Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Anasayfa / Yatak Baza Başlık

Alt Kategoriler

Karyola Setleri
Yataklar
Bazalar
Başlıklar

Yatak Baza Başlık

Yatak odalarını stilinden atmosferine, konforundan kalitesine kadar derinden etkileyen yatak baza ve başlık setleri, İder Mobilya’da farklı stil, renk ve kumaş seçenekleriyle sizleri bekliyor. Kategorimizdeki modelleri inceleyerek düşlediğiniz yatak baza ve başlık setini keşfedebilir, İder Mobilya güvencesiyle satın alabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki başlıkları inceleyerek yatak baza başlık seti seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri görüntüleyebilirsiniz.

Yatak Baza Başlık Seti

Çoğunlukla dinlenmek için evin en ideal alanlarından biri olarak değerlendirilen yatak odaları, kişisel zevklerin de belirgin bir şekilde görülebileceği bölgelerden sayılır. Bu açıdan, ev yaşamında konforlu ve huzurlu vakit geçirmek için doğru bir yatak odası takımı seçimi yapmak önemlidir. Özellikle bu takımlar içinde yer alan yatak baza başlık modelleri, uyku öncesinde veya sonrasında yatakta geçirilen zamanın daha kaliteli bir hale gelmesini sağlayan parçalar arasındadır. Çünkü bu odalarda şık bir dekorasyonu destekleyen eşyalar kadar rahat ve ergonomik ürünlerin de bulunması gereklidir. Bu sebeple, yatak odaları için hem tasarımı hem de işlevsel özellikleri bakımından birbirini tamamlayan parçalara ihtiyaç vardır. Şık ve zarif tasarımların yanı sıra konforlu ürünleriyle de öne çıkan İder Mobilya'nın, farklı modellerde birçok ürünü içeren yatak baza başlık koleksiyonunda bu tarz seçenekleri bulabilmek mümkündür.

Yatak Baza Başlık Seti

Hem keyifli bir uyku deneyimi yaşamak hem de yatak odanızda dinlenmek için ürün seçimi yaparken birkaç noktaya dikkat etmenizde fayda vardır. Bu noktada, yatak odası takımları arasında yer alan diğer parçalarla uyumlu olması önemlidir. Aynı zamanda odanın genel atmosferi ile bütünleşen modelleri seçmeye de özen göstermeniz gerekir. Böylece evinizin ruhunu yansıtan parçalara sahip olabilirsiniz. Yatak baza başlık çeşitleri de bu tarz ürünler arasında tamamlayıcı bir seçenek olarak öne çıkar. Bu ürünleri seçerken, öncelikli olarak kullanım amacınızı dikkate almanız gerekir.

Baza başlık yatak seçenekleri içinde sırtınızı rahat bir şekilde yaslayabileceğiniz konforlu ürünleri bulabilirsiniz. Bu aşamada ürünler arasında karşılaşabileceğiniz örgü, süet veya dokuma kumaştan üretilen ve yatak tipi ortopedik özellikli olan bir seçenek size uygun olabilir. Tercihinize etki edebilecek bir diğer unsur olarak ise oda genişliğinden söz edilebilir. Özellikle küçük ve dar bir odaya sahipseniz, yatak başlığınızı da bu ölçülere uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Bu noktada, yatak baza başlık seti çeşitleri arasında bulunan küçük ölçülere sahip ürünler, uygun bir seçim olarak değerlendirilebilir. Ancak geniş bir odaya sahip olanlar için daha büyük ölçülerdeki yatak başlıkları iyi bir seçim olarak düşünülebilir.

Yatak baza başlık modelleri içinden bir tercihte bulunurken, yatak başlığını kullanım şekliniz de belirleyici bir etken olarak öne çıkabilir. Uyku öncesi kitap okumayı veya çeşitli videolar izlemeyi sevenlerden iseniz, yatağa uzandığınızda sırtınızı rahat bir şekilde yaslayabileceğiniz bir başlığa ihtiyaç duyabilirsiniz. Yatak başlıkları arasında bulabileceğiniz, geniş ölçülere ve özel kumaşlara sahip modeller ile konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Böylece sırt ağrılarınızın da önüne geçebileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Dilerseniz, yatak baza başlık ürünlerini set halinde tercih ederek birbirine uyumlu parçaları zahmetsiz bir şekilde elde edebilirsiniz. Bu sayede daha kaliteli bir uyku deneyimine ek olarak oda dekorasyonunda da birbirine denk parçaları, pratik bir şekilde bir araya getirmeniz mümkündür.

Öte yandan, baza yatak başlık çeşitlerini, set olarak tercih ederek fiyat bakımından da avantajlı bir seçimde bulunabilirsiniz. Yatak baza başlık fiyatları arasında ürün materyali veya ölçüleri gibi farklı özelliklerine göre değişiklik gösteren seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Bu ürünleri inceleyerek sizin için en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleriyle Dikkat Çeken Baza Başlık Yatak Seti Modelleri

Yatak baza başlık modelleri konforlu özellikleri ve pratik kullanım olanağı sunan seçenekleriyle ilginizi çekebilir. Pratik kullanımı destekleyici bir unsur olarak modeller arasında bulunan birtakım teknolojik yeniliklere sahip ürünlerden söz edilebilir. Bu noktada, her biri farklı bir kullanım deneyimi yaşatmayı amaçlayan ve özelliklerine göre isimlendirilen seçeneklere yönelebilirsiniz. Böylelikle yatak tipi, kumaş, iç malzeme, sünger ve katman yapısına göre değişiklik gösteren birçok modele ulaşabilirsiniz.

İder Mobilya’nın baza başlık ve yatak seti modelleri, günümüz teknolojisine ve kullanıcı beklentilerine uygun olarak tasarlanmıştır. Özel terletmeyen kumaşı, 3D teknolojili yapısı, birinci kalitede kumaş kalitesi ve emniyet kilidi gibi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş tasarımlarıyla İder Mobilya’nın baza balık ve yatak seti modelleri kesinlikle yatak odalarınızda görmek isteyeceğiniz mobilyalardır.

Bu modellerde kullanılan kumaşların pek çok farklı özelliği mevcuttur. Terletmeyen kumaş yaygın olarak kullanılırken, alerji sorunu yaşayanlar için toz tutmayan kumaşlar da mevcuttur. İder Mobilya, yatak baza ve başlık seti modellerinde kullanıcılarının beklentilerini göz önünde bulundurur.

Yalnızca Konforlu Değil; Aynı Zamanda Uzun Ömürlü!

Yatak odanız için mobilya satın alırken önceliğiniz konfor ve stil olsa da kullanım ömrünü de mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. İder Mobilya, tüm mobilyalarında 1. Sınıf kalitede materyaller kullanır Modellerin tasarımında kullanılan, paslanma ve çürüme yapmayan malzemeler sayesinde yatak takımınız size yıllarca eşlik edebilir. Yatak altında bulunan sandıklı bazalar da kullanışlı bir seçim olarak değerlendirilebilir. Böylelikle odanızda, dolaplara sığmayan eşyalarınızı koyabileceğiniz bir alan açabilirsiniz. Klasik sandıklı bazalar zaman içerisinde çökme eğilimindeyken, İder Mobilya’nın tasarımları uzun süreli kullanımda dahi bütünlüğünü ve sağlamlığını korur.

Ayrıca yatak baza başlık modellerini, tek kişilik veya çift kişilik olarak bulabilmeniz de mümkündür. Tek kişilik baza başlık yatak seti çeşitleri arasında işlevsel özellikleriyle öne çıkan modellerle karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra tamamlayıcı bir parça bakıyorsanız, genç odaları için tek kişilik baza yatak başlık seçeneklerine bakabilirsiniz. Çeşitler içinde çocuk odası için özel olarak tasarlanan ürünlerle de karşılaşmanız mümkündür. Buna ek olarak, çift kişilik tasarlanan yatak baza başlık modelleri hem evini yenilemek isteyenler hem de yeni bir aile kurmaya hazırlanan çiftler için iyi bir seçim olarak değerlendirilebilir.

Şık Tasarımlara Sahip Çift Kişilik Baza Başlık Yatak Takımı Çeşitleri

Yeni bir ev kurarken kişisel tarzınızı yansıtan parçaları bir araya getirmek önemlidir. Böylelikle o evin her köşesinde size ait bir dokunuş bulunmasını sağlayabilirsiniz. Farklı odalardaki benzer stili yansıtan eşyalar sayesinde bir evi yuva haline getiren sıcaklığı yakalayabilirsiniz. Özellikle yatak odalarınız, kişisel dokunuşlara en fazla olanak tanıyan alanlardan biridir. Burada kendiniz için hem konforlu bir ortam yaratabilir hem de şık bir odada uyumanın tadını çıkarabilirsiniz. Bu noktada, size en iyi deneyimi sunmayı amaçlayan yatak baza başlık modelleri arasında farklı zevklere hitap eden birçok tasarıma rastlamanız mümkündür. Odanızın genel tasarımına uygun olacak bir dokunuş katmak isterseniz, özel tasarıma sahip yatak başlığı çeşitlerine bakabilirsiniz.

Çift kişilik yatak baza başlık seçeneklerinde karşılaşabileceğiniz bu ürünler ile modern veya klasik bir stili yansıtabilirsiniz. Bu noktada, yatak baza başlık modellerinde renk seçimi de size yardımcı olabilir. Özellikle minimal dokunuşlara sahip olan, sade görünümlü yatak baza başlık çeşitleri sayesinde odanızda İskandinav stilini yakalamanız mümkündür. Bu aşamada, bej veya beyaz renkli yatak baza başlık modelleri ile odadaki diğer ürünler arasında yumuşak geçişler yapabilirsiniz. Modern dokunuşlar için ise gri ve siyah renklere sahip ürünlere yönelebilirsiniz. Odanızda bulunan diğer ürünlerin renkleri ile kontrast yaratacak yatak baza başlık seti seçerek de dikkat çekici bir atmosfer yaratabilirsiniz. Böylelikle yatak baza başlık modeli, odanızda şıklığıyla öne çıkan bir parça olabilir.

Bunun yanı sıra, lacivert renkli modeller ile gold detaylı parçaları bir arada kullanarak odanızda klasik bir şıklığı yakalamanız da mümkündür. Modeller arasında bulunan desenli kumaşa sahip çeşitler de klasik tarzı yansıtmanızı destekleyebilir. Özellikle kapitone kumaşlı bir yatak baza başlık seçimi, odanızda geleneksel ile modern tarzı birleştiren bir stili yansıtmanızı sağlayabilir. Bu noktada kumaş yapıları, tasarımları ve özelliklerine göre farklılık gösteren çift kişilik yatak baza başlık fiyatları arasında bir karşılaştırma yaparak en doğru ürünü bulabilirsiniz. İder Mobilya'nın birbirinden şık ve konforlu tasarımlara sahip ürünleri sayesinde keyifli bir uyku deneyimi yaşayarak yeni güne motive bir şekilde başlayabilirsiniz.
Listelenenler 1-32 Toplam 58
NAKİT ₺4.560
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺5.468
NAKİT ₺6.060
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺7.268
NAKİT ₺6.550
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺7.853
NAKİT ₺7.820
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺9.374
NAKİT ₺8.100
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺9.711
NAKİT ₺8.160
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺9.783
NAKİT ₺8.180
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺9.815
NAKİT ₺8.285
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺9.932
NAKİT ₺8.325
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺9.977
NAKİT ₺7.755
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺9.293
NAKİT ₺8.345
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺10.008
NAKİT ₺10.660
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺12.789
NAKİT ₺2.244
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺2.493
NAKİT ₺2.244
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺2.493
NAKİT ₺2.190
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺2.628
NAKİT ₺2.503
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺2.781
NAKİT ₺2.955
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺3.542
NAKİT ₺2.955
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺3.542
NAKİT ₺2.895
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺3.474
NAKİT ₺2.955
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺3.542
NAKİT ₺2.955
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺3.542
Smart Baza
  • ₺3.935
NAKİT ₺2.955
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺3.542
NAKİT ₺3.020
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺3.623
NAKİT ₺2.960
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺3.551
NAKİT ₺2.970
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺3.560
NAKİT ₺2.995
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺3.591
NAKİT ₺3.281
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺3.645
NAKİT ₺3.969
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺4.410
NAKİT ₺3.969
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺4.410
NAKİT ₺1.825
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺2.187
NAKİT ₺2.160
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺2.592
NAKİT ₺2.580
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺3.096