Makyaj Masası

Yatak odası dekorasyonunun en önemli parçalarından biri olan makyaj masaları İder Mobilya kalitesi ile birleşerek uzun yıllar evinizde baş köşeyi alacak. Dekorasyonda fark yaratan tasarımları ile dikkat çeken modeller, eşsiz bir kullanım deneyimi sunuyor.


Bulunduğu mekanı zenginleştiren makyaj masalarının aynalı, ışıklı aynalı, çekmeceli, kapaklı olmak üzere çok sayıda alternatifi bulunuyor. Işıklı aynalı makyaj masaları ile kusursuz makyaj deneyimi yaşayabilirsiniz. Makyaj yaparken yüksek konfor sağlayan bu modeller ile dikkat gerektiren tüm makyaj malzemelerini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Açı ayarlı aynalı masalarda ise aynayı dilediğiniz yönde kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Kapaklı ve çekmeceli modeller, makyaj malzemelerinizi saklamanız için bir alan sağlar. Kullanmadığınız malzemeleri de düzenli şekilde yerleştirerek dağınıklıktan kurtulabilirsiniz. Yalınlığın şıklığını taşıyan tuvalet masası modelleri ise zarif detaylarla birleşerek yatak odanıza sade bir şıklık katar.


Dekorasyonun en önemli unsurlarından biri olan makyaj masaları ile kendinizi şımartabilir, üstün konforun tadını çıkarabilirsiniz. İder Mobilya zarif ve kullanışlı ürünleri ile evinizi taçlandırıyor.

$194.03 KDV Dahil
1
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi