Alışveriş

idermobilya.com'dan nasıl alışveriş yapabilirim?

idermobilya.com üyeliğinizi oluşturduktan veya üye girişinizi yaptıktan sonra hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Ürünlerle ilgili arama yapabilir; beğendiğiniz ürünleri, sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerinden alışveriş yapabilir miyim?

idermobilya.com'dan dilediğiniz zaman, Türkiye’nin her yerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine gönderiminiz var mı?

Lütfen siparişinizi oluşturmadan evvel, 0850 466 33 33 numaralı telefondan bizlere veya çalışmış olduğumuz kargo firması UPS (444 00 33) ile irtibata geçerek bulunduğunuz bölgeye teslimatın olup olmadığını sorgulayınız. Eğer kargo firması bulunduğunuz bölgeye teslimat yapamıyor ise lütfen iletişim numaralarımızdan 0850 466 33 33 veya e-posta adresimizden [email protected] bizimle irtibata geçiniz.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

i̇dermobilya.com'da gördüğünüz tüm fiyatlar KDV dahil fiyatlardır.

idermobilya.com'dan yaptığım alışverişi hediye olarak gönderebilir miyim?

Sipariş verdiğiniz / vereceğini ürün ebatlarına göre hediye paketi yapılıp yapılamadığını 0850 466 33 33 numaralı telefondan bizlere ulaşarak danışmanızı rica ederiz.

idermobilya.com'dan aldığım ürünü hediye paketi yapılabilir mi?

Sipariş verdiğiniz / vereceğini ürün ebatlarına göre hediye paketi yapılıp yapılamadığını lütfen 0850 466 33 33numaralı telefondan bizlere ulaşarak danışınız.

Fırsatlarınızdan nasıl haberdar olurum?

idermobilya.com'a üye olurken girmiş olduğunuz e-posta adresinize veya e-bültenimize kayıt olduğunuz taktirde, en güncel kampanya, indirim ve fırsatlardan, belirli periyodlarla tarafınıza iletilecek olan e-posta veya sms yolu ile haberdar olabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamalarımızı cep telefonunuza indirmiş olduğunuz taktirde, kampanya, fırsat ve indirimlerimiz tarafınıza push notificaiton aracılığı ile iletilecektir.

Aramış olduğunuz soru / soruların yanıtlarını bulamıyorsanız lütfen bu linkteki formu doldurarak tarafımıza iletiniz. Arkadaşlarımızı en kısa sürede sizlerle irtibat kuracaklardır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi