Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Arabalı Yatak
Çocuk & Genç Odası Takımı 160x160
Çocuk & Genç Odası Takımı
Çocuk & Genç Odası Gardırop 160x160
Çocuk & Genç Odası Gardırop
Çocuk & Genç Ranza-Karyola-Baza 160x160
Çocuk & Genç Ranza-Karyola-Baza
Arabalı Yatak 160x160
Arabalı Yatak
Çocuk & Genç Komodin-Şifonyer 160x160
Çocuk & Genç Komodin-Şifonyer
Çalışma Masası ve Ünite 160x160
Çalışma Masası ve Ünite
1-8 / Toplam 8 ürün

Arabalı Yatak

İder Mobilya arabalı yatak modelleri, çocuk odalarında yeni bir dönem başlatıyor. Şık ve fonksiyonel olmasının yanı sıra çocukların hayal dünyasına doğrudan katkı sağlayacak olan modeller İder’in farklı stil anlayışı ile çocuk odalarındaki yerini de almayı başarıyor. Konforlu ve rahat tasarımı ile çocukların ihtiyacı olan uykuyu en verimli şekilde almalarını sağlayan arabalı yatak modelleri tüm çocukların beğenisini toplamayı başarıyor.

Çocuk odaları için akılcı çözümler üretebilmek oldukça önemli. Çocukların ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve aynı zamanda işlevsel olan arabalı yatak takımları farklı model ve desen alternatifleri ile çocukların ve ebeveynlerin beğenisine sunuluyor. Küçük metrekareli çocuk odaları için odaları dizayn etmek zor olabilir ancak İder Mobilya’nın özelleştirilmiş modelleri, ferah ve şık görünüm oluşturmanız için size yardımcı oluyor.

Gerçekçi görünümleri ile çocuklarınızın hayallerini gerçeğe dönüştürebileceğiniz yatak modelleri, İder Mobilya kalitesi ve güvencesi ile üretiliyor. Çocuğunuz zevkine uygun modeli bulabileceğiniz arabalı yatak fiyatları İder’in her bütçeye uygun fiyat politikası ile gerçeğe dönüşüyor. Arabalı yatak modellerini sepetinize ekleyerek hemen satın alabilir veya dilerseniz şubelerimizi ziyaret ederek kolaylıkla satın alabilirsiniz.
NAKİT ₺6.311
Woody Araba Karyola Beyaz
NAKİT ₺6.311
Woody Araba Karyola Kırmızı
NAKİT ₺8.725
Sarissa Çocuk Odası Arabalı Karyola
NAKİT ₺8.725
Sarissa Çocuk Odası Arabalı Karyola Siyah
NAKİT ₺8.725
Sarissa Çocuk Odası Arabalı Karyola Beyaz
NAKİT ₺8.853
Princess Fayton Karyola
NAKİT ₺14.399
Cabrio Çocuk Odası Araba Karyola
NAKİT ₺15.087
Police Çocuk Odası Araba Karyola