Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Anasayfa > Oturma Odası > Koltuk Takımları

Alt Kategoriler

Koltuk Takımları
Köşe Koltuklar
Koltuklar & Kanepeler
Berjerler

Koltuk Takımları

KOLTUK TAKIMLARI

Koltuk takımı, bir evin dekorasyonunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü dekorasyonun temel parçasını koltuk takımları oluşturur. Diğer pek çok aksesuar renk ve desen konusunda koltuk takımı üzerinden şekillendirilir. Birbirine uyumlu renk seçenekleri ve desenleri ile koltuk takımları uygulandıkları alana estetik bir görüntü imkânı sunar. Salon, oturma odası, çocuk odası ya da balkon gibi alanlarda kullanım için oldukça ideal olan bu ürünler farklı özelliklere sahip kumaşlardan faydalanarak tasarlanır. Kadife, nubuk, deri ya da keten gibi kumaşlar koltuk takımı üretimi ve tasarımı sırasında en sık kullanılan kumaşlar arasında yer alır.

Dekorasyonu Tamamlayan ve İşlevsellik Sunan Koltuk Takımları

Koltuk takımı ev dekorasyonu ile birebir uyum sağlayarak eve daha farklı bir hava katar. Farklı ağaç türlerinden faydalanarak tasarlanması ve üretilmesi nedeni ile her modelin kendine has bir özelliği bulunur. Koltuk takımı modelleri birbirinden farklı ebatlarda üretilir. Bu sayede her alana uygun büyüklükte bir ürün seçeneği rahatlıkla bulunabilir. Mini boyutlu olan modeller balkon ya da mutfak gibi alanlarda kullanım için oldukça idealdir. Büyük tasarıma sahip modeller ise salon ve oturma odalarında kullanılır. Koltuk takımları birbirinden farklı sayıda parçadan oluşur. Tekli olarak satışa sunulan koltuklar bulunduğu gibi ikili koltuk takımı modelleri de bulunur. Bazı koltuk takımı çeşitleri yatak olabilme özelliğine de sahiptir. Bu sayede evinizde yatılı ve kalabalık misafirleri rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Kolay bir şekilde açılır kapanır bir forma sahip olması nedeni ile herkes tarafından güvenle kullanılır. Bazı koltuk takımlarının alt bölümünde ise sandık gibi alanlar yer alır. Sandıklı koltuk takımı ev içerisinde yer alan fazla eşyaların kolayca saklanması ve uzun süreli muhafaza edilmesine imkân sağlar. Evin daha düzenli ve ferah durmasına yardımcı olur. Yerden sağladığı tasarruf ile kullanıcılarına avantaj sağlar. Salonda boş alanlara yerleştirilecek olan bu takımlar ile fazla sayıda oturma alanı elde edilmiş olur. Evinde tarzını konuşturmak isteyenler için farklı doku ve desenlere sahip modelleri bulunur. Birbirinden eşsiz tasarımları ile tüm dikkatleri üzerine çeken koltuk takımı çeşitleri ile eviniz estetik bir görüntüye kavuşur.

Yaşam Alanlarına Çözüm Sunan Koltuk Takımı Modelleri

Evin en can alıcı ve ilgi çekici ürünleri arasında yer alan koltuklar deri, nubuk, keten ya da kadife gibi kumaşlardan faydalanarak kaplanır. Deri koltuk takımları sunduğu klasik tarz ile ortama ağır bir hava katar. Özellikle sinema ve tv odalarında sıklıkla tercih edilen bu ürünlerin temizliği oldukça kolaydır. Üzerine dökülen sıvıyı içerisine emmediğinden dolayı kolayca temizlenebilir. Oldukça yumuşak bir dokuya sahip olduğundan rahat bir oturma deneyimi sunar.

Evinde özel bir hava yaratmak isteyenler için kahverengi ve siyah tonları başta olmak üzere farklı renk seçenekleri bulunur. Bu koltuk takımı modelleri işyeri ya da özel büro gibi alanlarda da kullanım için oldukça idealdir. Şıklığından ve asaletinden ödün vermek istemeyenlerin tercihleri arasında önemli bir yere sahiptir. Nubuk koltuk takımı modelleri kolay temizlenebilir bir yüzeye sahiptir. Kir tutmaz yapısı nedeni ile büyük ilgi ve beğeni görür. Oldukça sade ve doğal bir görünüme sahiptir. Chester gibi modellerin üretiminde nubuk kumaşlardan faydalanılır. Nubuk koltuk takımının saflığı ve doğallığı evinize ayrı bir atmosfer katar. Canlı renk seçeneklerine sahip olduğu gibi daha soft tonlara sahip koltuk modelleri de bulunur. Nubuk koltuk takımı ile göz alıcı bir ışıltıya sahip salona sahip olabilirsiniz.

Keten koltuk takımı salonunda sportif bir görüntü sağlamak isteyenler tarafından oldukça popülerdir. Klasik ve sade tasarımı ile göz dolduran bu modeller misafirler üzerinde modern bir algı yaratmak için idealdir. Kadife kumaşlardan üretilen koltuk takımı modelleri ise ihtişamı ve ışıltıyı sevenler tarafından beğeni görür.

Varaklı ya da gold detaylı tasarıma sahip koltuk takımı modellerinin çoğunda kadife kumaşlara yer verilir. Evinizde ışıl ışıl saray görünümüne sahip bir alan yaratmak için uygun bir ürün seçeneğidir. Sahip olduğu ihtişam nedeni ile tüm dikkatleri üzerine çeken bu modeller ihtişamlı tasarımlardan hoşlananlar tarafından büyük beğeni ve ilgi görür. Kadife koltuk takımı modelleri genellikle salon gibi alanlarda vitrin ile uyum sağlayarak dekorasyona katkı sağlar.

Her Tarza ve Zevke Uygun Koltuk Takımı Seçenekleri

Koltuk takımı seçerken evin dekorasyonuna uyumlu olacak modelleri tercih etmek gerekir. Bu sayede daha doğal ve özel bir görüntü elde edilmiş olur. Klasik koltuk takımı ürünleri her evde kullanım için uygundur. Evinde rahat ve göz yormayan bir tasarım sevenler tarafından bu modellere duyulan ilgi oldukça fazladır. Klasik modeller ile evinizde ferah bir güzellik elde edilir. Tekli, ikili ya da üçlü gibi oturacak kişi sayısına göre dizayn edilmiş ürün seçenekleri bulunur. Misafirlerinizin ve sizin rahatlıkla oturup dinlenebileceği bir alan yaratmada oldukça başarılıdır.

Sade renkleri ile evinizde natürel bir algı yaratır. Doğallıktan hoşlanan ve evinde konforu ön planda tutanlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Koltuk takımı renkli seçenekleri ile evinize canlılık ve enerji sağlar. Oldukça eğlenceli ve keyifli bir salon yaratmak istenler için son derece ideal bu ürünler geniş bir renk aralığına sahiptir. Farklı renk ve desenlerde üretilen koltuk takımı modelleri uygulanacakları odanın ölçülerine göre ebat olarak birbirinden farklılık gösterir. Bu sayede uygulandığı alan ile bütünleşerek hoş bir görüntü elde edilmesine imkânı sunar.

Ahşap koltuk takımı seçenekleri evinde bohem bir hava yaratmayı sevenler için oldukça idealdir. Sahip olduğu ahşap detaylı ayaklar ya da kollar ile ilgi çekici ve özel bir tasarıma sahiptir. Dayanıklı bir yapıya sahip olduğundan kullanıcısına uzun yıllar boyunca hizmet sunar. Hem klasik hem de avangart tasarıma sahip koltuk takımı modellerinde ahşap detaylara sıklıkla rastlanır. Kalabalıklaşan şehir hayatı ve yüksek binalardan sıkılanlar için ahşap koltuk takımı seçenekleri doğal ortamı adeta evinize getirir. Ahşap şıklığı ve zarafetine duyulan ilgi ve beğeni nedeniyle bu ürünler salon gibi alanlarda da sıklıkla kullanılır. Ev dekorasyonuna anlamlı ve özel bir katkı sağlayan bu koltuk takımı seçenekleri hafif bir yapıya sahip olduğundan dolayı rahatlıkla taşınabilir. Sunduğu güvenli kullanım imkânı ile kullanıcılarını memnun eder. Ahşabın her türü ve tonunda üretilen ürün seçenekleri ile her eve uygun bir koltuk takımı bulmak oldukça kolaydır.

Rengarenk Tasarımlarıyla Yaşamınıza Canlılık Katan Koltuk Takımları

Koltuk takımı alırken doğru renkleri tercih etmek eviniz için oldukça önemli bir detaydır. Her renk evinizde istediğiniz etkiyi yaratmaz. Üretim esnasında kullanılan kumaşın sahip olduğu doku da renk sayesinde ön plana çıkar. Her renk uygulandığı alana ayrı bir anlam yükler. Bu nedenle koltuk takımı için renk seçimi yaparken iyi bir şekilde düşünmek gerekir.

Yeşil koltuk takımı modelleri evde cıvıl cıvıl bir etki yaratacak özelliğe sahiptir. Yeşil renk değişen moda akımının öncüsü konumundadır. Pek çok renk ile kombinasyon sağlayabilmesi nedeni ile dekore edilmesi oldukça kolaydır. Yeşilin kendi içerisinde yer alan farklı tonları ile salonunuz büyüleyici bir görünüme kavuşur. Salon gibi alanlarda kullanım için oldukça ideal olan bu koltuk takımı modelleri basit bir şekilde temizlenir. Özellikle yeşilin koyu tonları kir ya da leke gibi görüntüler oluşmasına neden olmaz. Ortama aydınlık ve doğal bir görüntü sunar.

Beyaz koltuk takımı seçenekleri evlerde yaratığı ferahlık ve sade şıklık nedeni ile her dönem popüler renk seçenekleri arasında yer alır. Ufak ya da dar alanlarda uygulanacak beyaz koltuk takımı uygulamaları ile ev çok daha büyük ve geniş bir hava yaratır. Yazlık ya da villa gibi evlerde beyaz koltuk takımı uygulamalarına sıklıkla rastlanır. Küçük çocuklu ya da evcil hayvanı olan aileler için pek ideal bir ürün seçeneği değildir. Üretim esnasında kullanılan kumaşın cinsine göre temizliği değişir.

Gri koltuk takımı modelleri son yıllarda büyük ilgi gören ürünler arasında yer alır. Evde asaleti ve küt hatları sevenler için ideal seçenekler arasında yer alır. Zıt tonlu kombinler yaratmak isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alır. Bordo, lacivert, pembe ya da siyah gibi renk tonları ile muhteşem bir ahenk sağlar. Bu koltuk takımı modelleri kirini belli etmemesi nedeni ile çocuklu ve kalabalık aileler tarafından büyük ilgi görür.

Kahverengi koltuk takımı ise evinde ağır ve asil bir şıklık sağlamak isteyenler tarafından tercih edilir. Gold detaylar ile sağladığı uyum oldukça ilgi çekicidir. Açık tonların dışında özellikle koyu tonlar ofis gibi alanları dekore etmede de kullanılır. Siyah koltuk takımı evinde çarpıcı ve sert bir dekor yaratmak isteyenlere hitap eden bir ürün seçeneğidir. Her renge uyum sağlıyor olması nedeni ile dekorasyonda ev sahibine büyük avantaj sağlar.

Lacivert koltuk takımı gibi modeller oldukça klasik bir duruş sergiler. Uygulandıkları alanda modern bir etki yaratır. Antrasit koltuk takımı seçenekleri ise son dönemlerde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Antrasit rengi ile eviniz daha şık ve özel bir alan haline gelir.

Fonksiyonel Özellikleri ile Öne Çıkan Koltuk Takımları ve Fiyatları

Koltuk takımı sunduğu dekorasyon desteğinin yanında fonksiyonel bir tasarıma da sahip olmalıdır. Bu sayede kullanıcısına büyük avantaj sağlar. Salon koltuk takımı sahip olduğu konforlu oturma alanı ile misafirlerinizi güzel bir şekilde ağırlama imkânı sunar. Göz dolduran tasarımları ile salonunuza ayrı bir hava katar. Sunduğu geniş oturma alanı seçeneği ile odanızda rahatlığı ön plana taşır. Sırt bölümünde yer alan yastık detayları ile bele destek sağlar. Uzun süreli oturma halinde herhangi bir ağrı durumu yaşatmaz. Tekli oturma alanına sahip olan koltuk seçenekleri çocuk odası ya da yatak odası gibi alanlar için oldukça idealdir. Oldukça farklı tasarımlara sahip olmaları nedeni ile ilgi çekicidir. Koltuk takımı fiyatları ürünün sahip olduğu kumaş cinsine, üretiminde kullanılan malzeme kalitesine ve modeline göre değişkenlik gösterir. Bu sebeple ürün alırken iyi bir inceleme ve araştırma yapmak gerekir. Klasik bir tasarıma sahip olan modeller ile modern koltuk takımının sunduğu şıklık ve fonksiyonellik aynı değildir. Bu nedenle bu ürünler arasında fiyat değişiklikleri bulunur. Koltuk takımı fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ürünlerin sahip olduğu renk seçenekleridir. En popüler ve tercih edilen renkler daha farklı aralıklarda satışa sunulur. Koltuk takımlarının yanı sıra, köşe takımı modelleri de İder Mobilya’nın ürün yelpazesinde bulunur.

Geniş ürün seçenekleri ile her beğeniye uygun koltuk takımı modelleri sunan İder Mobilya, kalitesiyle de yanınızda! Her evi süsleyecek bir koltuk takımı seçeneklerini uygun fiyat aralıkları ile şimdi inceleyebilirsiniz.

Listelenenler 1-32 Toplam 38
NAKİT ₺14.883
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺16.537
NAKİT ₺17.228
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺19.142
* Yataklı ve Sandıklı
NAKİT ₺18.798
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺20.888
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺19.253
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺21.392
* Yataklı ve Sandıklı
NAKİT ₺19.600
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺21.779
* Yataklı
NAKİT ₺19.916
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺22.130
* Yataklı ve Sandıklı
NAKİT ₺19.990
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺22.211
* Geri Çekme Mekanizmalı
NAKİT ₺20.366
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺22.629
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺20.986
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺23.318
NAKİT ₺21.803
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺24.227
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺22.356
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺24.840
* Geri Çekme Mekanizmalı
NAKİT ₺22.456
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺24.952
NAKİT ₺23.555
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺26.074
NAKİT ₺23.862
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺26.381
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺23.814
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺26.460
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺23.917
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺26.577
* Geri Çekme Mekanizmalı
NAKİT ₺23.947
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺26.608
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺24.817
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺27.575
* Geri Çekme Mekanizmalı
NAKİT ₺25.271
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺28.079
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺25.659
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺28.512
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺25.705
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺28.561
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺25.825
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺28.695
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺26.441
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺29.380
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺27.459
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺30.510
* Geri Çekme Mekanizmalı
NAKİT ₺28.040
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺31.033
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺28.182
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺31.315
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺28.998
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺32.220
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺29.257
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺32.507
* Sırt Atlatmalı
NAKİT ₺29.304
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺32.562
NAKİT ₺29.692
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺32.860
* Tekyat Mekanizmalı
NAKİT ₺29.970
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺33.300
* Geri Çekme Mekanizmalı
NAKİT ₺29.970
Burgan Bank'a 3 Ay Ertelemeli
12 Taksit - ₺33.300
* Geri Çekme Mekanizmalı