Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Anasayfa / Fırsatlar / Düğün Paketleri

Alt Kategoriler

Düğün Paketleri
Kampanyalar

Düğün Paketleri

Düğün hazırlıkları zamanında en eğlenceli zamanlar alışveriş zamanıdır. Yeni eve yeni eşyalar seçilirken; yatak odasından salona, banyodan mutfağa her alan için yepyeni bir dekorasyon oluşturulur. Yatak odası, salon ve oturma grubu dekorasyonu için farklı modellerden oluşan düğün paketleri ile İder Mobilya yanınızda!

Düğün paketleri sadece yeni evliler için değil evini yenilemek isteyenler için de hesaplı çözümler sunuyor. Farklı modellerin bulunduğu yatak odası takımları arasından dilediğiniz tarza sahip modeli tercih edebilirsiniz. Salon ve oturma odaları için ise klasik ve modern stilleri ile ön plana çıkan koltuk takımı modelleri sizi bekliyor. Yemek takımlarında farklı masa ve sandalye modellerinin olduğu takımların yanı sıra komodin, şifonyer ve dresuar gibi mobilyalar da bu paketlerin içerisinde yer alıyor.

Her bütçeye uygun, farklı modellerin kombinlenmesi ile oluşan düğün paketleri mobilya zevkinize uygun çözümler sunarken aynı zamanda ev dekorasyon sürecinde size zamandan da kazandırıyor. Siz de yeni evinizi çarpıcı ve şık bir tasarımlara sahip yeni mobilyalar ile dekore etmek istiyorsanız ya da evinizi yenilemek istiyorsanız İder Mobilya güvencesi ile düğün paketleri içerisinden size uygun paketi tercih edebilir, güvenle satın alabilirsiniz.
Listelenenler 1-22 Toplam 22