt Kategoriler
Dekoratif Obje
Dekoratif Obje
Kitaplık
Kitaplık
Tablo
Tablo
Dresuar
Dresuar
Halı
Halı
Puf
Puf
Ayna
Ayna
Tamamlayıcı Ürünler
Tamamlayıcı Ürünler
Duvar Saati
Duvar Saati
Aydınlatma
Aydınlatma
Raf Seti & Raf
Raf Seti & Raf
Raf Seti & Raf

Raf

İder Mobilya’nın raf modelleri ihtiyacınız olan işlevselliği mekanlarınıza taşıyor. Fonksiyonel ve estetik tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken dekoratif raf modellerine İder’in farklı stil sahibi tasarım anlayışı ile sahip olabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızın daha işlevsel hale gelmesini sağlamak için tercih edebileceğiniz ürünler küçük ve dar mekanlarda ilk akla gelecek mobilya ürünleri arasında yer alıyor. Çocuk ve genç odalarını daha verimli dekore etmek için birbirinden şık ve modern tarzda tasarlanmış raf modellerine göz atabilirsiniz. İder Mobilya’nın hizmet kalitesi ile beğeninize sunulan ürünleri, küçük ve dar odalarda alan tasarrufunu sağlamak için kurtarıcı parçalar olarak kullanabilirsiniz. Ev ve ofislerin her köşesinde farklı çözümler için kullanabileceğiniz raf modelleri ile yaşam alanlarınızın atmosferini değiştirebilirsiniz. Farklı dekoratif amaçlarla kullanabileceğiniz raf setlerini eviniz her alanı için farklı stillerde kullanabilirsiniz. Her bütçe ve dekorasyon anlayışına uygun dekoratif raf modelleri yaşam alanlarınıza işlevsellik kazandırırken yaşam alanlarınızı daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayacak.

Ahşap raf setlerinin İder Mobilya kalitesi ve güvencesi ile üretildiği modelleri hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.
Listelenenler 1-4 Toplam 3
NAKİT ₺385
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺405
Pan Raf 4'lü
NAKİT ₺1.005
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺1.058
Mouse Bebek Odası Şifonyer Raf
NAKİT ₺1.005
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺1.058
Gold Bebek Odası Duvar Rafı