Teklifim ()
*Oluşturduğunuz teklif ile mağazalarımızdan sipariş verebilirsiniz.
Anasayfa > Yatak Odası > Şifonyer
Alt Kategoriler
Yatak Odası Takımı
Yatak Odası Takımı
Gardırop
Gardırop
Karyola
Karyola
Şifonyer
Şifonyer
Komodin
Komodin
Şifonyer

Şifonyer

Yatak odalarının en vazgeçilmez eşyalarından biri olan şifonyer; hayat kolaylaştıran özelliklerle donatılmış bir mobilyadır. İşlevsel ve ergonomik yapıları sayesinde; yatak odası, çocuk odası, genç odası ve misafir odası gibi ev bölümlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Piyasada bulunan pek çok şifonyer modeli, kişilerin eşyalarını maksimum verimle saklamalarını sağlama hedefiyle üretilmektedir.

40 yılı aşkın süredir mobilya sektöründe hizmet vermekte olan İder Mobilya; birbirinden güzel ve şık şifonyer modelleriyle de alanında öncü olmaktadır. Modern ve klasik tarzların bir arada kullanıldığı en kaliteli mobilyalar; İder Mobilya imzasıyla müşterilerine sunulmaktadır. Mobilya sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan İder Mobilya; onlarca farklı çeşit şifonyer modeli ile de müşterilerinin memnuniyeti kazanmaktadır.

Yatak odalarında kullanılacak olan şifonyer modelleri, ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap verecek niteliklerle donatılmakta ve bu doğrultuda en kaliteli hammaddelerden üretilmektedir. Çeşitli kıyafetler, makyaj malzemeleri ve daha birçok farklı eşya; şifonyer modellerinin organize etme özelliği sayesinde güvenli bir şekilde saklanabilmektedir. Şifonyer içerisinde saklanacak olan eşyalar, dış etkenlere karşı koruma altına alınmaktadır.

Piyasada, hayatımızı kolaylaştıran ve evlerimizin mükemmel görünmesini sağlayan pek çok mobilya türü bulunmaktadır. Kişiler sıklıkla, şifonyer ve komodini birbiriyle karıştırmaktadır. Komodinler yatakların her iki tarafına yerleştirilen çekmeceli mobilyalardır. Şifonyer ise komodinlere nazaran daha büyük ve daha işlevsel olan mobilya türüne verilen isimdir.

Şifonyer Modelleri

Kişilerin yaşadıkları evi, daha güzel ve daha düzenli yapmayı hedefleyen şifonyer modelleri; en kaliteli hammaddelerden üretilmektedir. Hem sağlam hem de uzun ömürlü olan ahşap ve sunta malzemeler, şifonyer mobilyalarının bileşenlerini oluşturmaktadır. Birbirinden şık şifonyer modelleri, aynalı veya aynasız gibi alternatiflere de sahiptir.

Aynalı şifonyer modelleri, makyaj masası olarak da kullanılabilmektedir. Şifonyer modelinin sahip olduğu çekmeceler, makyaj malzemelerinin organize edilmesi için harika bir alandır. Şifonyer mobilyaları sayesinde, makyaj ve cilt bakım aktiviteleri eğlenceli bir hale gelmektedir.

İder imzası taşıyan şifonyer modelleri ile ev dekorasyonlarınızı mükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Üç veya dört çekmeceli yapısı ve ayna alternatifi sayesinde; eşyalarınızı organize ederken keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Klasik dekorların ev güzel tamamlayıcısı olan ahşap rengi şifonyerler; İder Mobilya'nın orijinal tasarımları arasında yer almaktadır. Yuvarlak bir ayna ile tamamlandığında, en şık yatak odalarının biricik eşlikçisi olarak nitelendirilmektedir. Ahşap renklerin büyüsüne kapılan kişiler, İder imzalı ürünleri sıklıkla tercih etmektedir.

Minimal tasarımlar arasında, zarafeti ile öne çıkan İder imzalı şifonyer modelleri, çok çekmeceli yapısıyla oldukça işlevsel bir kullanım olanağına sahiptir. Şık tasarımı ve kaliteli yapısı sayesinde hemen hemen tüm yatak odalarına rahatlıkla uyum sağlamaktadır.

Geometrik detayları sayesinde göz dolduran farklı şifonyer modelleri, çok çekmeceli yapısı sayesinde kullanıcılarına işlevsel bir deneyim sunmaktadır. Krem ve ahşap renklerinin mükemmel uyumu, İder Mobilya güvencesiyle sizlere ulaşmaktadır.

İder Mobilya imzasıyla piyasaya sunulan klasik şifonyer modelleri, ilginç tasarımı ve göz alıcı renkleri sayesinde müşterilerinin memnuniyeti kazanmaktadır. Klasik şifonyerler modern stillerin birleşimini ifade eden görüşünü, işlevsel dolap hacmi ve asimetrik aynası sayesinde; en güzel yatak odalarının eşlikçisi olarak nitelendirilmektedir.

İder'in en nadide tasarımları arasında yer alan zarif tasarımlı ve açık renkli şifonyerler, beyaz rengin büyüsü sayesinde oldukça hoş bir görüntüye ev sahipliği yapmaktadır. Asimetrik olarak dizayn edilen çekmeceleri, eşyalarınızı güvenle korumanıza olanak tanımaktadır. Dikdörtgen ve büyük ebatlardaki aynası sayesinde, makyaj ve cilt bakımı gibi aktiviteler oldukça eğlenceli bir hale gelmektedir.

Şifonyer Fiyatları

Şifonyer; tasarımında kullanılan birden fazla çekmece yapısı sayesinde, kişisel eşyaların ergonomik bir şekilde korunmasını sağlamaktadır. çekmecelerde muhafaza edilecek olan eşyaların, kolay ulaşılabilir olması için düzenli bir şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir.

Şifonyer sayesinde tüm eşyalar, kategorize edilerek güvenli bir şekilde saklanabilmektedir. Şifonyer düzenlemesi yaparken uygulanması gereken temel prensip, daha az yere daha çok eşya koyabilmek olmalıdır. Kıyafetler ve çamaşırlar, düzenli bir şekilde katlanıp şifonyer içerisine yerleştirilmektedir.

Hem işlevsel hem de şık bir görünüme sahip olan ideal şifonyeri seçmek, çoğu kişi tarafından zorlu bir süreç olarak tanımlanmaktadır. Fiyat aralıkları şifonyer seçimini etkileyen en önemli kriterdir. Yatak odası mobilyalarının en güzel tamamlayıcı olan şifonyer modelleri, bazı koşullara göre değişen fiyat aralıklarına sahiptir.

Şifonyer mobilyalarının fiyat aralıklarını etkileyen temel faktör, yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi olarak gösterilmektedir. Uzun yıllar kullanılacak olan şifonyerler, daha kaliteli hammadden üretilmekte ve bu bağlamda biraz daha pahalı olmaktadır.

Şifonyer fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise üretim esnasında tercih edilen tarz ve tasarım olarak gösterilmektedir. Şifonyer tasarımları, fiyatlandırma sistemi üzerinde oldukça etkili olmaktadır. İlginç tasarımlara sahip olan ürünler, klasik tasarımlara sahip olan ürünlere nazaran daha pahalı bir yapı göstermektedir.

Şifonyer Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kişiler, yatak odalarına uyum sağlayacak bir şifonyer seçmek için birçok faktöre dikkat etmektedir. İşlevsel ve kullanışlı bir şifonyer, hayat kolaylaştırıcı etki gösterebilmektedir. Bu nedenle tüm mobilya alışverişlerinde olduğu gibi şifonyer satın alırken de bazı faktörlere dikkat etmek gerekmektedir. Şifonyer satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler şunlardır:

  • Çekmece Sayısı: Kişiler, eşyalarını muhafaza etmek amacıyla kullanacakları şifonyerin kaç çekmeceye sahip olduğuna önem vermektedir. 4, 6 ve 8 çekmeceli şifonyer modelleri, kişilerin tüm eşyalarını mükemmel bir şekilde muhafaza edebilmektedir.
  • Uygun ölçü: Seçilecek olan mobilyanın, hangi alanda kullanılacağı ölçüsünün belirlenmesinde etkilidir. Oda içerisinde anormal bir görüntü oluşmaması için uygun ebatlı mobilyaların tercih edilmesi gerekmektedir.
  • Yükseklik: mobilyaların ideal yükseklikte olması, odanın genel havasını büyük oranda etkilemektedir. Seçilecek olan şifonyeri, odanın genel havasına uyum sağlayacak bir yükseklikte olması gerekmektedir.
  • Genişlik: Farklı iki mobilya arasına konumlandırılacak olan şifonyeri, genişlik düzeyine dikkat edilmesi gerekmektedir. Bununla beraber şifonyerin genişliği, hareket alanını daraltmaması için önem arz etmektedir.
  • Derinlik: Standart çekmece derinliği, şifonyer modellerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Optimum çekmece derinliği 50 - 60 cm arasında değişmektedir. Daha fazla derinlik kullanılması, şifonyerin hantallaşmasına neden olabilmektedir.
  • Tasarım: Şifonyerin tasarım özellikleri, odanın genel tasarımına uyum sağlamalıdır. Gösterişten ve abartıdan uzak durularak tasarlanan şifonyer modelleri, çoğu kişi tarafından beğeniyle karşılanmaktadır.
  • Fiyat: Tercih edilecek olan mobilyanın fiyat aralıkları, alınırken dikkat edilen faktörler arasında yer almaktadır. Kişiler, hem işlevsel bir kullanıma sahip hem de uygun fiyatlı olan ürünleri; sıklıkla tercih etmek ve severek kullanmaktadır.
Listelenenler 1-16 Toplam 16
NAKİT ₺3.390
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺3.569
Misis Şifonyer
NAKİT ₺3.899
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺4.104
Palermo Şifonyer + Ayna
NAKİT ₺4.356
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺4.586
Sorrento Şifonyer + Ayna
NAKİT ₺4.472
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺4.707
Valencia Şifonyer + Ayna
NAKİT ₺5.724
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺6.026
Letoon Şifonyer
NAKİT ₺5.805
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺6.111
Verona Şifonyer + Ayna
NAKİT ₺6.613
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺6.962
İbiza Makyaj Masası
NAKİT ₺7.225
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺7.605
Dolce Şifonyer
NAKİT ₺7.605
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺8.006
Line Şifonyer
NAKİT ₺7.840
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺8.253
Safir Şifonyer
NAKİT ₺8.529
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺8.978
Trend Şifonyer
NAKİT ₺8.529
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺8.978
Favori Şifonyer
NAKİT ₺10.739
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺11.304
Bronze Şifonyer
NAKİT ₺11.047
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺11.628
Icon Şifonyer
NAKİT ₺11.615
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺12.227
Style Şifonyer
NAKİT ₺11.615
Kredi Kartlarına
9 Taksite Kadar - ₺12.227
Class Şifonyer