Öneriler

1- Kargo kolilerini açarken lütfen kesici, deli aletlerle açmayınız.
2- Kargonuzu teslim alırken kargonuzu açarak teslim almanızı öneririz. Eğer açmış olduğunuz kargo kolisi içerisinde ürüne ait kırık, hasar vb. durumlar ile karşılaşırsanız, kargo firması yetkilisine tutanak tutturarak ürünü tarafımıza ücretsiz olarak geri gönderiniz. En kısa sürede tarafınıza yeni ürün gönderimi sağlancak.
3- Oval ve desenli kumaşlarda, kumaş takibi yapılamamaktadır. Desenler aynı hizada bulunmayabilir. Asimetrik durumlar kumaş değişimlerinde sık rastlanılan bir durum olduğundan dolayı, kumaş yenilemesi yapmadan evvel bu durumlarala karşılaşabileceğinizi unutmayınız.
4- Sırt yastık kırlentlerinize el, kol, dirsek, vücut ile baskı uygulandığında çökme oluşabilir. Sabit olmayan sırt yastık kırlentlerinizi arada sırada iki elinizde birden kabartınız.
5- Site içerisinde veya apartmanınızda belirli kurallar çerçevesinde, ürün getirme ve çıkartma işlemleri yapılıp yapılmadığını lütfen öğreniniz. Ürün montajı/kurulumu için gelen ekip arkadaşlarımız geri çevrildiği taktirde, kurulum/montaj farklı bir gün içerisinde yapılmaktadır ve ücrete tabiidir. (300 TL + KDV)
6- Apartman girişleri ve merdiven dönüşlerinden geçirelemeyecek olan ürünler için firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.
7- Ürün/ürünlerinizin kurulumu tamamlandıktan sonra, farklı bir yere montaj veya kurulum istemeniz durumunda;
a. Kurulum yapılan günün dışında bir gün belirlenerek tarafınıza bildirilir.
b. 300 TL + KDV kurulum/montaj ücreti alınmaktadır.
8- Satış Sonrası Hizmetler kılavuzumuz için tıklayınız.
9- Web sitemizdeki görseller ürün fotoğraflarındaki ışıklara bağlı olarak az da olsa farklılık gösterebilir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi