Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Anasayfa / Yemek Odaları / Mutfak Masaları ve Takımları

Alt Kategoriler

Yemek Odası Takımları
Konsollar
Yemek Masaları ve Takımları
Mutfak Masaları ve Takımları
Sandalyeler
Benchler

Mutfak Masaları ve Takımları

Yemek odalarında ve mutfaklarda sıklıkla kullanılan mutfak masaları, ev dekorasyonuna şıklık katarken aynı zamanda işlevselliği ile kullanım kolaylığı da sunuyor. Dar alanlar için farklı tasarımlardaki mutfak masalarının yanı sıra geniş aileler için de modeller bulunuyor.

Mutfak masası modelleri dörtlü ya da altılı oturma alanı seçeneklerine sahip. Farklı materyaller kullanılan modeller her kullanım alanına uygun. Ahşap masalar mutfaklarınıza hem modern hem de sıcak bir atmosfer kazandırıyor. Dar alanlarda kullanılan açılır masalar; daha geniş bir alan sağlayarak ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyor. Mutfak masa sandalye modelleri de yine masa tasarımına uygun olarak tercih edilebilir. Özellikle klasik dekorasyondan hoşlananlar için kumaş sandalye seçeneği bulunan modeller en sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Modern mutfak masaları ile dekorasyonlarına farklılık katmak isteyenler için ise minderli bench seçeneklerine sahip modeller de kategorimizde yer alıyor.

Mutfak masası fiyatları oturma alanı ve modelin ebatlarına göre farklılık gösterebiliyor. Dekorasyona uygun olarak her ürün için sandalye ya da bench gibi oturma grubu seçenekleri de bulunuyor. Aradığınız modeli kategorimiz içerisindeki modeller arasında bulabilir ve İder Mobilya güvencesi ile kolayca satın alabilirsiniz.
Listelenenler 1-16 Toplam 16
NAKİT ₺4.041
* Açılır Masa
NAKİT ₺5.048
* Açılır Masa
NAKİT ₺5.174
* Açılır Masa
NAKİT ₺6.147
* Açılır Masa
NAKİT ₺6.574
* Açılır Masa
NAKİT ₺6.660
NAKİT ₺7.942
* Açılır Masa
NAKİT ₺1.661
NAKİT ₺1.972
* Açılır Masa
NAKİT ₺2.171
* Açılır Masa
NAKİT ₺2.171
* Açılır Masa
NAKİT ₺2.422
* Açılır Masa
NAKİT ₺2.657
* Açılır Masa
NAKİT ₺3.572
NAKİT ₺3.702
* Açılır Masa