Güvenlik

idermobilya.com'dan alışveriş yapmak güvenli mi?

Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 256bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, ider mobilya tarafından tutulmamaktadır. Kendi bilgisayarınızın veya alışveriş için kullandığınız cihazların içerisinde sahtekarlık amacı taşıyan key logger, virüs, kötü amaçlı yazılımların bulunması, şirketimizin sorumluluğunda değildir.

Kredi kartı bilgilerimi saklıyor musunuz?

İşlemler sırasında kart bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, ider mobilya tarafından tutulmamakta ve görüntülenmemektedir.

Kişisel bilgilerimi 3. parti firmalarla paylaşıyor musunuz?

Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında verdiğiniz kimlik bilgileriniz üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmakta ve kesinlikle paylaşılmamaktadır. Mail bilgileriniz 3. parti firmalarla kampanya ve bazı durumlar için paylaşılmaktadır.

İnternet üzerinden kredi kartlı alışveriş güvenli mi?

Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 256bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte olup ider mobilya tarafından tutulmamaktadır. %100 güvenlidir.

EV SSL Sertifikası nedir?

“EV” Extended Validation teriminin kısaltılmış halidir ve Türkçe’deki karşılığı Genişletilmiş Onaylama’dır.

Extended Validation(Genişletilmiş Onaylama) İşlemi Nasıl Olur?

Geçerli bir EV SSL Sertifikası ile korunuyor olan bir web sitesini ziyaret ettiğiniz zaman tarayıcınızda yeşil bir adres çubuğu görünür.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi